שירות אישי לבחירת קורס
077-7060890
דף הבית הנדסאים בגרויות פסיכומטרי ימים פתוחים פיקדון חיילים משוחררים מוכר לגמול השתלמות
מיקום באתר: דף הבית » לשכת המהנדסים

דף הבית של
לשכת המהנדסים

תמונות ווידאו
2
קורסים
1
מידע כללי

לשכת המהנדסים - הגוף המקצועי היציג של ציבור המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים בישראל - מהווה גוף לאומי מרכזי, שמטרתו לקדם ולטפח את המשק בתחום הטכנולוגי, ובמקביל לפעול לקידום המעמד המקצועי של המהנדסים, האדריכלים והאקדמאים במקצועות הטכנולוגיים במדינה. הלשכה הינה מסגרת גג לכל הדיסציפלינות ההנדסיות, ובמסגרתה פועלות אגודות מקצועיות בתחומים טכנולוגיים שונים.

הלשכה מעמידה לרשותך מערך השתלמויות עשיר ומגוון, המסייע לך להיות מעודכן תמיד בחידושים ובהתפתחויות  בתחום עיסוקך ולשפר באופן תמידי את רמתך המקצועית. כנסים, ימי עיון, ערבי עיון, הרצאות , סיורים, כנסי ההעשרה– לשכת המהנדסים יוזמת אירועים בהם היא מביאה למהנדסים והאדריכלים חידושים מקצועיים ופיתוחים טכנולוגיים מחזית החקר והעשייה בארץ ובעולם במסגרת מרוכזת עם מיטב המרצים, במקומות שונים בארץ. לעיתים משתפת פעולה עם ארגונים נוספים, אגודות מקבילות, חברות מסחריות ומוסדות אקדמיים, במטרה להגדיל את קהל היעד ואת מגוון הנושאים. האירועים מתפרסים על פני מספר ימים או במספר מושבים מקבילים על מנת להביא למיצוי המידע באופן איכותי.

לשכת המהנדסים מקיימת קורסים בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה השונים, בהתאם לצורכי המהנדס והאדריכל והעדכונים להם הם נדרשים בעבודתם, כולל קורסי הסמכה ייחודיים.  לחברי הלשכה פתוחים הקורסים במחירים אטרקטיביים, אך הם מתאימים ומיועדים גם לציבור הרחב. ההשתתפות בפעילויות אלו, מעבר ללמידה עצמה, יוצרת גם אינטראקציה מקצועית בעלת חשיבות רבה ומפגש אינטלקטואלי של העוסקים בתחומים השונים, ממגוון מקומות עבודה.

השתלמויות מוסדיות – לשכת המהנדסים מארגנת השתלמויות על פי דרישות ספציפיות של ציבור מקצועי בלשכה, ממקומות עבודה שונים. ניתן לבנות השתלמויות רלוונטיות וייחודיות למהנדסים, על פי הצרכים בכל מקום עבודה (ימי עיון מקצועיים, סמינרים מרוכזים, קורסים ייחודיים וכד').

קורסים של לשכת המהנדסים
רוצה לחסוך זמן?
אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך
מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
 
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (קורסים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133 077-5401900
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר