קורס הדברה הוא הכשרה בהדברת מזיקים בבית ובסביבתו הקרובה. זהו מקצוע מבוקש המחייב רשיון מטעם המשרד להגנת הסביבה, לכן כמו בעוד מספר תחומים מפוקחים, ניתן ללמוד הדברה במגוון מכללות ברחבי הארץ, אך קבלת רשיון מותנית במעבר של בחינה חיצונית.

בעל המקצוע נדרש לטיפול בכל סוגי המזיקים החל מנמלים וכלה בחולדות, תוך התחשבות במיקום בו נמצאים המזיקים. לצורך כך צריך המדביר להכיר את כל סוגי המזיקים ואת חומרי ההדברה המתאימים לכל אחד מהם.

המזיקים עצמם מתחלקים לשלוש קטגוריות: בקטגוריית היונקים ניתן למצוא עכברים, חולדות ועטלפים. בקטגוריית העופות ניתן למצוא יונים ואילו קטגוריית החרקים היא הרחבה ביותר וכוללת בין השאר מקקים, נמלים, תוואי התהלוכה, זבובים, יתושים, עכבישים ועוד.
 

קרא עוד על קורסי הדברה

נמצאו 2 קורסים

מדביר דירות


המרכז הישראלי ללימודי מקצועות ההדברה
הקורס  מעניק  ידע  תיאורטי  ומעשי  רחב  בנושא  הביולוגיה  וההדברה  המשולבת  של  מזיקים  ודרכי  מניעה  של  הגעתם  לסביבת  האדם,  תוך  התחשבות  במין  הביולוגי  של  המזיק. קורס  זה  הינו  קורס  מעשי  המעניק  נסיון  בהדברה  בפועל.   מקום הלימודים  בן שמן.   מתכונת הקורס  כ-20 מפגשים. הקורסים מתקיימים לאורך כל ימות השבוע
בן שמן

מדבירי דירות


א.י.א. הדברות
קורס מדביר דירות הוא קורס ההדברה הבסיסי אשר מתמקד במזיקי הבית, תוך הכרת תורת הרעלים, ניטור, הכרת החוק החדש, פתרונות הדברה משולבים הלוקחים בחשבון את המאפיינים הביולוגיים של המזיקים ועוד. כל
חיפהירושליםראשון לציוןבאר שבעחדרה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסי הדברה