אתר קורסים / השכרת כיתות לימוד

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

השכרת כיתות לימוד

השכרת כיתות לימוד מהוות חלל יעיל בו ניתן לקיים הרצאות אקדמיות, סדנאות, סמינרים או אירועים עסקיים. השכרת כיתות מהווה פתרון אידיאלי עבור ארגונים עסקיים, מכללות, ואנשים פרטיים המחפשים, מחד, חלל גדול מספיק להכיל בו קבוצה גדולה של אנשים. מאידך, הם זקוקים למקום מסודר ומאובזר לקיים בו, כאמור, אירועים שונים כגון ימי הדרכה, ימי עיון, השתלמויות, סדנאות, הרצאות, וכנסים. כיתות לימוד להשכרה

רוב הכיתות להשכרה כיום מצוידות בציוד אודיו – חזותי חדיש הכולל מקרן, מסך, ציוד שמע והגברה על מנת שיהיה ניתן להקרין מצגות ולהעביר מידע בצורה נוחה למשתתפים. יחד עם זאת, יש לשים לב כי כיתות להשכרה קיימות במגוון גדלים, וברמות אבזור שונות. כך, ישנם חללים המאובזרים, כאמור, בציוד ממוחשב ומערכות הגברה, אחרים מכילים ציוד טיפולי ומשאבים נוספים כגון מזרונים לצורכי סדנאות גוף נפש, אוכיתת מחשבים . כמו כן, ניתן להשכיר אולמות לצורך קיום כנסים ואירועים גדולים. בבואכםלשכור כיתה יש לוודא כי הכיתה מרוהטת, ממוזגת ומאובזרת בציוד שיאפשר חוויית למידה יעילה.
 

להלן מספר קריטריונים שמומלץ לבדוק בטרם משכירים כיתה:

  1. משך זמן ההשכרה- ניתן להשכיר כיתה באופן חד פעמי, או באופן מתמשך. לכן, ודאו כי המקום מאפשר לכם להשכיר את החלל בהתאם לדרישותיכם.

  2. מיקום החלל – למיקום הכיתה השפעה על תדמית הארגון המעביר את ההרצאה, קורס או סדנה. כיתה יכולה להיות ממוקמת הן במוסד לימודים המאפשר השכרת כיתות לימוד פנויות והן בבניין משרדים. לכן, חישבו איזו תדמית אתם רוצים ליצור בקרב הסטודנטים המגיעים לשיעור הראשון.

  3. מחיר- השכרת כיתה כרוכה בהשקעת משאבים כגון, זמן, מאמץ וכסף. יש לערוך סקר שוק על מנת לשכור את המקום המתאים לכם היותר הן מבחינת מיקום פיזי והן מבחינת עלות כספית.

  4. גמישות – חדקו האם השימוש שתעשו בחלל יהיה לפי שעה, יום או לזמן ממושך יותר. עשו מיפוי של הצרכים שלכם בטרם תשכירו כיתה.

  5. נגישות- יש לשים לב למיקום של הכיתה אותה תשכירו, שכן עליה להיות נגישה לתחבורה ציבורית ולספק מקומות חנייה נאותים לסטודנטים המגיעים עם רכב.

  6. שירותים טכניים – יש לוודא כי המקום מספק שירותי תחזוקה ושירותים טכניים. חשוב כי הכיתה המושכרת תהיה נקייה ותהווה מקום נעים ללמידה , וכן כי תקבלו מענה מהיר ויעל בעת תקלה טכנית.             

קרא עוד על השכרת כיתות לימוד
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

איך ללמוד נכון

רגע לפני שהם מתחילים את הכול מחדש, רוב הסטודנטים לעתיד משקיעים מחשבה בסידור המערכת כדי שיוכלו לעבוד, במציאת דירה קרובה

בחירת מסלול לימודים – תהליך מעניין ומעשיר

לרוב אנחנו יוצאים ללמוד בכדי לרכוש מקצוע , לערוך הסבה מקצועית, אך ישנם כאלו שיוצאים ל לימודי העשרה כחלק מניצול הפנאי שלהם.

לימודים במימון משרד העבודה

אתר קורסים הוא אתר עצמאי אשר איננו מייצג את משרד העבודה או את משרד הכלכלה. אי לכך אין באפשרותנו לרכז את כל האפשרויות הזמינות

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום השכרת כיתות לימוד