אתר קורסים / צור קשר

צור קשר

האומן 17, חדרה
פקס: 04-6323192
טלפון: 077-7060890
מייל: [email protected]
https://www.coursim.co.il

שעות עבודה

א'-ה ': 09:00-17:00
יום שישי: 08:30-12:00
שבת: סגור

פרסם באתר קורסים

בעלי מכללות או קורסים

כולנו נמדדים בהצלחות. במוסדות לימוד ההצלחה תלויה בכמה נרשמו לקורס, כמה מועמדים פוטנציאליים החליטו שאתם המקום האטרקטיבי ביותר מבחינתם וכמה אמרו לא תודה.

אתר coursim.co.il יעזור לכם לקרב את ההצלחה אליכם ויזרים אליכם פניות איכותיות בעלות אחוזי סגירה גבוהים.

אתר קורסים מתמחה אך ורק בקורסים. אתר קורסים לא עוסק בלימודי תואר או בלימודים מסוג אחר. הוא עוסק בקורסים, בלימודי תעודה ובהכשרות מקצועיות, בחלוקה יסודית לקטגוריות ולתחומי עניין.

אתר קורסים הינו בעל וותק של למעלה מ-4 שנים. קהל הגולשים שלנו גדול ומגוון מאוד. כל הגולשים המגיעים לאתר מתעניינים בקורסי העשרה, בקורסים המוכרים לגמולים שונים, בקורסי הסבה מקצועיים לקראת קריירה אחרת ובקורסים שיעניקו להם יתרון יחסי על פני המתחרים שלהם בשוק העבודה.

אתר קורסים מונה למעלה מ-4000 קורסים במגוון גדול של נושאים. האתר מקודם בגוגל, במנועי חיפוש, ברשתות מדיה, רשתות חברתיות ועוד. ולכן הניראות שלנו ברשת גדולה. צוות האתר גדול ומקצועי וכולל מחלקת תוכן , מחלקת SEO, מחלקת מכירות, מחלקת שירות לקוחות ומוקד טלפוני לתמיכה ועזרה לקהל הגולשים.

אנו מספקים לכל לקוחותינו ממשק מתקדם לניהול וריכוז כל הלידים. התהליך נעשה בשקיפות מלאה תוך כדי ליווי צמוד של מחלקת שירות לקוחות שלנו.

מה זה נותן לכם:

אתם בעלי הקורס, אינכם מוגבלים בכמות הקורסים שאתם מפרסמים או בכמות המידע שאתם מציגים. כל קורס מקבל דף בית הכולל מידע על אודות הקורס ושם תוכלו להציג הסבר כללי , סילבוס, מועדי פתיחה, ימים בשבוע, מבצעים, תמונות וסרטונים וכל מידע אחר שיראה לכם רלבנטי ויעלה את סיכויי הסגירה שלכם. בנוסף עבור כל מוסד לימודים יוקם דף מכללה באתר אשר ייתן פרטים אודות מוסד הלימוד, תמונות, קטעי וידאו ועוד. הכל כדי לקדם אתכם ואת הקורסים.

מחלקת התוכן שלנו תשמח לעזור לכם בהכוונה ויצירת תוכן שיווקי לדפי הקורסים.

בנוסף נשמח לתת לכם פלטפורמה רחבה להעלאת מאמרים עם קרדיט למוסד הלימודים.

בקצרה, אצלנו תקבלו:
 
- פרסום מספר קורסים בלתי מוגבל
- לידים איכותיים
- פרסום מאמרים חופשי הכוללים קרדיט מתאים
- ממשק ניהול מתקדם ביותר המאפשר מעקב אחרי הלידים, הקורסים וניהולם
- פרסום תדמיתי למכללה או לבית הספר
- פרסום באתר מוביל, מתקדם ומקודם

אז איך מתקדמים?

התקשרו עוד היום עם אחד מאנשי המכירות שלנו. ואנחנו נפנה אליכם לידים איכותיים וממוקדים.

לא קיבלתם פניות – לא שילמתם.

אתר coursim.co.il הוא פרויקט גדול נוסף של חברת לידר סולושנס בע"מ המחזיקה כ 15 אתרים שונים וגדולים כגון: www.hotcar.co.il, פורטל עורכי הדין של ישראל, אתר קופות גמל,
רכב סנטר ועוד.