אתר קורסים / לימודי נדל"ן

בחר קורס מתוך רשימת הקורסים שמצאנו עבורך -

לימודי נדל"ן

לימודי נדל"ן פותחים דלת לאחד מן השוקקים והמגוונים בתחומי הפעילות הכלכלית בארץ. בנוסף לכך, מטבע הדברים הוא גם אחד המגזרים העסקיים היציבים בשוק; הרי גם בעתות משבר והאטה לעולם יהיו אלו שידרשו לקנות ולמכור נכסים. היזמות בתחום מתאפיינת בפעילות ארוכת טווח, ואפילו מיתון והאטה כלכלית אינם אות לקפאון בפעילות, הרי גם מכירה בהפסד, או אפילו פשיטת רגל הן פעילויות מסחרית המייצרות הזדמנות עבור גורמים אחרים בתחום ליזום ולהרוויח.
 
בניגוד לחשיבותו הקריטית של שוק הנדל"ן לנפח הפעילות המסחרית והכלכלית בארץ, בישראל לימודים אלו אינם נלמדים באופן מקיף מסודר ואקדמי, אלא כוללים מגוון התמחויות שונות בתחומים משיקים, אשר אותם ניתן לרכוש במגוון מוסדות לימוד, חלקם ייעודיים למקצועות אלו, ואחרים הם מכללות ובתי ספר כלליים אשר מפעילים תכניות הכשרה בתחום.

ניתן לומר שמלבד תחומי התיווך ושמאות המקרקעין אשר מפוקחים באמצעות משרד המשפטים, ההסמכות בתחום הן למעשה התמחויות שונות לבעלי הסמכות מקצועיות סמוכות, למשל התמחות במיסוי מקרקעין ליועצי מס, או התמחות ביזמות בענף שיכולה לשרת נאמנה בעלי הכשרה עסקית קודמת.
לימודי נדל
קורס תיווך נדל"ן, או בהתמחויות הסבה המכוונות לבעלי הכשרות אחרות וכלליות (כמו למשל מנהל עסקים או ראיית חשבון) המעניקות כלים לפעילות פרטנית במקצועות אלו.
 
בהתאמה, קטגוריה זו באתר קורסים מציעה מגוון רחב של לימודים בתחום, החל מסדנאות קצרות שנועדו לייעץ ולהשכיל זוגות צעירים אשר עומדים בפני רכישת נכס, לימודים רחבי היקף שכוונתם להעניק הכשרה מלאה לעבודה בתחום, והתמחויות מקצועיות פרטניות רבות לאלו שכבר עוסקים במקצוע או בתחומים משיקים, ומעוניינים במיקוד מקצועי לעיסוק בשלוחות השונות של מגזר מקצועי זה, למשל שיווק ומכירה, יסודות המשפט או יזמות והשקעות בתחום.

תחום הנדל"ן מאפשר ליזמים ליצור רווחים גם בעתות משבר. למעשה מוסכמת יסוד היא שכדאי להיכנס אל הענף דווקא ברגעי משבר. היתרון הגדול של הנדל"ן הוא שבמקרה הגרוע ביותר, הנכס נותר רכושכם, כך שלמעשה משקיעים לא ממונפים אינם יכולים להפסיד.

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוסדות לימוד בכל הארץ, אשר מלמדים שפע של תחומים והתמחויות שונות בנושאי נדל"ן מגוונים כמו השבחה, ניהול משא ומתן, ייעוץ ושיווק נדל"ן. מכללות ובתי ספר בתחום ניתן למצוא בכל מקום כמעט, ובעמודים הבאים תוכלו למצוא לימודי נדל"ן באיזור חיפה, תל אביב והמרכז, בחיפה ובצפון, ובעצם בכל רחבי הארץ.
קרא עוד על לימודי נדל"ן
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לימודי נדל"ן – מאיפה מתחילים

החוק בישראל מאפשר עיסוק במקרקעין רק לבעלי רשיון מוסמך, כך הפך ענף הנדל"ן לאחד הענפים הכי מקצועיים והכי מושכים בישראל.

טכנאי מכשור רפואי – מקצוע העתיד

מדע הרפואה מתקדם בצעדי ענק, וההתפתחויות הטכנולוגיות עושות בו מהפיכה של ממש, אך אם אתם חושבים שהמהפיכה הסתיימה נכונה לכם

5 שיפורים שיוסיפו ערך לכל בית

אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח מנדל"ן היא לרכוש נכס לא מתוחזק, להשביח אותו באמצעות שיפוצים ושדרוגים, ולמכור אותו ברווח נאה.

השקעות נדל"ן בחו"ל – לעשות את הכסף הגדול

כולם יודעים שהשקעה בנדל"ן היא אחת ההשקעות המשתלמות ביותר בטווח הארוך, אך מחירי הנדל"ן בארץ גורמים לכך שיותר

קורס נדל"ן - להשתלב בתחום נחשק

בשנים האחרונות הפך תחום הנדל"ן לאפיק ההשקעה המועדף על ישראלים, ולמגרש שעוד ועוד שחקנים מצטרפים אליו, כמשקיעים,

קורס תיווך נדל"ן

קורס תיווך מיועד לאנשים המחפשים לפתוח בקריירה חדשה או לכאלו המחפשים הכנסה נוספת בנוסף לעבודה היומית שלהם. כאשר מדברים

ככה לא שוכרים דירה

בשנים האחרונות יותר ויותר משכירי דירות הפכו את החללים המושכרים למעין שוק בשר מקומי, בייחוד כשמדובר במרכז הארץ שבו הביקוש עולה על ההיצע.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי נדל"ן