אתר קורסים / קורסים ברכב ונהיגה / קורסי נהיגה, רכב וטיס

קורסי נהיגה, רכב וטיס פותחים בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקה רבות בכל רחבי הארץ. כאן תוכלו למצוא מידע לגבי קורסי נהיגה ורכב - מסלולי הכשרה לנהגים ברכבים ציבוריים, הכשרת מורי נהיגה והכשרת מנהלי צי רכב. קורסי טיס - מיועדים למועמדים שמבקשים ללמוד בעצמם את סודות התעופה או כאלו שמבקשים להפוך בעתיד לטייסים מקצועיים.

קורסי טיס ציבוריים
בכדי להפוך לטייס מוסמך יש להשלים הכשרה מיוחדת בבתי ספר שמציעים הכשרה מקצועית באמצעות טיס ות וסימו לטורים. המדריכים בקורסי הטיסה הם טייסים מוסמכים ומנוסים. ההרשמה לקורס פתוחה בפני גברים ונשים ללא כל הגבלה. בתום הקורס עומדים הבוגרים במבחן ומקבלים בהתאם את רישיון הטיס. אלו שמבקשים לעסוק בתחום בצורה מקצועית יוכלו למצוא משרות של טייסי ריסוס, טייסי תובלה או הטסת מטוסי נוסעים.

בכדי לקבל רישיון טיס אזרחי יש לצבור לפחות 40 שעות של טיסה עם מדריך. אי אפשר לקבל רישיון טיס מבלי ל ה מריא ולתרגל טיסות בשמי הארץ. פרט לתרגול הטיסה יש לעמוד גם ב-7 מבחני הכשרה מקצועית ולהציג כישורים טובים. התנאים לקבלת הרישיון משתנים בהתאם לסוג המטוס, אופי הטיסה והכשרה קודמת של הטייס המתחיל. קורסים אלו משמשים להכשרה תעסוקתית לצד לימוד לשעות הפנאי.

העיסוק בתחבורה מאפשר עבודה בסביבה מעניינת מחוץ למשרד. הנהגים והטייסים פוגשים בכל יום סביבת עבודה חדשה, לקוחות חדשים ומטיילים בעולם כולו. תנאי הקבלה משתנים בין המכללות ובין הקורסים. ההבדלים בין מרכזי הלימוד באים לידי ביטוי במסלולי הכשרה שונים, סימולטורים לתרגול, מחירים, משך ההכשרה, הכנה למבחני הרישוי ועוד. כאשר בוחרים קורסי נהיגה, רכב וטיס חשוב לבחון את תנאי הלימוד במקום, את ההכשרה המעשית ואת תעודות ההסמכה שמקבלים בתום הקורס. רק בתי ספר שנמצאים תחת פיקוח של משרד התחבורה ומשרד התמ"ת יוכלו להציע הכנה לקבלת רישיון מתאים.

קרא עוד על קורסי נהיגה, רכב וטיס
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מלגזה – יותר מסוכן ממה שחשבת

המלגזה מתפקדת בסביבה צפופה, מורכבת, ופעמים רבות תוך פעילות מקבילה של פועלים חשופים והולכי רגל. עוצמתו של הכלי היא רבה,

ארבע סיבות ללמוד נהיגה על משאית או רכב ציבורי

נהיגה על רכב ציבורי יכולה להיות דרך מצוינת להכנסה נוספת בסופי שבוע או לחלופין, להוות מקור פרנסה עיקרי. לעומת זאת, נהיגה

קורס משיטי יאכטות - הדרך להגשים חלום

הקורסים המועברים ע"י בתי הספר לשייט המובילים נעים בין מסלולים קצרים של 2-3 מפגשים של מספר שעות הנותנים מידע בסיסי,

איך בוחרים אקסטרים

בעוד שני האחרונים בונים את הפעילות בהתאם לקפה שבסופה, הרי שיש סוג אחר של אנשים שאוהב להתאמץ, להזיע, לפחד ולהתגבר ברמה כמעט יומיומית.

הפרטים שכדאי להתייחס אליהם במפרט טכני

במדינת ישראל, בניגוד לארצות הברית לדוגמה, קניית רכב היא אחת מההוצאות המשמעותיות של כל משק בית ואיש אינו מתייחס אליה בקלות דעת.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסי נהיגה, רכב וטיס