אם הגעתם לגיל בו מאפשר החוק לימוד נהיגה כדאי יהיה להתחיל לבחון את האפשרויות בתחום ולהתכונן לקראת מבחן התיאוריה. מורה נהיגה טוב הוא הדרך הטובה ביותר להצלחה כבר בטסט הראשון. כל אדם שמבקש להוציא רישיון בישראל מתבקש להשתתף ב-29 שיעורים לפחות כאשר במהלך השיעורים הוא נוהג ברכב לימוד מיוחד לצד המורה.
לימוד נהיגה מתקיים לרוב במתכונת של אחד על אחד ללא מעורבות של תלמידים נוספים. בכדי לבחור את המורה הטוב ביותר יש להגיע לשיעורי ניסיון בהם תוכלו לצפות במורה מלמד תלמידים אחרים. מעטים הם המורים שמאפשרים לצופה לנהוג בעצמו בשיעור הניסיון.

מסלולי לימוד

רישיון נדרש בעבור נהיגה על רכב פרטי, רכב מסחרי, רכב ציבורי או כלי רכב דו גלגלי. לקבלת כל אחד מרישיונות אלו יש לסיים מסלול לימודים מתאים. בבתי הספר הגדולים אפשר למצוא: לימוד נהיגה רגיל על רכב פרטי, קטנועים ואופנועים, משאית, אוטובוס ורכב מסחרי.
צוות מורים מתאים מלווה את התלמידים בכל אחד מהמסלולים. מורה טוב יוכל להפוך את התלמידים לנהגים מיומנים וזהירים. לקראת ההרשמה ללימודים ממליצים המורים לתלמיד לגשת למבחן התיאוריה וללמוד את כל התמרורים וסימני הדרך שיסייעו לו להתמצא בכביש. במידת הצורך מציעים המורים גם עזרה בלימודי התיאוריה.

מחירים השיעורים
התשלום מתבצע בהתאם למספר השיעורים כאשר התעריף המקובל הוא 80-120 שקלים בעבור כל שיעור. לקראת מבחן הטסט יש לשלם תשלום נוסף. בתי הספר מציעים מחירים נוחים לכמה בני משפחה שלומדים יחד ולתלמידים שזקוקים לכמות גדולה של שיעורים.
הלימודים מתקיימים בכל שעות היום ובכל רחבי הארץ. המורה מגיע עם הרכב ואוסף את התלמיד מביתו, ממקום העבודה או מנקודת המפגש שנקבעה מראש. לימוד נהיגה קל לשלב עם עבודה במשרה מלאה, לימודים, שירות צבאי או כל פעילות אחרת.
קרא עוד על לימוד נהיגה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לימודי נהיגה – רשיון פרטי מול ציבורי

הפיקוח על הנהגים מחלק אותם לשני סוגים מתבקשים, נהגים פרטיים ונהגים ציבוריים. הפיקוח על נהגים פרטיים מתחלק בין אופן הנהיגה

לימוד נהיגה

הגיל המינימלי לקבלת רישיון רכב פרטי הוא 17, וצריך לעבור דרך לא קלה ובהחלט לא זולה. מהם שלבי הלימוד? תחילה צריך

ארבע סיבות ללמוד נהיגה על משאית או רכב ציבורי

נהיגה על רכב ציבורי יכולה להיות דרך מצוינת להכנסה נוספת בסופי שבוע או לחלופין, להוות מקור פרנסה עיקרי. לעומת זאת, נהיגה

לפני שאתם עולים על משאית, כדאי שתלמדו איך צריך לנהוג בה

אין ספק שכלי הרכב הקטלני ביותר בכבישים הוא המשאית, ובעגה המקצועית 'הרכב הכבד' . אם נהיגה פזיזה של נהג אופנוע

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימוד נהיגה