אתר קורסים / קורסים ברכב ונהיגה / לימודי ניהול בענף הרכב
כדי לנהל מגרש מכוניות לא די בפיסת אדמה כדי להניח בה את האוטו שאתה רוצה למכור, וכדי לנהל עסק ליסינג לא מספיק להעמיד מספר מכוניות ולחכות ללקוח. כיום, כדי לנהל עסק בענף הרכב אנשים זקוקים להרבה מאוד ידע ולכישורים מגוונים אם ברצונם להצליח ולהביא את העסק שלהם לתוצאות.
קיימים הבדלים רבים בין ניהול עסק ליסינג לבין ניהול עסק מכירת רכב, כאשר גם בתוך כל תחום עצמו ישנם אנשי מכירות, אנשי טיפול בלקוחות, אנשי קשר עם גורמים חיצוניים וכן הלאה. הכישורים הנדרשים כיום בניהול בכלל ובניהול עסקי בענף, בפרט כוללים תחומים רבים ולכן לימודי ניהול בענף הרכב חולשים על פני דיסציפלינות רבות ומגוונות.
לימודי ניהול בענף הרכב אתר קורסים
מנהל בענף צריך לדעת איך לגייס את הלקוחות שלו, איך להציע להם את העסקה המשתלמת ביותר הן מבחינתו והן מבחינתם, הוא נדרש להבין את הצרכים שלהם ולתת להם מענה אמתי, הוא צריך לגייס עובדים שיתאימו לעסק שלו ושבעיקר יבצעו עבודה טובה, עליו ליצור קשר עם מוסכים מטפלים (במקרה של ליסינג) ולוודא שהעבודה שהם מבצעים טובה ואמינה, הוא נזקק להבנה בצד הפיננסי של המכירה ושל ההשכרה והוא חייב להיות איש שיחה נעים ובמקביל איש עבודה.
בין הנושאים הנלמדים: תקשורת בין אישית גבוהה, יכולת זיהוי צרכי לקוח, גיוס עובדים והכשרתם, הכרות מעמיקה עם החוקים הקשורים במכירה ובהשכרת רכב, חוקי מיסוי, ייבוא מכוניות, מושגי יסוד בביטוח, דו"חות כספיים, אנגלית עסקית ואנגלית מדוברת, פרזנטציות מכירה, הבנה של העולם הטכני במכוניות ועוד.

עם תום קורס לימודי ניהול בענף הרכב יכולים הבוגרים להשתלב ברשתות ליסינג, במגרשי מכוניות, בחברות ייבוא כלי רכב ולפתח קריירה בתחום. פתוחה בפניהם האפשרות להיות מנהלי מגרש, אנשי תיק לקוחות, מנהלי ליסינג, אנשי מכירות, מייבאי מכוניות וכן הלאה.
קורסים אלו פתוחים לקהל הרחב המתעניין בתחום בבתי ספר שונים ברחבי הארץ, כך שכל המעוניינים יכולים למצוא קורסים בתל אביב, קורסי בחיפה, קורסים בירושלים, קורסים בבאר שבע ובנקודות רבות נוספות.
קרא עוד על לימודי ניהול בענף הרכב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הפרטים שכדאי להתייחס אליהם במפרט טכני

במדינת ישראל, בניגוד לארצות הברית לדוגמה, קניית רכב היא אחת מההוצאות המשמעותיות של כל משק בית ואיש אינו מתייחס אליה בקלות דעת.

קורסים מקצועיים בענף הרכב

בעולם הרכב קיימים לא מעט מקצועות העוסקים בטיפול בכלי רכב הכוללים גם עבודה עם אנשים. מקצועות אלה מתאימים לאלה אשר אוהבים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי ניהול בענף הרכב