קורס נהגים הוא הכרח לכל מי שמבקש להפוך את התחום למקור לפרנסה. הכשרה מקצועית נדרשת מנהגי אוטובוסים, מוניות ורכבים ציבוריים. הקורס מיועד להכשרה בהסעת נוסעים, הפעלת כלי רכב גדולים בהתאם לנהלי הבטיחות.

למי זה מתאים
קורס נהגים מיועד למועמדים מעל גיל 21 שמבקשים להשתלב בעתיד בעבודה מאחורי ההגה. קורסי נהגים מתאימים גם למועמדים שמבקשים להשתלב בנהיגת חירום באמבולנס ושאר רכבי חילוץ. לימודי נהגים מתאימים למועמדים שמחפשים מקצוע שיאפשר להם תחילת עבודה מיידית. המשרות בתחום מציעות שכר הולם, עבודה בשעות גמישות וסביבת עבודה מעניינת שמשתנה ללא הרף.
קורסים לנהגים אתר קורסים
קורס נהגים ברכב ציבורי
מעטים יודעים כי יש צורך בהכשרה מקצועית בכדי לנהוג במונית או באוטובוס. לימודי נהגים מיועדים להכשרת אנשי מקצוע טובים לענף התחבורה הציבורית. בכדי להבטיח מקצועיות במגזר הציבורי מורכב הקורס מלימוד מעשי ולימוד תאורטי.

תכני הלימוד כוללים שיעורי נהיגה מונעת, אנגלית, דיני תעבורה, עזרה ראשונה, נהלי הסעת ילדים, טיפול בתקלות רכב בסיסיות, הכרת מנוע הרכב וערכי שירות ללקוח. בתום הקורס מתבקש כל משתתף לעמוד במבחן הסמכה מטעם משרד העבודה ומשרד הרישוי. רק מועמדים שמצליחים לעבור את כל המבחנים יוכלו לקבל את הרישיון הנכסף.

תנאי הקבלה לקורס
התנאים משתנים בין מסלולי הלימוד, תנאי הסף הבולטים שחוזרים על עצמם כמעט בכל הקורסים הם : גיל 21 לפחות, הפנייה של משרד התחבורה, תעודת יושר, וותק על הכביש של שנתיים לפחות. יש להדגיש כי ההשתתפות בקורס אינה מבטיחה את קבלת הרישיון בתום הלימוד. רק מועמדים שמצליחים לעבור את כל המבחנים יוכלו לקבל תעודת בוגר קורס נהגים ורישיון להתחיל לעסוק בתחום.

איפה ללמוד
לימודים לנהגים אפשר למצוא בכמה מרכזי לימוד בכל רחבי הארץ. מכללות שונות מציעות הכשרה לנהגים במסגרת בתי הספר לתחבורה שלהן. ניתן למצוא לימודים הכוללים הכשרה למורים, נהגים, קציני בטיחות ועוד. מועמדים שמחפשים הכשרה מקצועית בענף יוכלו למצוא בתום הלימודים תעסוקה בחברות הסעות, עסקי הסעות פרטיים ומשרות ציבוריות.

קרא עוד על קורס נהגים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לימוד נהיגה

הגיל המינימלי לקבלת רישיון רכב פרטי הוא 17, וצריך לעבור דרך לא קלה ובהחלט לא זולה. מהם שלבי הלימוד? תחילה צריך

הכשרה מקצועית מהי

מוסדות לימוד שונים מציעים מגוון תוכניות לימודים מגוונות לרכישת הכשרה מקצועית. כיום ארגונים וגופים פרטיים וציבוריים שולחים

ארבע סיבות ללמוד נהיגה על משאית או רכב ציבורי

נהיגה על רכב ציבורי יכולה להיות דרך מצוינת להכנסה נוספת בסופי שבוע או לחלופין, להוות מקור פרנסה עיקרי. לעומת זאת, נהיגה

לפני שאתם עולים על משאית, כדאי שתלמדו איך צריך לנהוג בה

אין ספק שכלי הרכב הקטלני ביותר בכבישים הוא המשאית, ובעגה המקצועית 'הרכב הכבד' . אם נהיגה פזיזה של נהג אופנוע

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס נהגים