אתר קורסים / לימודי שפות / לימוד גרמנית

לימוד גרמנית היא המפתח לאירופה. שפה זו מדוברת על ידי שמונים ושלושה מיליון איש החיים בגרמניה אך גם באוסטריה, שוויץ וברחבי אירופה במדינות כגון סקנדינביה. נוסף לכך, זוהי אחת מאחת עשרה השפות הלאומיות המדוברות בנמיביה שבאפריקה, זאת כיוון שבנמיביה נמצאים כעשרים אלף אזרחים ממוצא גרמני. כמו כן, בדומה לאנגלית, גרמנית משמשת כ"לינגואה פרנקה" קרי שפה משותפת המשמשת כמגשרת בתקשורת בין  דוברי שפות שונות בעיקר לצורך מסחר בינלאומי, דיפלומטיה או מפגשים בין תרבויות שונות.

אין זה משנה אם בחרתם ללמוד את הלשון לידע אישי או למטרות מקצועיות ידיעתה פותחת מגוון רב של דלתות. גרמנית היא אחת השפות הנפוצות באינטרנט וכן בתרגומים ובפרסום מחקרים אקדמיים וספרים. ברמה המקצועית, הלימודים מאפשרת להשתלב בקלות בעולם העסקים. חישבו על כך שמדינות דוברות שפה זו מהוות את השוק הגדול ביותר באירופה. נוסף לכך, הכלכלה הגרמנית היא הרביעית בגדולה בעולם, כן הבנק המרכזי באירופה ממוקם בפרנקפורט.

בין אם אתם מתכננים לעבוד באירופה, לצאת לטיול ממושך במדינות דוברות שפה זו, ללמוד או אתם  לאנשי עסקים שמעוניינים להשקיע כספים במדינות אלו, לימוד גרמנית יאפשר לכם להכיר מקרוב גם את תרבות זו.

מערך השיעור
קורסי לימוד גרמנית מחולקים לרמת  מתחילים או מתקדמים. השיעורים ברמות השונות מתנהלים כולם בשפה הגרמנית מבלי להוציא מילה אחת בעברית עד תום השיעור. התעקשות זו מאפשרת לתלמידים להתרגל במהרה לניב ולהעשיר את אוצר המילים.
במהלך השיעור מתבקשים התלמידים להשתתף במשחקי תפקידים, לקרוא, לכתוב, לצפות בסרטים ולתרגל הרכבת משפטים ושימוש באוצר המילים שנלמד. התרגול וההשתתפות הפעילה בסימולציות בכיתה חיוניים לתהליך הלימוד, שכן אי אפשר ללמוד שפה חדשה ללא תרגול.

תכני הלימוד וחלוקה לרמות
קורס למתחילים מיועד לתלמידים שלא מכירים כלל את השפה. תכני הקורס עוסקים בתקשורת בסיסית, דקדוק, והרכבת משפטים בשפה מדוברת בסיסית. מסלול לימודים למתקדמים מיועד לשיפור מיומנות קיימת. הקורס עוסק בהעשרת אוצר מילים, שיפור מיומנויות שיחה, כתיבה וקריאה, ליטוש ודקדוק. ההרשמה לקורס המתקדמים מותנית במבחן מיון לבחינת רמת הבקיאות של המועמד.

תרגול בבית
עם ההרשמה לקורס מחולקים לכל המשתתפים בקורס ספרי לימוד, מילונים ושאר חומרים בלעדיים מטעם בית הספר. ישנם מרכזי לימוד גרמנית המפעילים גם תוכנות תרגול מתקדמות באתר האינטרנט שלהם. הדבר מאפשר להעניק לתלמידים תרגול נוסף ללא הגבלה ויתרון מובהק על פני שאר בתי הספר.

קרא עוד על לימוד גרמנית

נמצא קורס אחד

גרמנית


מכללת דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה
קורס גרמנית מבקש להעניק ללומדים בו שטף דיבור והבנה בשפה זו. בוגרי הקורס יוכלו לנהל דיאלוגים בגרמנית, ליהנות מהבנה שוטפת של השפה ולהבין את הנקרא בעיתונים בגרמנית ובספרות גרמנית.
תל-אביבראשון לציוןרעננהמודיעיןחיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורסי העשרה – ללמוד כדי להינות

כולנו זוכרים את הלימודים בתיכון כמשעממים במיוחד, ולכל אחד מאיתנו היה את השיעור שמבחינתו היה שיא הסבל. יש את אלה שסבלו

איך לבחור קורס ללימוד שפה חדשה

לימודי שפות הם הכרחיים בעולמנו. המסחר שמתנהל כיום באינטרנט מחייב אתכם להירשם לקורס שפות זה או אחר ולתגבר את השפה. בחלק

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימוד גרמנית

המכון לידידות סין

בית הספר המוביל ללימודי סינית. לימוד מהנה המשלב קריאה, דקדוק ודיבור