אתר קורסים / לימודי שפות / קורס ספרדית

רכישת מיומנות בשפה חדשה הופכת למשימה חשובה יותר ויותר בעולם גלובלי כשלנו. עבור אלו המעוניינים להוסיף בקיאות נוספת מומלץ ללמוד את השפה הספרדית. זאת כיוון ששפה זו היא יחסית פשוטה ומאוד מהנה ללמידה. נוסף לכך, בעיני רבים לשון זו נחשבת לאחת היפות בעולם. קורס ספרדית מקנה למשתתפים כישורים בהתאם לרמת הלימוד. ההרשמה נפוצה בקרב מטיילים שיוצאים לטיול ממושך בדרום אמריקה, עובדים שמעוניינים לצאת לעבוד במדינה דוברת השפה ודוברי ספרדית ברמה נמוכה עד בינונית שמעוניינים לשפר את כישוריהם.

לימודי מבוגרים
אף פעם לא מאוחר ללמוד שפה גמלאים בני הגיל השלישי נהנים משיעורים במתכונת של לימוד קבוצתי. עם הלימוד נגלה לתלמידים עולם לטיני קסום ועשיר ברגש והמון קצב ותשוקה. כבר לאחר השיעור הראשון חולמים התלמידים על ביקור בספרד או באמריקה הלטינית.

מבנה הקורס ושיטת הלימוד
המפתח להצלחה בלימוד שפה חדשה הוא המדריך. כאשר מדריך את הקורס צוות מדריכים שמצליח לסחוף את התלמידים לתוך חוויה מרגשת ומסתורית המוטיבציה תעלה בהתאם. כישורי ההדרכה של המדריך משמעותיים להצלחת התלמידים. בבתי הספר הגדולים מעבירים את הקורסים מדריכים דוברי השפה מלידה שמכירים היטב את מנהגי התרבות. כאשר לומדים בצורה מהנה בשעות נוחות ובסביבה נעימה קל למצוא מוטיבציה להתמדה.

תרגול דיבור
רוב התלמידים שמגיעים אל בתי הספר מבקשים לשפר את יכולות השיחה שלהם. רובם כבר מכיר מילים מתוכניות טלוויזיה או שירים. ההדרכה המקצועית מאפשרת להם לחדד את כישורי הספרדית שלהם ולהתקדם במהרה. תרגול דיבור בשפה חדשה משמעותי ללימוד מהיר, ללא תרגול ושינון של מילים קשה יהיה לחזק את כישורי השפה.

קורס ספרדית מדוברת למטיילים
לקראת היציאה לטיול ממושך לדרום אמריקה כדאי יהיה להירשם לקורס ולרכוש מילון שכן הטיול מהנה הרבה יותר כאשר מבינים את השפה ואת התרבות. בין התכנים הנלמדים בקורס ספרדית מדוברת תוכלו למצוא: אוצר מילים לניהול שיחות חולין, משפטים שימושיים להזמנת אוכל במסעדות, כישורי קריאה בסיסיים והתנהלות כספית.

קרא עוד על קורס ספרדית

נמצא קורס אחד

ספרדית


מכללת דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה
תהליך התהוות הדקדוק הספרדי החל כבר ב-1492, אך רק במהלך המאות ה-16 וה-17 הפכה השפה ל"חיה" עם ביסוס הכתיב הנכון, צורת ההיגוי, סדר הזמנים וסדר המילים בשפה. עד המאה ה-18
תל-אביבירושליםראשון לציוןרעננהפתח תקווהאשדודמודיעיןנתניהחיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

איך לבחור קורס ללימוד שפה חדשה

לימודי שפות הם הכרחיים בעולמנו. המסחר שמתנהל כיום באינטרנט מחייב אתכם להירשם לקורס שפות זה או אחר ולתגבר את השפה. בחלק

ספרדית - אודות השפה ולימודה

יתרונה של השפה שהיא קלה יחסית ללמידה בשל דמיונה לשפה האנגלית במילים רבות. מספיק לדעת את הבסיס בכדי לנהל שיחה. כמו כן ה

שפה לכל אחד

למרות שרבים מזלזלים בצורך של לימודי שפות מסודרים ומאמינים שהכול יהיה בסדר ושהם כבר יסתדרו, הרי שאלו שניסו מעידים כי

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס ספרדית

המכון לידידות סין

בית הספר המוביל ללימודי סינית. לימוד מהנה המשלב קריאה, דקדוק ודיבור