ערבית היא אחת השפות הנפוצות ביותר בעולם ומייצגת תרבות עשירה הקיימת מאות שנים. שפה זו הינה שפתו של הנביא מוחמד הנחשב לשליח האל באסלאם. הלשון מדוברת על ידי מעל 200 מיליון איש ברחבי העולם באזורים כגון המפרץ הפרסי, המזרח התיכון ואף ביבשות אפריקה ואירופה. ערבית נחשבת לשפת האסלאם וכן לשפה בה מתנהלים מיליונים של אנשים כחלק מחיי היומיום שלהם. כן, החל משנת 1974 היא גם נחשבת לאחת משש השפות הרשמיות באו"ם.

קורס ערבית מעניק ידע חיוני לטיולים בעולם, עבודה מול עמיתים ערבים וכן אפשרות להתחבר לשורשים התרבותיים של מדינת ישראל. נוסף לכך, שליטה בשפה פותחת דלת למגוון תפקידים במשרד הביטחון ובסוכנויות הביטחון השונות במדינה. זאת, נוסף למשרות בעמותות שונות הזקוקות לדוברי ערבית.
הקורסים מתמקדים בלימוד ערבית מדובר בהתאם לניב הפלסטיני המקומי. בוגרי הקורס יוכלו לנהל שיחות עם ערבי ישראל, השטחים הכבושים והמדינות השכנות .

רמות הלימוד
במטרה לייעל את תהליך הלימוד ישנה חלוקה לרמות בכל בית ספר ללימוד שפות. שילוב התלמידים בקבוצות הלימוד מתבצע בהתאם למבחני רמה שמבצעים במעמד ההרשמה. רמות הלימוד הן קורס למתחילים, לימוד ברמה בינונית, לימודים למתקדמים וקורסים לערבית ספרותית או מדוברת

לימודי מתחילים
המסלול מיועד לצעירים או מבוגרים שעושים את צעדיהם הראשונים בלימוד. במהלך הקורס ישנה התמקדות ביסודות השפה, דקדוק בסיסי, הכרת האותיות, קריאה וכתיבה ברמה בסיסית וניהול שיחות חולין. בתום הקורס יוכלו התלמידים להירשם אל הקורסים הבאים ולחזק את כישוריהם .

קורס מתקדמים
אלו שכבר מחזיקים באוצר מילים נרחב ויידע בסיסי בשפה יוכלו להשתלב בקורס ערבית ברמה בינונית או מתקדמת. קורס המתחילים יהיה בעבורם בזבוז של זמן. בקורס המתקדמים הם יוכלו לחזק את כישורי השפה שלהם, לדייק בהטיית המילים, להעשיר את אוצר המילים ולרכוש ביטחון עצמי שיאפשר להם לפצוח בשיחה עם כל דוברי הערבית שבסביבה .
קרא עוד על קורס ערבית

נמצאו 4 קורסים

ערבית מדוברת


מכללת דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה
הערבית היא לשון שמית המשמשת כשפת אם עבור כתשעים מיליון איש בצפון אפריקה, ערב, סודן והסהר הפורה, וכמו כן משמשת גם כלשון פולחן ותפילה בארצות מוסלמיות רבות מחוץ לעולם הערבי.
תל-אביבירושליםראשל"צרעננהפתח תקווהחיפהמקווןבאר שבע

ערבית מדוברת לענף הבנייה


CivilEng Academy
ענף הבנייה מתאפיין באחוז גבוה של דוברי ערבית, ולכן הפכה הערבית המדוברת לשפת חובה עבור כל אדם העוסק בתחום, החל מפועלים פשוטים וכלה במהנדסים. קורס זה הינו קורס ייעודי אשר
ראש העין

ערבית מדוברת


המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ - אונ' בן גוריון
קורס לכל המעוניינים ללמוד לדבר ולצבור אוצר מילים בערבית מדוברת, לנהל שיחה ותקשורת עם דובריה, לשפר את הידע והמיומנות ולהעשיר את אוצר המילים בשפה שימושית זו, המקיפה אותנו ובה אנו
באר שבע

ערבית - קורס אונליין


לינגולרן - לימודי שפות באינטרנט
במדינה שלנו לימוד ערבית הוא היום חשוב ורלוונטי מתמיד. בואו ללמוד עם מורה פרטי בשידור חי באינטרנט במגוון רחב של מסלולים ייעודיים, מרמת מתחילים ועד מתקדמים, ובערבית ספרותית או מדוברת. השיעור
קורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

איך לבחור קורס ללימוד שפה חדשה

לימודי שפות הם הכרחיים בעולמנו. המסחר שמתנהל כיום באינטרנט מחייב אתכם להירשם לקורס שפות זה או אחר ולתגבר את השפה. בחלק

ללמוד ערבית כמנוף לקריירה מאתגרת

ערביי ישראל והיהודים מנסים לחיות פה בדו-קיום מאות שנים. ילדיהם של ערביי ישראל לומדים עברית מכיתה ב' ואילך, אך בבתי-

קורסי העשרה – ללמוד כדי להינות

כולנו זוכרים את הלימודים בתיכון כמשעממים במיוחד, ולכל אחד מאיתנו היה את השיעור שמבחינתו היה שיא הסבל. יש את אלה שסבלו

שפה לכל אחד

למרות שרבים מזלזלים בצורך של לימודי שפות מסודרים ומאמינים שהכול יהיה בסדר ושהם כבר יסתדרו, הרי שאלו שניסו מעידים כי