עברית היא שפת התנ"ך ונחשבת הן לשפה בעלת צביון דתי והן לבעלת ערך תרבותי. מעבר לכך, עברית היא לשון ייחודית ומהנה ללמידה. כמו כן, שליטה בה פותחת פתח לספרות עשירה ומרתקת של סופרים כמו יהודה עמיחי, עמוס עוז, א.ב יהושע ועוד.  קורס עברית מיועד לעולים חדשים, עולים וותיקים, תיירים או דיפלומטים שמבקשים ללמוד את השפה. בתי הספר לשפות בישראל מציעים קורסים במספר רמות כאשר הלימוד מתקיים לרוב במתכונת קבוצתית.

למי זה מתאים
מעבר למדינה חדשה מביא עמו המון לחצים ומשימות שיש לבצע במהרה. בתוך כל הבלגן שמביא עמו המעבר לומדים העולים החדשים את השפה בצורה עילגת. עולים חדשים שמבקשים לחזק את כישורי העברית שלהם יוכלו לעשות זאת באמצעות קורס למתחילים או מתקדמים. ההרשמה פתוחה בפני מבוגרים וצעירים כאחד.  השיפור בכישורי השפה מאפשר לעולים למצוא משרות טובות יותר, להציג דברים אל מול קהל ולחזק את תחושת השייכות שלהם לחברה הישראלית. קורס מציע למשתתפים גם הזדמנות להכיר חברים חדשים שעוברים תהליכים דומים ומתמודדים עם אותם הקשיים.


תכני הלימוד בקורס
לימודי עברית, ממש כמו כל שפה אחרת, מתחלקים ל-3 רמות עיקריות : מתחילים, בינוניים, מתקדמים. קבוצת המתחילים מיועדת לתלמידים שלא מצליחים לנהל שיטה שוטפת וזקוקים ללימוד אוצר מילים בסיסי, כתיבה וקריאה.

קורסי הרמה הבינונית או המתקדמת מיועדים לדובריה שמבקשים לחזק את כישורי השפה, ללטש אותם, להיפטר משגיאות דקדוק וללמוד כיצד לכתוב ללא שגיאות ולהתמודד עם טקסטים ארוכים.

ההרשמה לקורס
אבחון כישורי השפה ההתחלתיים קריטי לקביעת רמת הלימוד המתאימה ביותר לכל תלמיד. בתי הספר הגדולים נוהגים לקיים מבחנים פשוטים של אוצר מילים וכישורי שפה שמאפשרים להם להתרשם מהידע המוקדם של התלמיד ולהרכיב בעבורו תכנית לימוד בהתאם. בתום המבחן ימליצו יועצי הלימוד למועמד על הצטרפות לקבוצה במתאימה לו ביותר.

כולם מסכימים כי מדובר בשפה לא פשוטה. אך כאשר לומדים אותה במסגרת קבוצתית עם מדריך מוכשר שמדבר רק עברית כל הלימוד הופך לחוויה מהנה. אוצר מילים כיף יותר ללמוד באמצעות משחקי מילים, משחקי תפקידים, סרטים ושירים. הכתיבה והקריאה נלמדים גם כן בעזרת תרגילים משעשעים. סביבת הלימוד בבית הספר תומכת ואוהדת. התלמידים מקבלים מענה מלא וסיוע בכל פנייה. קורס עברית הוא צעד חיוני לקראת ההשתלבות בחברה, בתום הקורס פחות אנשים יחשדו כי אתם עולים חדשים.

קרא עוד על קורס עברית
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס עברית

המכון לידידות סין

בית הספר המוביל ללימודי סינית. לימוד מהנה המשלב קריאה, דקדוק ודיבור