אתר קורסים / לימודי שפות / לימוד רוסית
השפה הרוסית מדוברת על ידי קרוב למאתיים מיליון איש הן ברוסיה עצמה והן מחוץ למדינה. זוהי שפה רשמית של מגוון ארגונים עולמיים כגון האו"ם, נאט"ו, אונסק"ו והצלב האדום. לימוד רוסית יכול לפתוח דלתות לתעסוקה במגוון של מקצועות כגון עסקים וחברות בתחום קידוח הנפט והגז הטבעי, חינוך, תרגום עמותות חברתיות וכן משרדי ממשלה.
לימוד רוסית הוא יעיל עבור מטיילים חובבים שכן הוא יעיל כאשר נמצאים בחו"ל, בארץ דוברת רוסית, ומעוניינים להזמין אוכל, לתקשר עם המקומיים, להזמין מונית. הלימודים מיועדים לילדים ומבוגרים כאחד ומהווה הכשרה חשובה ומהנה. חשוב לציין כי לרכישת שפה נוספת יתרון נלווה שכן מחקרים מראים כי היא מסייעת במניעת מחלת האלצהיימר וכן מאטה את תופעות ההזדקנות של המוח.    

לימוד רוסית מיועד למתחילים שלא מכירים כלל את יסודות השפה לצד תלמידים דוברי השפה ברמה בינונית עד טובה. בכדי להתאים לכל מועמד את מסלול הלימוד המתאים לו ביותר מקיימים בתי הספר הגדולים מבחן לשוני במעמד ההרשמה. רמת תחילים מציעה כלים בסיסיים בשפה, לימוד דקדוק, הרכבת משפטים, כישורי ניהול שפה בסיסיים. בתום הקורס יוכלו המשתתפים לנהל שיחה, לצאת לטיול ברוסיה ולהמשיך אל מסלולי לימוד למתקדמים.

לימודי רוסית למתקדמים מיועד לדובריה מבית או לבוגרי קורס מתחילים על מנת לחזק את כישורי השפה שלהם. תכנית הלימוד של המתקדמים מציעה: שיפור מיומנות לשונית באמצעות תרגול וסימולציות, העשרת אוצר המילים, ליטוש השפה והמבטא וכן עבודה על דקדוק, תחביר, כתיבה וקריאה.

שעות הלימוד ומשך הקורס
כמו כל מסלול לימודי שפה אחר גם לימוד רוסית מתרכז בעיקר בשעות אחר הצהריים והערב. התלמידים יוכלו לשלב את הלימוד בקורס לצד עבודה במשרה מלאה. הקורס מתמשך כחצי שנה עד שנה בהם ישנם מפגש אחד עד שני מפגשים בכל שבוע. כישורי שפה דורשים תרגול רב והתמדה, את ההתקדמות המשמעותית תוכלו לראות רק לאחר שנה שלמה של לימודים ותרגול.

תרגול וחזרה על תכני הלימוד בשעות הפנאי חיוניים להתקדמות מהירה. כאשר מבקשים ללמוד שפה חדשה אין מנוס מתרגול שכולל שינון מילים בשעות הפנאי. להעשרת אוצר המילים ושיפור כישורי הדקדוק יש לעבוד עם המילון, לצפות בסרטים, לתרגל קריאה וכתיבה ולנהל שיחות עם דוברים ותיקים. הלימוד דורש מאמץ רב אך גם נושא פירות רבים. דוברי רוסית מבוקשים לעבודה בכל רחבי העולם
קרא עוד על לימוד רוסית

נמצאו 2 קורסים

רוסית


מכללת דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה
בשפה הרוסית ניתן להבדיל בין שלוש קבוצות ניבים עיקריות שבתוכן קיימות קבוצות קטנות יותר של להגים. הלשון הכתובה מושתתת על הניב המוסקבאי המהווה את אחד הלהגים המרכזיים בשפה. מלבד המילים
תל-אביבירושליםראשל"צרעננהחיפהמקוון

ללמוד שפה בחו"ל - יום פתוח רשת בתי הספר Eurocentres


קמפוס לימודים בחו"ל
יום רביעי 3.4.2013 בין השעות 10:00-17:00 בקמפוס לימודים רמת אפעל (ליד רמת גן)   קמפוס לימודים מזמינה אתכם למפגש עם אנדרס הופרכט נציג רשת בתי הספר  העולמית Eurocentres ללימודי שפה בחו"ל
רמת אפעללימודים בחו"ל
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

שפה לכל אחד

למרות שרבים מזלזלים בצורך של לימודי שפות מסודרים ומאמינים שהכול יהיה בסדר ושהם כבר יסתדרו, הרי שאלו שניסו מעידים כי