סינית מנדרינית היא השפה המדוברת ביותר בעולם עם יותר ממיליארד דוברים ברחבי העולם, רובם המכריע כשפת אם. השפה אף נחשבת לאחת השפות הרשמיות באו"ם, לשון משפיעה ומעצבת את הדיפלומטיה הבינלאומית, המסחר והפוליטיקה. נוסף לכך, לכלכלה הסינית השפעה רחבה ועמוקה על הכלכלה העולמית ועל המסחר העולמי עם התפתחותה המטאורית בעשורים האחרונים. למעשה, ככל שכוחה של סין גדל רבים הבינו את החשיבות הטמונה בהכרה והבנה של התרבות והשפה המקומית. לכן, החלה נטייה הולכת וגוברת בקרב העולם המערבי ללמוד וללמד קורס סינית.

ידע בסינית פותח דלת למגוון קריירות בחברות וארגונים הפועלים הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי, והוא אף מאפשר להיכנס ולהבין את הכלכלה הסינית והשפעה על הכלכלה העולמית וכן השפעתה וקשריה של ממשלת סין עם ממשלות שונות.  
קורס סינית פותח בפני התלמידים אפשרויות רבות. כך בתום הקורס אפשר יהיה לצאת לטיול ממושך ומלא חוויות באזורים הכפריים של סין, לנהל קשרי מסחר עם סין או להשתלב בעבודה בחברות שמנהלות קשרי עבודה עם סין. בתקופה בה רוב הייצור בעולם מתרכז בסין ישנה דרישה רבה לעובדים דוברי שפה זו בכל הענפים.


מסלולי הלימוד
לימודי סינית דורשים השקעה רבה, שינון ותרגול בשעות הפנאי. הלשון מורכבת ממילים וביטויים מורכבים וכתב אותיות וציורים שלא קל ללמוד. בהתאם לכך, ישנם קורסים שעוסקים בעיקר בלימוד אוצר מילים וכישורי שיחה. הם מוותרים על לימוד הקריאה והכתיבה כאשר אלא אם יש לתלמיד צורך בכך. לימודי השפה בישראל מתקיימים ב-3 מסלולים עיקריים: מתחילים, מתקדמים, לימוד לשון מדוברת למטיילים ואנשי עסקים.

קורס סינית עסקית
ישראלים רבים מנהלים קשרי מסחר או יצור עם סין. ברוב המקרים הקשרים הללו מתנהלים באנגלית עילגת. איש עסקים ישראלי שטורח ללמוד סינית ומנסה לדבר בשפתם זוכה להערכה רבה. המקומיים רואים בכך ביטוי של כבוד ומעריכים זאת עד מאוד. כל אדם שביקר בעבר בסין או ניהל קשרים עסקיים עם מקומיים יודע כי הם מאוד מחוברים לתרבותם ולערכי הכבוד המסורתיים. הלימודים במסלול העסקי מתקיימים במתכונת קבוצתית או אישית. אנשי עסקים שזקוקים לסיוע מהיר בפיתוח מיומנות השפה יוכלו להשתתף בשיעורים פרטיים וללמוד את אוצר המילים הדרוש לקשרי המסחר.

לימודי מתחילים
מדובר בהרבה יותר מעוד שפה, אלא בעולם מרתק ומלא חוויות. אל קורס סינית מגיעים מטיילים שעתידים לצאת לסין לראשונה בחייהם לצד מטיילים שחזרו מהמזרח מוקסמים. קורס המתחילים מיועד לצעירים ומבוגרים שמעוניינים ללמוד את הייחודיות והמנהגים. לחיזוק כישורי השפה ממשיכים רוב התלמידים בתום הקורס אל קורס למתקדמים.
הלימוד מתקיים במתכונת קבוצתית בעזרת ספרי לימוד, משחקי מילים, מילונים ותוכנות מחשב שמסייעות לתלמידים להגות את המילים ולזכור אותן. בתום הקורס יוכלו התלמידים לנהל שיחה בסיסית בסינית (בהתאם לניב של בייג'ין) ולהכיר את מנהגי השיחה המקומיים.

קרא עוד על קורס סינית

נמצאו 3 קורסים

סינית למתחילים


המכון לאסיה - בית ספר לשפות אסיאתיות
הקורס מעניק לתלמידים מיומנויות דקדוק ואוצר מילים בסיסיים, המאפשרים לקיים שיחה במגוון נושאים. כמו כן, הקורס מהווה תשתית טובה להמשך לימודי השפה הסינית. במהלך הקורס תכירו את הפונטיקה הסינית  PinYin.
קורס אינטרנטי

סינית למתקדמים


המכון לאסיה - בית ספר לשפות אסיאתיות
בקורס זה תרכשו מיומנויות שיחה ברמה מתקדמת יותר, וידע מעמיק בניב בייג'ינג של השפה הסינית. בנוסף, מרחיבים את אוצר המילים ואת היכולת לקיים שיחה יומיומית. במסגרת הקורס יחזרו התלמידים על
קורס אינטרנטי

לימודי קוריאנית


ג'נג הי-ג'ונג מורה לקוריאנית
אם יש לכם עניין בתרבות הקוריאנית, KPop, דרמות טלויזיוניות מהמדינה מקוריאה, או מבקשים לעבוד עם חברות מקוריאה הדרומית, הלשון הקוריאנית תקנה לכם יתרון משמעותי בכך. מטרת קורס זה היא הקניית
תל-אביברמת גןגבעתייםקורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

איך לבחור קורס ללימוד שפה חדשה

לימודי שפות הם הכרחיים בעולמנו. המסחר שמתנהל כיום באינטרנט מחייב אתכם להירשם לקורס שפות זה או אחר ולתגבר את השפה. בחלק

שפה לכל אחד

למרות שרבים מזלזלים בצורך של לימודי שפות מסודרים ומאמינים שהכול יהיה בסדר ושהם כבר יסתדרו, הרי שאלו שניסו מעידים כי

לימודי סינית - השפה שמביאה פרנסה

סין היא אחת המעצמות הכלכליות הגדולות בעולם ולכן ידע נרחב בשפה יקנה יתרון עצום לבעלי עסקים או לחברות גדולות .

קורסי העשרה – ללמוד כדי להינות

כולנו זוכרים את הלימודים בתיכון כמשעממים במיוחד, ולכל אחד מאיתנו היה את השיעור שמבחינתו היה שיא הסבל. יש את אלה שסבלו