אתר קורסים / לימודי שפות / לימוד איטלקית
איטלקית אמנם איננה בין השפות המדוברות בעולם, אך היא אחת המבוקשות ביותר, כאשר רק האנגלית והצרפתית עוקפות את לימודי איטלקית. כשפת אם, מדוברת לשון זו בפי 70 מיליון איש, אולם כלל דוברי השפה בעולם מגיע לכדי 200 מיליון. מלבד ארץ מוצאה, זוהי לשון רשמית גם בשווייץ, סן מרינו, והותיקן, ונמצאת בשימוש נפוץ גם בארצות נוספות בהן התקיימה בעבר שליטה והשפעה איטלקית, כמו מלטה וסומליה, שם שימשה בעבר שפה רשמית, בקרואטיה, אתיופיה, אלבניה, אריתריאה, סלובניה, תוניסיה ולוב, וכמובן בקרב קהילות מהגרים בארצות רבות נוספות.
 
האיטלקית נגזרת מהלטינית, ומשתייכת ללשונות הרומאניות במשפחת השפות ההודו-אירופאיות. היא למעשה הניב הפלורנטיני שמקורו בפירנצה, והפך לדומיננטי בין שאר הניבים ששימשו בימי הביניים. הדומיננטיות שלו על מקביליו הושגה בעיקר הודות לשימוש שעשו בו גדולי התרבות של אותה תקופה כמו המשורר ומבשר ההומניזם והרנסאנס, פרנצ'סקו פטררקה, המשורר והפילוסוף דנטה אליגיירי, והסופר ג'ובאני בוקאצ'ו, אשר כתב את ספריו וביניהם דקאמרון בניב זה, אשר כונה "שפת המלומדים".
האיטלקים גאים בלשונם ואינם נעתרים בקלות לאנגלית, על כן לימודי איטלקית בסיסית הם המלצה יעילה למי שמתכוון לבלות תקופה ארוכה במדינה לצורך לימודי, תיירותי או מסחרי. היחסים המסחריים עם ישראל הם משמעותיים וענפים, ועל פי נתוני משרד הכלכלה, שוהים במדינה 40 אלף אנשי עסקים ישראליים, המנהלים עסקאות בינלאומיות בהיקף של מיליארדים בין שתי המדינות.
לימוד איטלקית  
לימודים באיטליה
לימוד השפה הוא חיוני עבור כל מי שמבקש ללמוד בארץ זו; קבלת ויזת סטודנט דורשת ידיעת איטלקית, וזהו גם תנאי בסיסי בקבלה למוסדות אקדמאיים בה. הבחירה בלימודים באיטליה היא אחת המועדפות על ישראלים המעוניינים ללמוד בחו"ל, וזאת ממכלול של סיבות. מספר המוסדות האקדמיים במדינה רב מאוד, וביניהם רבים ברמה גבוהה ביותר. מוקצים בהם מקומות רבים לסטודנטים זרים, והתחרות על מקום בהן אינה עזה כמו במוסדות ההשכלה בארץ. מעבר לכך, הסטודנט באיטליה זכאי להקלות רבות שאינן ניתנות בארץ כמו סבסוד הלימודים והקלות בדיור. סל יתרונות זה מגביר את הכדאיות בלימודים שם, בדגש על האמנות והעיצוב, ותחומים כמו ארכיטקטורה, אופרה, היסטוריה, ציור או בישול, אשר נלמדים בשפת המקור שלהם. עוד מרכיב שהופך את הלימודים לנוחים הוא היותה נגישה מאוד מישראל; סטודנטים הלומדים במדינה יכולים לשוב ארצה לחופשת מולדת באופן תכוף ונגיש. טיסה לרומא מנתב"ג אורכת קצת יותר משלוש שעות, וקווי תעופה סדירים ותכופים מגיעים מהארץ לכל הערים המרכזיות במדינה בתדירות גבוהה מאוד ובעלויות נמוכות. מחירה של טיסה ממוצעת מישראל לאיטליה עולה כיום כחצי מעלות טיסה לספרד, צרפת או בריטניה.
 
איטליה לתיירים
אותה נגישות מישראל הופכת את איטליה ליעד תיירותי מרכזי, המציע חופשה נפלאה, מכלול של יופי, תרבות וקולינריה משובחת. המדינה שופעת כפרים ציוריים וקסומים לצד ערים גדולות המשמרות את פאר האימפריה הרומית בה התפתחו וצמחו. ניתן בהן לחוות את המטבח המקומי המהולל אשר הצמיח את הפסטה, הגלידה, הלזניה והפיצה, להתענג על היינות והמאכלים המקומיים, ועל ההיסטוריה האמנותית יוצאת הדופן. לא בכדי זוהי המדינה החמישית בעולם בנפח התיירות אליה.
אם כן, מובן מדוע לימוד איטלקית זוכה לביקוש רב בבתי הספר לשפות בישראל ובעולם כולו. השפה פשוטה עבור דוברי ספרדית או כל מי שמוכרת לו שפה לטינית אחרת. תכניות הקורסים משתנות בהתאם לסוג הקורס ורמת הלימוד. בתי הספר מציעים מסלול למתחילים, מסלול למתקדמים ומסלולי לשון מדוברת. קורס המתחילים מקנה למשתתפים כישורי שפה בסיסיים בעוד שקורס המתקדמים ממשיך ומעמיק את הבקיאות בה.
 
קורסים באיטלקית
קורס למתחילים כולל לרוב אותיות, כללי דקדוק ותחביר, הגייה, אוצר מילים בסיסי, הטיית פעלים. בתום הקורס מצליחים התלמידים לנהל שיחות חולין ולהבין את השפה בצורה בסיסית. ההרשמה פתוחה בפני מבוגרים, צעירים וילדים.
 
קורס למתקדמים כולל אוצר מילים רחב, הטיית פעלים ובעיקר המון עבודה על שיפור יכולת הדיבור וההבנה. הלימודים בקורס מיועדים לבוגרי קורס המתחילים ומועמדים דוברי השפה ברמה בסיסית עד בינונית לימוד איטלקית מדוברת מיועד למטיילים או אנשי עסקים שמבקשים לחזק את כישורי השפה שלהם לקראת יציאה לארץ זו. הקורס מתמקד באוצר מילים שימושי יומיומי על פני כללי דקדוק או קריאה וכתיבה.
ממש כמו כל קורס לימודי שפות, גם באיטלקית מתקיימים הקורסים במתכונת של שיחות והשתתפות פעילה של התלמידים. המדריך מלמד את המילים והטיית הפעלים ומבקש מהתלמידים לחזור על דבריו ולנסות להגות בעצמם את המילים ולחבר באמצעותן משפטים שלמים. בכדי להפוך אל הלימוד למעניין וחוויתי עוד יותר מציגים המדריכים סרטים, שירים, מצגות, ושאר אלמנטים מתוך התרבות העשירה הזו.
 
קרא עוד על לימוד איטלקית

נמצאו 5 קורסים

איטלקית


מכללת דיאלוג - האוניברסיטה הפתוחה
עם המעבר למטבע האחיד, יורו, הפכה אירופה לכפר קטן, אולם רוב מדינותיה עדיין דוברות שפות שונות. שליטה בשפות המובילות באירופה מהווה יתרון משמעותי בעולם העסקים, הלימודים, התרבות ופעילויות הפנאי. מוצאה
תל-אביבירושליםראשל"צרעננהפתח תקווהמודיעיןחיפהמקוון

איטלקית


המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ - אונ' בן גוריון
אם אתם מתעניינים בתרבות העשירה והעתיקה של איטליה, ומעוניינים ללמוד את לשונם של מיכאלנג'לו, דה-וינצ'י וג'ורג'יו ארמאני, בואו ותתחילו לדבר איטלקית. הקורס מכשיר לניהול שיחה ותקשורת לא רשמית עם דוברי
באר שבע

איטלקית - קורס אונליין


לינגולרן - לימודי שפות באינטרנט
איטלקית היא אחת השפות הרומנטיות ביותר בעולם; בואו ללמוד אותה בשיעורים פרטיים אונליין מכל מקום בו יש אינטרנט - משרד, בית, מחשב או סמארטפון. הקורס מותאם לצרכיך הספציפיים ובליווי מורה
קורס אינטרנטי

איטלקית באיטליה


קמפוס לימודים בחו"ל
לימודי איטלקית באיטליה מוצעים בבתי הספר הנחשבים ביותר ללימודי איטלקית במקומות הכי יפים באיטליה הרומנטית. המסלולים משולבים באטרקציות מהנות- טיולים מאורגנים, לימודי בישול איטלקי, לימודי אמנות ועוד. עבודה והמגורים בדירות,
לימודים בחו"ל

ללמוד שפה בחו"ל - יום פתוח רשת בתי הספר Eurocentres


קמפוס לימודים בחו"ל
יום רביעי 3.4.2013 בין השעות 10:00-17:00 בקמפוס לימודים רמת אפעל (ליד רמת גן)   קמפוס לימודים מזמינה אתכם למפגש עם אנדרס הופרכט נציג רשת בתי הספר  העולמית Eurocentres ללימודי שפה בחו"ל
רמת אפעללימודים בחו"ל
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ככה תתרגלו שפה נלמדת: כמה טיפים שימושיים

להלן מספר הצעות לתרגול כישורי השפה, כפי שליקטנו מ קורסים לשפות ובתי ספר לשפות: 1. מצא חבר לשיחה . מציאת אדם בבית

לימוד איטלקית באיטליה

לפני שבועיים חזרתי מפירנצה שם הייתי שבועיים וחצי במהלכם למדתי שבועיים בבית הספר לשפות Lingua-Viva. אני מודה שעוד קשה לי "לנחות".

קורסי העשרה – ללמוד כדי להינות

כולנו זוכרים את הלימודים בתיכון כמשעממים במיוחד, ולכל אחד מאיתנו היה את השיעור שמבחינתו היה שיא הסבל. יש את אלה שסבלו

שפה לכל אחד

למרות שרבים מזלזלים בצורך של לימודי שפות מסודרים ומאמינים שהכול יהיה בסדר ושהם כבר יסתדרו, הרי שאלו שניסו מעידים כי