אתר קורסים / הרצאות, סדנאות וגיבוש / קורסי העשרה בספרות ושירה
אם שייקספיר מרתק אתכם, אם כתיבת עגנון מענגת את מחשבתכם, קורסי העשרה בספרות ושירה יכולים להיות מאוד מעניינים ומרתקים עבורכם, כאמצעי להרחבת ידיעותיכם בתחום זה מהארץ ומהעולם.

נושאים אלו הם חלק מרכזי, ואולי החשוב ביותר בתרבות האנושית. חומרים כתובים היוו מאז ומעולם כלים להזנקת והאצת שינויים ותהליכים תרבותיים, השפעה על בני אדם, עיצוב חשיבה ותפיסת עולם, וכמובן לצורך בידור והנאה של ההמונים. ההיסטוריה זרועה בשמות גדולים ומפורסמים של אנשי רוח ויצירה שעיצבו את התפיסה האנושית, וסיפקו את הבסיס לתרבות כפי שאנו מכירים אותה כיום.

מה לומדים בקורסים אלה?

קורסים אלו מיועדים להרחבת אופקים והרחבת הדעת. הקורסים מיועדים לאנשים פרטיים המעוניינים לדעת יותר על תחומים אלו, ההיסטוריה שלהם, הדרך בה התפתחו, האנשים המרכזיים בתחומים אלה וכדומה. במסגרתם לומדים הסטודנטים על ההתפתחות לאורך ההיסטוריה, ההשפעות השונות של התקופות עליהן, והשפעתם הן על תקופות שונות בהיסטוריה האנושית. מי היה מולייר, מי היה בטהובן, מה כל כך מיוחד בכתיבתם? מדוע השפיעו רבות על העולם המודרני? האם היו מקובלים בתקופת חייהם? כיצד התייחסו אליהם השלטונות באותה תקופה ומדוע?

עוד נלמדים סוגים שונים של ספרות ושירה מהמערב, אירופה הקלאסית, המזרח הרחוק, המזרח התיכון, המרחב הערבי, של העם היהודי ועוד דוגמאות רבות. קורסים אלה מיועדים לרכוש ידע כללי נרחב לאנשים פרטיים המעוניינים להירשם לצורך העשרה.

קורסי העשרה בספרות ושירה מועברים במוסדות לימוד בערים הגדולות חיפה, תל אביב, ירושלים ובאר שבע.
קרא עוד על קורסי העשרה בספרות ושירה

נמצא קורס אחד

סדנת כתיבה ופזמונאות של נעם חורב


נעם חורב
סדנה שמטרתה לספק מענה לצורך הגדול של כל מי שכותב למגירה, וחולם להוציא את הטקסטים שלו לאור. הסדנה היא חוויה של מילים, מוזיקה, השראה ואנשים, המלווה את המשתתפים באופן אישי,
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורסי העשרה בספרות ושירה