מגוון רחב של סדנאות בשורה ארוכה של נושאים מדעיים, רוחניים, חברתיים ואישיים, המעניקים לנוכחים את האפשרות להרחיב את הדעת, להעשיר את הידע הנמצא ברשותם, ואף לעשות בו שימוש לטובת חייהם הפרטיים. סדנאות הפכו בשנים האחרונות לכלי חשוב ומרכזי ללימוד והתנסות בתחומי ידע שונים. סדנאות לצמיחה אישית, סדנאות אמנות, סדנאות מוסיקה, סדנאות בישול ואפיה, וכן פאנלים בנושאי אקטואליה, פוליטיקה, מדעים, חברה ורוח. שורה ארוכה של נושאים ותחומים בהם ניתן להרחיב את הדעת, להכיר אנשים חדשים, ופשוט לדעת, לדעת יותר, להתנסות.

מה כוללות הסדנאות
באופן עקרוני סדנאות כוללות את האלמנטים הבאים: ריכוז של קבוצת אנשים סביב לימוד נושא מסויים על ידי מרצה אחד או שורה של מרצים המעניקים לנוכחים חוויה של ידע והתנסות בפועל של אלמנטים יישומיים. במהלך הסדנאות משותפים הנוכחים בתהליכים שונים, הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית. הסדנאות מנוהלות במודל של דיון קבוצתי, כשההרצאה הפרונטלית מגיחה לפרקים על מנת להעביר כמות משמעותית של ידע.
סדנאות בכל הארץ אתר קורסים
סדנאות עשויות להתרחש במספר מודלים של העברה: סדנאות קצרות של יום אחד, סדנאות דו יומיים, סדנאות שבועיות, ואף סדרת סדנאות המתפרשת על פני מספר שבועות. במסגרת הסדנאות מחולקים לנוכחים חומרי לימוד רלוונטיים לרבות דפי עבודה, סיכום החומר הנלמד וכדומה בתוך תיקייה מסודרת.
מאפיין בולט של סדנאות הוא הלמידה וההתנסות הקבוצתית. בסדנאות ניתן ללמד, ליישם ולהטמיע ידע הרבה מעבר ליכולתה של הרצאה פרונטלית המיועדת להעביר כמות משמעותית של ידע בלבד. בסדנאות משתתפים הנוכחים בכל חלקי הסדנא, הם מקבלים הזדמנות ליישם את הנלמד בזמן אמת, הם עצם, הם עם אחרים או הם לפני כולם. רבים נחשפים לסיטואציות והתנסויות חדשות בחייהם, במהלך סדנא.

סדנאות מיועדות לכל אדם המעוניין להרחיב את אופקיו, ללמוד משהו החשוב לחייו, ולהרגיש שהוא עושה משהו עם הידע הזה. הסדנאות מיועדות להעברת ידע וליישומו בזמן אמת בשילוב כל הנוכחים, מה שמבטיח הטמעה טובה ומהירה של הידע אצל הנוכחים.
סדנאות ניתנות במגוון רחב של מוסדות ופורמטים חברתיים, וניתן להשתתף בהן בערים שונות ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, נתניה, פתח תקווה, ירושלים ובאר שבע.
קרא עוד על סדנאות

נמצאו 3 קורסים

פיסול - סדנה


סטודיו לאומנויות העץ
התנסות פעילה בעבודה עם מפסלת לפיסול בעץ ומקבת - פטיש עץ. הכרת כלי העבודה הבסיסיים ויצירת הצורות הבסיסיות בהתחשב באופי חומר הגלם וכיוון הסיבים של העץ. עם ההתמקצעות הנרכשת, יוכל
נעורים - בית ינאי

סדנאות נגרות ייחודיות באווירה כפרית ובדרך מסורתית


בית הספר לנגרות כפרית מסורתית
העבודה עם עץ מחברת בין גוף לנפש ומאפשרת להביע את היצירתיות הפנימית ללא כל מחסום. סדנה חווייתית חד-פעמית לנגרות כפרית מסורתית זו, מעניקה זמן איכות שבמהלכו תוכלו ליצור רהיט באמצעות
בית ינאי - בין חדרה לנתניה

סדנא פתוחה לנגרות כפרית


בית הספר לנגרות כפרית מסורתית
רוצים ללמוד כיצד ליצור ריהוט יפהפה וטבעי? קורס נגרות כפרית מסורתית יעניק לכם טכניקות מסורתיות וירוקות אשר יאפשרו לכם ליצור ריהוט ייחודי. הקורס מחבר בין האדם לעץ תוך שילוב בין
בית ינאי - בין חדרה לנתניה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ואהבת לגופך כמוך - תזונה נכונה לנפש בריאה

יחד עם האובססיה לצרכנות צמחה לה ב-50 שנה האחרונות תרבות ה"ברבי" המצמיחה נערות ונשים המרעיבות את עצמן על

השכלה ים תיכונית: קורסים לכל דורש

למרות הנטייה השלילית שיש לאי השקט הזה, אחת מתופעות הלוואי החיוביות שנולדו מעמדת המוצא המחפשת היא הרצון הבלתי פוסק שלנו ללמוד.

סדנה או העשרה? מילון המונחים השלם

סדנה: מסלול לימודי האורך בדרך כלל מספר מפגשים חד ספרתי (בין ארבע לשש לרוב), וכולל לימוד ספציפי של נושא ממוקד. לרוב

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום סדנאות