אמרו לכם פעם שאתם טובים בהדרכה, שיש לכם יכולת להשפיע על אחרים וגם יודעים להוביל אותם? אולי הייתם קצינים בצבא ואתם מחפשים מקצוע אשר יאפשר לכם להמשיך ולפתח את היכולות שרכשתם, כיום כבר לא צריך לחפש, אפשר פשוט ללכת ללמוד קורס קואצ'ינג עסקי ולהפוך ייתרון למקצוע.
מהו אימון, קואצ'ינג? לשם מה אנשים פונים לתחום הזה? פעם הלכו לפסיכולוג או להתייעץ עם חברים. כיום, במציאות של רצון להגשמה עצמית וביטוי עצמי מלא, מתפתח תחום נפרד של לימודים והכשרות מקצועיות המאמן את העוסקים בו להדריך ולעזור לאנשים אחרים לממש את עצמם ואת הפוטנציאל האישי שלהם.
קואצינג עסקי
מטרתם של לימודי קורסי אימון, ובמיוחד אלו העוסקים בייעוץ לארגונים, היא ללמד ולעזור לבעלי עסק או מנהלי ארגונים שונים, להכיר טוב יותר את יסודות האימון וכך לעזור למנהלים להפנים ולנצל אלמנטים שונים מתחום הייעוץ הארגוני לשם שיפור התקשורת ויחסי העבודה בתוך הארגון, השפעה על המוטיבציה של העובדים ובכך לגרום ליותר פרודוקטיביות אשר ישפרו גם את התוצאות של הארגון ובסופו של דבר יביאו להצלחה ולהמשך צמיחה וגדילה עיסקית.

רוב הקורסים משלבים הרצאות פרונטאליות, סימולציות, משחקי תפקידים שונים המדמים סיטואציות שונות המתרחשות בחיי היום יום של ארגונים ועסקים, וכן גם שעות פרקטיקה מעשית המכשירה את הלומד לא רק ברמה התיאורתית אלא גם המעשית להתמודדות ולעבודה עצמאית בשטח. ריבוי מוסדות הלימוד, מאפשר גם גיוון רחב בנושאי הלימוד, אך יחד עם זאת, ברוב המוסדות, יש מצבור מסוים של נושאים החוזרים על עצמם במינון כזה או אחר. בין הנושאים הנלמדים ניתן למצוא: הקניית ארגז כלים של שיטות החנייה וארגון, הטמעת כלים תקשורתיים אשר יכולים לסייע למנהלים בתקשורת עם צוות העובדים, שיפור וחיזוק המוטיבציה של העובדים, יצירת חזון ויעדים לארגון, העצמה של הצוות, כלים לניהול משא ומתן, תהליכים של ביקורת ומשוב בארגון פנימה, שיפור תוצאות עיסקיות ויחס ללקוחות.

משך הלימודים משתנה ממוסד לימודים אחד לאחר, אך באופן כללי הלימודים נמשכים בסביבות 130 שעות אקדמיות, אשר בסיומן מוענקת תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי. לימודי קואצ'ינג עסקי ניתן למצוא בבתי ספר למנהלים, מכללות פרטיות ומכונים ללימודי המשך של המרכזים האקדמיים השונים ברחבי הארץ.
קרא עוד על קואצ'ינג עסקי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורס איפור – את הכי יפה כשאת זוהרת

כ -44% מהנשים אינן מוכנות לצאת מביתן אם הן אינן מאופרות, ומחקרים מראים כי קיימות שתי סיבות עיקריות שבשלן נשים מתאפרות: 

השכרת כיתות – הכיתה כבר מוכנה

אם גם אתם רוצים להעביר קורס או סדנה, אך אין לכם מיקום מתאים, השכרת כיתה היא בדיוק הדבר עבורכם. השכרת הכיתה נעשית בדרך כלל

קורס חשבי שכר – לחשוב על העתיד

חשב השכר הוא האחראי על חישובי המשכורות בארגון, ועליו לוודא כי כל עובד מקבל את כל המגיע לו הן על פי החוק והן על פי החוזה,

משכיר לעצמאי - הדרך להגשמה עצמית

שוק התעסוקה של ימינו כבר אינו דומה לשוק התעסוקה בימים בהם הורינו יצאו לעבוד. הבטחון התעסוקתי נשחק, ואם הורינו ידעו כי מקום

מהי מהותו של האימון

  אימון מבוסס על יכולת ההשתנות של האדם (modifiability):. הוא רוצה לחולל שינוי – ואי אפשר לשנות את העבר, ולכן

אימון כדרך חיים

כולנו צופים בספורטאי על המגיעים להישגים יוצאי דופן. אם אלו אתלטים, מתעמלים, שחקני כדורגל או שייטים, וברור לכל אחד מאיתנו

האינטרנט ככלי יעיל למציאת לימודים

יש היום בארץ היצע עשיר מאוד של קורסים ומסלולי לימוד שונים, הנלמדים במספר רב של מוסדות לימוד בעלי רמה אקדמית מעולה. כמעט

כך תהיו מרוצים בעבודה בחמישה צעדים פשוטים

צעד ראשון: דיאלוג עם הבוס אם אתם עובדים באותו התפקיד כבר זמן ממושך, לעתים די בדיאלוג פשוט עם המעסיק כדי להבין לאן אתם הולכים.

מקים עסק עצמאי? לך תלמד מטעויות

עבור אנשים רבים מאוד החלום המקצועי שלהם הוא להקים בית עסק משלהם, ולעסוק בתחום שבו הם מרגישים יתרון והנאה על פני תחומים אחרים.

ייעוץ עסקי - אילוץ כלכלי מול עתיד מקצועי

כמות העסקים הקטנים שנסגרו ב-2016 שברה את שיא כל הזמנים - 43,000 בשנה אחת. מעל 3500 אנשים אשר לכל הפחות מעסיקים עוד

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קואצ'ינג עסקי