אם אתן נמשכות ליופי ואסתטיקה קורס זו עשויה להיות הדרך המהירה לקריירה מקצועית כשכירה או כעצמאית כיועצת יופי. כמעט כל אישה אוהבת לטפח את עצמה, ומדובר בתחום שיש בו חידושים ושינויים כל העת, לכן הינו אחד המקצועות המבוקשים ביותר, כאשר ההשקעה היא קטנה לעומת הרווח העצום בצדו. 

לימודי המקצוע מפוקחים על ידי משרד הכלכלה, אשר מעניק סיווג מקצועי והסמכה לבוגרים. מכיוון שמדובר במקצוע שהוא פרא-רפואי, וטומן בחובו אחריות רבה, הרי שמומלץ להקפיד וללמוד במסלול מסודר ומפוקח ממלכתית, שיתן אסמכתא מקצועית מטעם משרד התמ"ת, ולא רק תעודה פנימית מטעם מוסד הלימוד. כך או כך, קורס קוסמטיקה מעניק את הידע המפורט והמתקדם ביותר בטכניקות טיפול שונות, הכנת קרמים והכרת סוגי העור השונים. בקורס תקבלו הכשרה המאפשרת לכם לזהות את הצרכים השונים וכן את הבעיות השונות של כל מטופל לפי מצב העור וגילו. חשוב לציין כי אין צורך בידע מוקדם על מנת להתקבל לקורס זה, אלא רק השקעה, אהבה ותשוקה לתחום דינמי ומרתק זה.

במסגרת הקורס ניתן להתנסות בכל השיטות השונות ולכן מדובר בקורס שהינו חוויה לימודית, כאשר ניתן ליישם את הידע על חברות קרובות  שכן עם הניסיון מגיעה ההתמקצעות והלמידה כיצד להשתפר ולהגיע לתוצאות טובות יותר. הקורס מתנהל בקבוצות מצומצמות של עד שש משתתפו דבר המאפשר תמיכה וליווי צמוד לכל משתתפת במהלך הלימודים.

הרבה ממכוני היופי הגדולים החלו ממכון קטן וביתי, לכן אם כבר עכשיו אתן הכתובת לכל החברות בנוגע לטיפוח וטיפול בעור ובאיפור, הרי שקורס קוסמטיקה עשוי להוות קרש קפיצה ראשוני לקראת קריירה מצליחה בפתיחת מכון יופי מקומי או ברשת של מכונים בכל הארץ.
במסגרת הלימודים יינתנו שיעורים בנוגע לפתיחת עסק עצמאי מבחינה ניהולית ופיננסית, כך שכל מי שתסיים את הקורס תצא עם ארגז כלים לפתיחת עסק בתחום, כאשר ניתן תחילה להשתלב באחת החברות ובמשך הזמן אחרי צבירת ניסיון להתחיל בעסק עצמאי לגמרי וכך להתקדם בהתאם לשאיפה והיכולת הכלכלית.

קרא עוד על קורס קוסמטיקה

נמצא קורס אחד

קוסמטיקה


LFA המכללה למקצועות היופי ומקצועות חופשיים
קורס קוסמטיקה מעמיק להקניית כל כלי העבודה של קוסמטיקאית מקצועית, שתדע להתאים לכל לקוחה את הטיפול המתאים לה לפי סוג העור, הדם ועוד מגוון שיטות רחב. בנוסף כולל המסלול גם
כרמיאל
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ככה תבחרו קורס איפור וקוסמטיקה

הנרשמות לקורסים אלו, חייבות לוודא שאין מדובר בקורסי חובבנים, אלא בקורסים למקצועניים, אשר מעבירים אותם אנשי מקצוע עבור מי שרוצה לעבוד בתחום.

קורס איפור וקוסמטיקה - תחביב או מקצוע?

ראשית, יש לבחון, כמה זמן נמשך הקורס ולבחון את אופיו. אם מדובר בקורס שנמשך זמן רב, הרי שזה עלול להיות חסר טעם להשקיע, מבחינה

קורס איפור – לשדרג את עצמך

כל אחת מאיתנו מצאה את עצמה עומדת מול מכרה שהאיפור שלה פשוט נראה לא טוב, וכולנו מכירות את תחושת חוסר הנעימות הנלווית לכך.

משבר גיל הארבעים? הסבה מקצועית יכולה להיות התשובה

אם אתם חושבים שתוכלו לעסוק בתחום אחר ואפילו ליהנות ממנו ; כדאי לכם לחשוב על הסבה מקצועית וקצת לרענן את החיים לכיוונים אחרים.