קעקוע הוא צורה עתיקת ימים של שינוי גוף הכרוך בהטבעת דיו באופן קבוע בעור כדי ליצור עיצובים או תמונות. באופן מסורתי מגולמת בהם משמעות סמלית, ניתן לראות כי המנהג מיושם על ​​ידי תרבויות שונות ברחבי העולם במשך מאות שנים. כיום הפך הדבר לצורה פופולארית של ביטוי עצמי בקרב מבוגרים בכל הגילאים. קורס קעקועים מאפשר לדעת ולהתאים עיצובים לגופם של הלקוחות בהתאם לדרישותיהם. נראה כי עם הפופולאריות והפוטנציאל להכנסה גבוהה מהעיסוק בתחום רבים מעוניינים להיכנס לתחום ולהפוך למקעקעים. כדי לעסוק במקצוע אין צורך בתואר, אך הכשרה פורמאלית באמצעות קורס מסודר היא הכרחית. חשוב לציין טרם ביצוע ההכשרה יש צורך בכישרון אמנותי בסיסי אותו תפתחו למיומנות. זאת, נוסף ליכולות תקשורת בין אישיות, שכן כאשר מתמודדים עם לקוחות יש צורך בטאקט וסבלנות.

תיאוריה ומעשה
קורס קיעקוע אורך כחצי שנה. יש מקומות שבהם ניתן לקבל קורס מקיף או קצר יותר בהתאם לידע המוקדם בתחום הציור שיש ללומדים. בקורס תלמדו את מבנה הגוף ומבנה העור, סימולציות של אמנות הקעקוע, שמירה על היגיינה, ביצוע סטריליזציה, והיכרות עם השוק בארץ.

מבנה הלימוד
קבוצות הלימוד הן קטנות בדרך כלל, בהיקף של 3-5 תלמידים מה שמאפשר למורה לתת יחס אישי וליווי צמוד, החשוב כל כך בנושא זה. שיטת הלימוד כוללת ניסוי וטעיה, הסקת מסקנות וצפייה בעבודות של תלמידים אחרים. חשוב במהלך הקורס לראות כמה שיותר עבודות וכמה שיותר ניסיונות כיוון שכל סוג עור שונה ממשנהו.

ציוד
ישנם בתי ספר ללימוד אמנות הקעקועים שמספקים גם ציוד עבודה שמשמש את הלומדים למהלך הלימודים ולאחריהם. הציוד כולל מכונת אאוטליין ומכונת שיידר, כוסות צבע, מחזיק כוסות צבע, מחטים, טיפים חד פעמיים, גומיות ודמוי עור. לעומתם יש בתי ספר שאינם מספקים את הציוד כך שעל הסטודנט לרכוש את הציוד בנפרד.
בסיום קורס קעקועים מוענקת לרוב תעודת סיום ותיק עבודות שמוגש על גבי די.וי.די. זהו כרטיס הביקור של הבוגרים בבואם להתקבל למקומות עבודה שונים ומול לקוחות פוטנציאליים. הכשרה כמקעקע מאפשרת עבודה בתחום שהוא אמנם קלאסי ומסורתי, אך צובר כיום יותר ויותר אוהדים. מלבד ההזדמנות לעסוק באמנות שהיא גם מקצוע, היא מאפשרת להכיר אנשים מרתקים תוך כדי העיסוק בכך.
קרא עוד על קורס קעקועים

נמצא קורס אחד

קורס קעקועים


Oops Tattoo
קורס אשר פותח במשך שנתיים ומלמד כיצד להיות מקעקעים בפועל, בלי לעשות עבודות שאינן קשורות לקעקועים. הקורס אינו כולל ישיבה בכיתה ולימוד תיאוריות על טכניקות קעקועים, אלא אך ורק ביצוע
חיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

יפה לתמיד עם איפור קבוע

על אף שהוא מכונה "קבוע", תוצאות הטיפול אינן באמת נצחיות, אלא מחזיקות זמן רב. איפור עיניים יכול להישמר עשרים

קורסים לרכישת מקצוע

לצד האפשרות לרכוש מקצוע באמצעות תואר אקדמי במוסד לימודים מוכר וסמכותי כמו אוניברסיטה או מכללה, קיימת אפשרות של רכישת השכלה