קורס הלחמת ריסים נועד להקנות כלים בטכניקה שכבשה את תעשיית היופי בסערה. יותר ויותר אנשים שמעו עליה ומחפשים את אנשי המקצוע המומחים בה. קורס הכשרה קצר מאפשר לכל מי שנמצא בתחום היופי והקוסמטיקה להתמחות ולהכיר את הטרנד המדליק החדש, שהתפשט בעולם תוך זמן קצר וכבש זה מכבר את אירופה ואת ארצות הברית וכעת הוא כבר אצלנו. הלחמת ריסים או שזירה נחשבת לאמנות המאפשרת ליצור ריסים ארוכים, מעוגלים וצפופים המחזיקים עד שלושה חודשים. כל מי שנמצא או נמצאת בתחום היופי והקוסמטיקה ומעוניינת להוסיף עוד שירות מעניין וחשוב להל הלקוחות שלה, יכולה למצוא עניין בקורס כזה.
 
סל שירותים מתרחב
מדובר בשדרוג של הסטודיו שלך, ורק תחשבי לעצמך על כל הלקוחות שלך שמבקשות מראה חושני עם ריסים ארוכים וכמה הן ישמחו כאשר לספרי להן שיש לך שיטה חדשה שתאפשר להם לזכות במראה הזה. בקורס כזה לומדים מגוון של תכנים, חלקם עיוניים וחלקם מעשיים. בסיומו תוכלי להתגאות בכך שבידייך נמצא הפתרון עבור קהל הלקוחות שלך לכל בעיה של ריסים דקים, קצרים, בהירים או דלילים מידי. בבואך לבחור קורס כזה חשוב מאד לבדוק כמה דברים.

איך לבחור קורס
ראשית וודאי כי מדובר בתרגול מעשי עם צוות מורים מוביל ומוסמך. לימוד עיוני הוא חשוב אך אינו מספק. וודאי כי הקבוצות הן קטנות כך שתוכלי לקבל ליווי צמוד במשך הלימודים. יש לשים לב כי צוות המורים בקורס הוא מנוסה מספיק וכי השימוש במסגרת הלימודים הוא בחומרים ובציוד איכותי והיפואלרגני. בדרך כלל נמשך קורס הלחמת ריסים כשני מפגשים בני שלוש שעות כל מפגש. יש מוסדות לימוד שמציידים את הבוגרות בערכת עבודה מלאה. תעודת הסמכה ניתנת אף היא בסיום הלימודים.

מה לומדים
בקורס הלחמת ריסים נלמדים נושאים שונים ומגוונים כמו כללים ושיטות לשזירה נכונה, נערכת סקירה של כל החומרים שנדרשים לביצוע העבודה מראשיתה ועד סופה, נלמדות שיטות להכנה של העיניים לרבות הסרת איפור ושומנים, לומדים כיצד להתאים למבנה העיניים ולמבנה הפנים, נלמדות שיטות הלחמה ותהליך העבודה המלא, הסטודנטיות לומדות גם להשתמש באופן מושכל ונבון בריסים מכל גודל ומכל סוג ולומדות גם הדגשה, מילוי ותיקון.
קרא עוד על קורס הלחמת ריסים

נמצאו 2 קורסים

הרמת ריסים


LFA המכללה למקצועות היופי ומקצועות חופשיים
סלסול ביו של הריסים במוצרי חברת Lolly Lash מאפשר להרים את הריסים, להדגיש את אורכם ולהעניק מראה ממגנט ומלא ביטוי. לאחר טיפול זה, גם מריחת מסקרה רגילה ללא אפקט סלסול,
כרמיאל

שזירת ריסים


LFA המכללה למקצועות היופי ומקצועות חופשיים
שזירת ריסים נותנת מראה טבעי ומעוצב לעיניים, תוך חסכון הזמן שהושקע קודם לכן בהנחת מסקרה כל בוקר. השזירה מאריכה את הריסים הטבעיים, מעבה אותם ומקנה מראה של עיניים פתוחות וגדולות.
כרמיאל
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

כולם עושים: הלחמת ריסים

מאז ימי קדם נחשבים ריסים ארוכים ומודגשים כסממן יופי נשי. עוד במקרא נזכר איפור עיניים קדום בשם פוך, ששימש לצד הכחל, איפור

עבודות שאפשר מהבית - שיווק באינטרנט

במאמר הקודם עסקנו באפשרויות תעסוקה עבור מי שנתקלים במגבלות, בעיות לוגיסטיות, או אפילו סתם חוסר חשק לקום בבוקר ולצאת לעבודה במשרד.