אתר קורסים / קורס מסחר אלקטרוני / קורס ניהול רשתות חברתיות
פייסבוק כבר מזמן לא היחידה, הרשתות החברתיות כובשות את האינטרנט ואת העולם, ונעשה בהם שימוש רב ומגוון. על מנת לנצל את הכלי בצורה הטובה ביותר, ולהפיק את מירב התועלת אשר מאפשרת הרשת לצרכים עסקיים, חשוב ביותר שינהל את הפרופיל ברשת מי שהוא מומחה בתחום. ולכן כדאי לכל ארגון המעוניין בהגדלת המכירות שלו ובחשיפה מוגברת, לשלוח נציג ללמוד קורס ניהול רשתות חברתיות.

יש היום חשבונות ופרופילים ברשתות חברתיות לאנשים פרטיים, לבני משפחה, לעסקים, לארגונים ותנועות, לעצמאים, לתוכניות רדיו וטלוויזיה, למנהיגים, למועמדים לתפקידים שונים, למפלגות, לעמותות, למוסדות חינוך ועוד. הרשת מאפשרת העברת מידע אישי, קיום קשרים ומקום לדיונים עם אוהדים, ומשמשת כלי מעולה למיתוג וקידום עסקים, לפרסום ולגיוס כספים עבור מטרות שונות.
קורס ניהול רשתות חברתיות
במסגרת הקורס לומדים המשתתפים גם מגוון גדול של תכנים הקשורים באינטרנט בכלל; לומדים להכיר כל פינה אפשרית ברשת החברתית ולנצל אותה כך שהיא תקדם את המטרות של מי שמנהל את הפרופיל של העסק. התכנים הנלמדים בקורס כוללים חשיפה לכלים טכנולוגיים שונים אשר יהפכו את הלומד למנהל איכותי של הפרופיל אותו הוא מנהל. כמו כן, הקורס כולל פרקים ביצירת שיתופי פעולה באינטרנט, יצירת חשבונות, יצירת תדמית חיובית בדרך נכונה, בניית קמפיין וירטואלי, ניהול אסטרטגיית פרסום ברשת, ניהול מכירות באינטרנט ועוד.

הלימודים אינם דורשים ידע מוקדם, והם פתוחים בפני כל מי שמעוניין להכיר את התחום, כך נוצר מצב שבאותה הכיתה לומדים מנהלי תקשורת שיווקית לצד מתחילים בורים בתחום. בסוף הלימודים מקבלים המסיימים תעודת סיום מטעם המוסד בו למדו. יש קורסים בהיקפים שונים של שעות, על פי העמקה בתכנים, החל מקורס קצר בן 28 שעות אקדמיות, ועד לימודים לאורך סמסטר שלם. יש גם קורסים בלימודי ערב, וכן קורסים מרוכזים במשך שבוע. ניתן ללמוד קורס ניהול רשתות חברתיות במספר מכללות ברחבי הארץ, בתל אביב, באר שבע, רחובות ועוד.
קרא עוד על קורס ניהול רשתות חברתיות

נמצאו 3 קורסים

מנהלי קמפיין במדיות חברתיות


מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה
SMO - קידום במדיות החברתיות, מסייע לנוכחות אינטרנטית מקיפה, והתאמת אתר לשימוש במדיה החברתית, כולל כל יתרונותיה לקידום האתר והקמפיין. זהו כיום תחום בלתי נפרד מתפקיד מנהל הניו-מדיה בחברה. איו
חיפהקורס אינטרנטי

קידום אתרים SEO ומדיה חברתית


ג'ון ברייס הדרכה
כאשר כמות המתחרים על תשומת לב הלקוח עולה מרגע לרגע, הופך קידום האתרים לאחד מתחומי האינטרנט הדינמיים והמבוקשים וביותר כיום. קורס זה מקנה את הכלים הנחוצים לפיתוח קריירה בתחום, תוך
תל-אביבקורס אינטרנטי

WEB TRIPLE MASTER


מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה
מהפכת האינטרנט זעזעה את עולם השיווק, העיתונות והפרסום, וכל מדיה שלא השכילה לעבור לאינטרנט או לפחות לעבוד במקביל גם באינטרנט, איבדה חלק גדול מתפוצתה או נסגרה. המסלול כולל שלושה קורסים: קורס
חיפהקורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

להיות קצת יותר ממישהו אחר ולמצוא עבודה

כל מעסיק פוטנציאלי מתחיל לקבל עשרות אם לא מאות קורות חיים ברגע שהוא שולח לאוויר את מודעת הדרושים שלו. אם אתם רוצים להיכנס

ניהול מדיה חברתית – חפש את החברים שלך

אם פעם ילדים היו משחקים בחוץ בשעות היום, הרי שממוצע הזמן שמבלה כיום ילד מול מסך המחשב או מסך הטלפון הנייד הוא גבוה ממניין שעות אלו.

עבודות שאפשר מהבית - שיווק באינטרנט

במאמר הקודם עסקנו באפשרויות תעסוקה עבור מי שנתקלים במגבלות, בעיות לוגיסטיות, או אפילו סתם חוסר חשק לקום בבוקר ולצאת לעבודה במשרד.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס ניהול רשתות חברתיות