אתר קורסים / לימודי היי-טק / מנהלי פרויקטים בהיי-טק

מנהלי פרויקטים בהיי-טק הם האנשים אשר מנהלים את כל האופרציה של הפרויקט, החל בהבנת צרכי הלקוח, דרך אפיון הצרכים, העברתם למתכנתים על מנת שיבנו את התוכנה בפועל, קבלת הפידבק מאנשי ה- QA , ולבסוף העברת המוצר המוגמר אל הלקוח, הטמעת התוכנה וליווי הלקוח בתקופה הראשונית. 

מנהל הפרויקטים חייב להיות בקיא בתחומים נוספים מלבד ההיבטים הטכנולוגיים: עליו לנהל את תקציב הפרויקט ואת תזרים המזומנים שלו, לשווק אותו, לקדם אותו על פי לוחות גאנט ולנהל ספקים וקבלני משנה. אמנם לא בכל חברת היי-טק או בכל פרויקט יש צורך ליישם את הידע בכל התחומים הללו, אך מנהל הפרויקטים חייב לשלוט בכולם. מסיבה זו מנהלי פרויקטים הם בדרך כלל מתכנתים שלמדו קורס ייעודי על מנת להתקדם לתפקיד ניהולי או מהנדסי תעשייה וניהול אשר התמחו בתחום ההיי-טק.

קורס ניהול פרויקטים הינו חיוני גם עבור כל מי שמעוניין להקים סטארט-אפ. הקורס יעניק לכם ידע במגוון תחומים הנחוצים על מנת לנהל חברת סטראט אפ, כולל ההיבטים הכספיים והשיווקיים, שסטארט-אפים רבים נופלים בשל הכרות בלתי מספקת עימם.

קורס ניהול פרויקטים בהיי טק מוצע במגוון מכללות טכנולוגיות ברחבי הארץ, הוא אורך כ-80 שעות לימוד אקדמיות במתכונת ערב המתאימה לאנשים עובדים. בתום הלימודים תקבלו תעודה המעידה על השכלתכם.  בתום הלימודים תוכלו להשתלב כמנהלי פרויקטים בחברות ההיי-טק השונות או לחלופין להקים סטארט אפ משלכם.
 

קרא עוד על מנהלי פרויקטים בהיי-טק

נמצאו 2 קורסים

ניהול פרוייקטים The Practical Approach


מכללת P.Z. Projects
הקורס מתמקד בעבודה היום יומית של מנהלי פרוייקטים, ראשי צוותים, Planners וכל בעל תפקיד אחר שלוקח חלק בניהול פרוייקטים בארגון. בקורס יש דגש על עבודה בסביבה מרובת פרוייקטים. הקורס נולד
כפר סבארמת גן

ניהול חדשנות ובינה מלאכותית


תפנית - בי"ס למנהלים - האוניברסיטה הפתוחה
בעולם בו מתרחש שינוי טכנולוגי מתמיד חובה לדעת מה היא חדשנות וכיצד יש ליישם אותה בפועל. קורס זה יעניק לכם ארגז כלים לחשיבה ויצירת רעיונות חדשניים, ידע בהטמעת תהליכים מורכבים
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום מנהלי פרויקטים בהיי-טק