אתר קורסים / בעלי חיים / טכנאי/ת כלבנות וטרינרית
אם עבודה עם בעלי חיים תמיד ריתקה אותך, אבל לא ממש הצלחת להגיע ללימודי רופא חיות, לימודי טכנאי/ת כלבנות וטרינרית יכולים להכניס אותך היישר אל לב הפעילות, ולסייע לבעלי חיים.

וטרינר הוא תפקיד בעל אחריות כבדה הדורש מעגלי ידע רחבים מאוד בעולם הרפואה, והתאמתם לעולם בעלי החיים. רבים מאיתנו אוהבים בעלי חיים ואף היו שמחים לפתח קריירה סביב עבודה עימם. יחד עם זאת, לימודי מקצוע זה במלואו אינם מתאימים לכל אחד, ולא כל אחד אכן בנוי אליהם.
לימודי טכנאי/ת כלבנות וטרינרית כוללים היבטים רבים של מקצוע הוטרינריה ומכשירים אותך לעבודה עם בעלי חיים ברמה הטיפולית והקלינית הגבוהה ביותר. לימודים אלה כוללים מגוון רחב של מקצועות כדוגמת בקטריולוגיה העוסקת בתורת החיידקים, סוגי חיידקים, השפעותיהם, אופן ההידבקות בהם ואופן הטיפול בהם, אורטופדיה של בעלי חיים הכוללת את מבנה השלד של בעלי החיים השונים, מבנה העצמות וחוזקן, בעיות אורטופדיות ושברים, ואופן הטיפול בהם.

בנוסף, הלימודים כוללים מגוון רחב של קורסים העוסקים בכל הסיטואציות הקליניות של בעלי החיים. החל מהמלטה ולידה, דרך גידול והזנת גורים, מתן חיסונים, טיפול במזיקים וחרקים האופייניים להם, וכן טיפול במצבים אקוטיים של מחלות קשות ותאונות.

למי מיועד הקורס?
הקורס מיועד לכל אחד המעוניין לעבוד עם כלבים, להעניק להם סיוע וטיפול רפואי, ולהיות במחיצתם לאורך שעות העבודה. הקורס כמובן זמין גם עבור וטרינרים המעוניינים לבצע העמקה והעשרת הידע בתחום, וכיסוי מגוון רחב כמה שניתן של מחלות ומצבים רפואיים אופיינים.

רפואת בעלי חיים הוא מקצוע מלא אחריות שנושא בצידו סיפוק רב. היכולת להציל חיה מפציעה קשה או ממוות הוא אתגר לא קטן, אך הסיפוק הנובע מכך הוא בלתי ניתן לתיאור. לימודים אלו מאפשרים לכם לעבוד צמוד לוטרינר ולהיות מעורבים בכל תהליכי הטיפול מיד ראשונה.

לימודי טכנאי/ת כלבנות וטרינרית זמינים בכל רחבי הארץ ובערים: חיפה, תל אביב, קריית שמונה, באר שבע, ירושלים, קריית גת ואילת.
קרא עוד על טכנאי/ת כלבנות וטרינרית
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום טכנאי/ת כלבנות וטרינרית