אתר קורסים / בעלי חיים / קורס אילוף כלבים

אילוף הוא חלק חשוב מחיי הכלב, וישנן מספר סיבות לכך. ראשית, הוא מספק גירוי מנטלי השומר על הכלב שמח, עליז ומאושר. שנית, הוא שומר על בריאותו ועל כושרו הפיזי של הכלב. בעלי כלבים רבים מודעים ליתרונות אלו ובוחרים לאלף את כלבם לבד כתחביב. יחד עם זאת, חלק מהם כל כך נהנים מהאילוף ובוחרים לעסוק בכך באופן מקצועי.
קורס אילוף כלבים הוא קורס מקיף ויסודי המכשיר מאלפי כלבים תוך שימוש בטווח רחב של כלים וידע מקצועי. זהו מקצוע הדורש ידע רב וכלי עבודה מאוד ייחודיים וספציפיים. היכולת להביא כלב לבצע פעולות התנהגותיות שאנו, בני האדם, רוצים שיבצע,  וזאת על אף שבמרבית המקרים קיימת התנגשות בין רצונו והגירויים להם הוא חשוף, ובין הרצונות שלנו, היא יכולת מרכזית במקצוע.
לימודי אילוף כלבים אתר קורסים
מה כולל הקורס

קורס אילוף כלבים נלמד הן כרענון עבור מאלפים פעילים, והן כצעד ראשון בכניסה לעולם זה. 
במסגרת הלימודים לומדים נרכש כל טווח המקצועות המכסים את התנהגותו של הכלב, ויחסי האינטראקציה שלו עם האדם. מה מניע כלב לעשות דבר מה, מה מונע ממנו לעשות דבר אחר, כיצד חושב הכלב, מהו טבעה של החיה, ומה ההשפעה של הביות עליה.
מה הם המניעים של כלב ביישום התנהגות בלתי רצונית אך נדרשת, כיצד ניתן לייצר יחסי כוחות יעילים ובריאים בין הכלב ובעליו. כל אלו הן שאלות מרכזיות המוצאות מענה במסגרת הקורס.

עוד נלמדות טכניקות ושיטות אילוף סביב התנהגויות שונות, הן למטרות ביות והן למטרות ייעודיות. כך למשל, במסגרת הקורס נלמד מקצוע ייעודי עבור אילוף כלבי נחייה לעיוורים, אלה ממלאים תפקיד חשוב ומרכזי בחייו של עיוור, באופן המשפיע מהותית על חייו ובריאותו. במסגרת הקורס נלמדות כל השיטות ללמד את הכלב את כל הדברים שעליו לדעת ככלב נחייה, והאופן בו יש לשמר את הידע וצורות ההתנהגות שהטמענו בכלב, לאורך זמן. בנוסף, נלמד כל יסוד מלאכת האילוף, הפסיכולוגיה של הכלב ויכולת ההשפעה על התנהגותו באמצעות מגוון סוגים של התניות. בין שמדובר בין בהתניה קלאסית, התניה עקבית, או התניה משתנה, הרי שהתניה הוא הכלי המרכזי והחשוב ביותר, ומלווה את הלימודים לכל אורכם. קורס אילוף כלבים מאפשר לעסוק בתחום הן כשכירים, במסגרת ארגוני אבטחה ושמירה, כלבנות טיפולית ופנסיונים לבעלי חיים, וגם לפתוח עסק כעצמאיים, משום שמלאכת האילוף אינה נהירה לרבים, ומבין אלו המאמצים כלבים לביתם, ישנו רוב מכריע לאלו שאינם יודעים דבר וחצי דבר על אילוף. כאשר מתברר כי מלאכה זו לא צלחה, האפשרות הכמעט יחידה (מלבד מסירת החיה הלאה, או לצער בעלי חיים) היא נסיון אילוף חוזר של בעל מקצוע. 

קרא עוד על קורס אילוף כלבים

נמצאו 3 קורסים

אילוף כלבי עבודה, הגנה וגישוש


My-Dog College
קורס המורכב משני חלקים: הראשון שבהם מכשיר מאלפי כלבים בכירים ומטפלים התנהגותיים - ידע מקיף, שיטות וכלים לגידול, אילוף אימון וטיפול בבעיות משמעת והתנהגות. חלקו השני של המסלול עוסק באילוף
בית דגןחיפה

מאלפי כלבים ומטפלים התנהגותיים


My-Dog College
מסלול להכשרת מאלפים בכירים ומטפלים התנהגותיים לכלבי בית, תחום ההולך ומתפתח, אשר בוגריו יאפשרו למאות אלפי הכלבים להבין את בעליהם, להשתלב בחיק המשפחה ללא בעיות התנהגות, וליצור הרמוניה מלאה בין
בית דגןחיפה

מדריכי כלבנות טיפולית


My-Dog College
קורס אשר מקנה ידע וכלים לתמיכה פרא רפואית וטיפולית בעזרת כלבים לקבוצות אוכלוסיה שונות כגון ילדים, נוער, קשישים, ובעלי לקויות. טיפול זה מסייע  בפתרון מגוון בעיות וקשיים התנהגותיים פיזיים ורגשיים.
בית דגןחיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

אילוף כלבים - להתאהב בחברו הטוב ביותר של האדם

מאחורי תורת אילוף הכלבים מסתתרים חוקים ברורים ונוקשים הרבה יותר ממה שאתם חושבים. מטרתהחוקים הינה ליצור אינטראקציה מוצלחת בינכם ובין הכלב שלכם.

שלוש דרכים לפנק את בעלי החיים

למרות ההבנה שכלב הוא לא בן זוג (או ילד) רבים האנשים המתייחסים אל חיית המחמד שלהם כחלק מבני המשפחה, לעתים אף בצורה קיצונית ביותר.

כלבנות טיפולית - על מה ולמה

הכלבים שלנו משמשים כחיית מחמד, חבר אמיתי, חלק מהמשפחה שלנו, מישהו להישען עליו וידידו הטוב של האדם. עם כניסתם של הכלבים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס אילוף כלבים