אתר קורסים / בעלי חיים / קורס טיפול באמצעות בע"ח
קורס טיפול באמצעות בע"ח הוא קורס ייחודי המועבר בחוות חיות ייעודיות על ידי גורמים מעולם התמיכה הפסיכולוגית-חינוכית ועולם בעלי החיים. מזה שנים נהוג לטפל במגוון בעיות התנהגותיות בקרב ילדים ובני נוער באמצעות בעלי חיים. החיבור של ילדים ובני נוער עם ילדים מבוסס כולו על קשר תמים, בו כל צד מטפל בצד השני, דואג לבטיחות, לבריאותו ולרווחתו, ופועל בצורה חברית ואוהבת. הניסיון מראה כי ילדים ובני נוער העוברים סדרת טיפולים באמצעות בעלי חיים, לומדים לאמץ את צורות ההתנהגות החיוביות שהם חווים, וליישם אותן גם בחייהם הפרטיים מול בני אדם.קורס טיפול באמצעות חיות אתר קורסים

מה נלמד בקורס
בראש ובראשונה זהו קורס המיועד להכשיר מטפלים בבני אדם, ופחות בבעלי חיים. במסגרת הקורס נלמדים היבטי אופן השילוב של בעלי החיים בתרפיה, והדאגה לבעלי החיים עצמם, במקביל לדאגה למטופל.
במסגרת הקורס נלמדים היסודות הפסיכולוגיים בבעיות התנהגותיות בקרב ילדים ובני נוער. התנהגויות חריגות כדוגמת בעיות קשב וריכוז, בדידות חברתית, חרדות חברתיות וחרדות שונות, פחדים, תוקפנות ואלימות, אדישות ועצלות וכדומה, נלמדות על בוריין.
בשלבים מתקדמים של הקורס נלמד אופן השילוב של בעלי החיים בתרפיה. כיצד מבצעים את החיבור בין המטופל ובין בעל החיים, מה הן מטרות הטיפול המשולב, מה הן השיטות והטכניקות הייחודיות לתחום זה, וכיצד עלינו לטפל בבעל החיים במהלכו, כך שבעל החיים לא ייפגע ולא יחווה סבל.

למי מיועד הקורס
הקורס מיועד לאנשים העוסקים בטיפול פסיכולוגי או התנהגותי מכל סוג שהוא והיו רוצים להרחיב את תחום התמחותם לשימוש בחיות. כמו כן הקורס מתאים למטפלים בבעלי חיים המעוניינים להרחיב את תחום עיסוקם לטיפול בילדים ובני נוער. ללימודי הקורס מוזמנים להירשם גם אנשים ללא רקע קודם כלשהו באף אחד מהתחומים. הקורס מותאם ללמידה מן היסודות ועד תחומי ההתמחות השונים במקצוע. קורס טיפול באמצעות בע"ח ניתן ללימד בערים חיפה, תל אביב, ירושלים, פתח תקווה ובאר שבע.
קרא עוד על קורס טיפול באמצעות בע"ח

נמצא קורס אחד

מדריכי כלבנות טיפולית


My-Dog College
קורס אשר מקנה ידע וכלים לתמיכה פרא רפואית וטיפולית בעזרת כלבים לקבוצות אוכלוסיה שונות כגון ילדים, נוער, קשישים, ובעלי לקויות. טיפול זה מסייע  בפתרון מגוון בעיות וקשיים התנהגותיים פיזיים ורגשיים.
בית דגןבאר שבעחיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

אילוף כלבים - להתאהב בחברו הטוב ביותר של האדם

מאחורי תורת אילוף הכלבים מסתתרים חוקים ברורים ונוקשים הרבה יותר ממה שאתם חושבים. מטרתהחוקים הינה ליצור אינטראקציה מוצלחת בינכם ובין הכלב שלכם.

טיפול בעזרת בעלי חיים: ההיגיון שמאחורי הסוס

אתם מנסים להסביר להם כמה חשוב לשמור על הניקיון (ובדרך מאפרים על הדשא בחצר), אתם חוזרים שוב ושוב על המסר שצריך להגיע בזמן

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס טיפול באמצעות בע"ח