אתר קורסים / קורסים לגמול השתלמות / גמול השתלמות למורים
גמול השתלמות למורים הוא דרך מצוינת לעובדי הוראה ואשר גם מחזיקים בתעודת הוראה להרוויח פעמיים: גם ללמוד ולהעשיר את הידע שלהם, וגם להגדיל את השכר החודשי באופן משמעותי. מדובר בהשתלמויות מורים במסגרות ומוסדות שונים, המוגדרות ככאלו שמזכות בגמול, ואליהן יכול עובד ההוראה להירשם באופן עצמאי או כהנחייה של מקום עבודתו. אלה יכולים להיות קורסים במגוון רחב של נושאים ותחומים מקצועיים מעשירים.
 גמול השתלמות קיים באופן נפרד לכל מיני מקצועות ותחומים במגזר העסקי. כמו שקיימות למורים ועובדי הוראה השתלמויות אופק חדש, כך באופן נפרד ובלתי תלוי קיים גמול עבור אקדמאים במקצועות המח"ר, וניתן למצוא גם לעובדי מדינה ולאחיות. הקריטריונים לקבלת הגמול, כמו גם אופן חישוב התעריף ותנאי הגשת הבקשה, שונים בין תחום לתחום ואין להשליך קריטריונים או תעריפים מתחום אחד על משנהו.
 גמול השתלמות למורים אתר קורסים
כשמדובר בעובדי הוראה, קיימת טבלה ובה מפורטים כל התנאים, הקריטריונים ואופן קבלתו. ההבדלים נעים בין מספר שנות הותק שיש לעובד ההוראה, לתחום התמחותו ועיסוקו. כך למשל, עובד שהותק שלו עומד על פחות מ-10 שנים, ידרש ליותר שעות לימודים מאחד ותיק יותר המועסק במערכת מעל 20 שנה. בעת הרישום לקורס חובה לוודא שהוא "מוכר לקבלת גמול השתלמות" על מנת שהלימוד לא יהיה לחינם.
 
עובדי הוראה יכולים להירשם ולהשתתף במגוון רחב של קורסים וסדנאות ולצבור את השעות על מנת לקבלו. קורסים לגמול השתלמות יעשירו את הידע של המורה ויתרמו לו מיומנויות חדשות שיוכל להשתמש בהן בעת עבודתו היומיומית במוסד החינוך. הלימודים יכולים להיות בתחום כללי כגון מתודיקה, שיפור המיומנויות מול קהל, לימוד שיטות להשגת שיתוף פעולה או דרכים שיעזרו לו להתנהל מעבר לשעות העבודה מול עמיתיו תלמידיו, וארגון המורים. השתלמויות ותכנים הקשורים ישירות למקצוע יכולים להיות מעשירים בתחום הכימיה, הפיזיקה, המתמטיקה, קורסי שירה וספרות, השתתפות בסדרות של הרצאות בנושאי רוח ודת ועוד. ניתן למצוא לימודים לגמול השתלמות למורים בתל אביב, בחיפה, בבאר שבע ובכל רחבי הארץ.

קרא עוד על גמול השתלמות למורים

נמצא קורס אחד

ערבית מדוברת למתחילים


המכללה האקדמית כנרת - היחידה ללימודי חוץ
ערבית הינה השפה המדוברת ביותר באזור חיינו, ולמרות זאת מעטים מדי מתושבי ישראל היהודים מדברים או מבינים אותה. מטרת קורס זה היא ללמוד לנהל שיחה בערבית, כמו גם להכיר קצת
כנרת - ליד צומת צמח
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

גמול השתלמות – לדאוג לעתיד

כל מי שעובד בשירות הציבורי מכיר את הנושא של גמול השתלמות, ולמעשה רואים בו מעין מטלה לא נעימה שיש לבצע. הפרס המחכה בסוף

הכל על לימודי גמל והשתלמות

התגמול מתבטא בתוספת שכר מוגדרת המשולמת לעובד בגין השתלמות שעשה ואשר הוכרה כאמור על ידי הועדה לגמול השתלמות ומעסיקו של הלומד.

העשרה למורים ואנשים טובים יותר

אהבתי את התלמידים, אהבתי לעמוד מול כיתה, אהבתי את הנושאים שלימדתי (היסטוריה ואזרחות) ויותר מכל אהבתי את התחושה שאני עוזרת

הכל על גמול השתלמות

כל הנושא של גמול השתלמות התחיל עם חתימה על הסכם בין נציבות שירות המדינה לבין הסתדרות ההנדסאים והטכנאים בשנת 1979,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום גמול השתלמות למורים