הילרים מרפאים באמצעות אנרגיות והקשבה למטופלים. לימודי הריפוי במסגרת קורס הילינג מתבסס על אנרגיה אוניברסאלית שלכל אחד ואחת מאיתנו יש גישה ואפשרות להשתמש בה, רק צריך לדעת איך. ברגע שלומדים אותה, יודעים איך לנתב אותה אלינו ואיך להעצים אותה לטובתנו ולהביא אותנו לכדי צמיחה ושגשוג - רוחניים גשמיים, נפשיים ורגשיים.
התוצאה הישירה של שימוש נכון באנרגיות תוך כדי טיפול בהילינג הוא שיפור ההרגשה העצמית, העלאת הביטחון העצמי, שמירה על אופטימיות ועל מצב רוח טוב, קבלת החלטות על בסיס שמחה ומצב מאוזן ודחיקה לשוליים של רגשות שליליים או מכשולים המגיעים מפעם לפעם.

ישנה דעה רווחת לפיה הילר אמיתי הוא אדם בעל יכולות על טבעיות מיוחדות. במציאות מטפל מקצועי, מיומן ומנוסה יוכל להעביר את הידע שברשותו כדי לעזות לתלמידים שלו לנצל ולתעל את האנרגיות לצרכים שלהם. לימודי הילינג קשורים קשר הדוק לתחומי הרפואה המשלימה המתבססת על ראייה כוללת על האדם ומתחשבת בכל הרבדים שלו – הגשמי (הגוף הפיזי), הנפשי והרגשי.

לימודי הילינג כוללים מגוון של שיעורים שרובם ככולם מתמקדים בהכרת אנרגיית החיים ולימוד על דרך הזרימה שלה: קצב וכיווני זרימת האנרגיה בגוף האדם, דרכי התחברות לאנרגיה והעברתה מאיבר לאיבר או מאדם לאדם, דרגי אבחון וריפוי של בעיות, מחלות או מכשולים נפשיים ורגשיים והתמודדות עם בעיות גשמיות באמצעות האנרגיה (או הקלה על מועקות גשמיות).

ישנה אפשרות ללימוד קורס הילינג בלבד ללא צירוף התכנית למסגרת רחבה יותר בנושא רפואה משלימה ואז יירשם התלמיד לקורס מצומצם בשעות הפנאי ויוכל לשלב את הקורס עם חיי השגרה היומיומיים הרגילים שלו. אפשרות נוספת היא לשלב בין התכניות ולהעשיר את הידע בתחומים נוספים של הרפואה המשלימה באופן כזה שיוכלו לתת לתלמיד כלים נוספים להתמודדות עם הבעיות של המטופל הפוטנציאלי.
קרא עוד על קורס הילינג

נמצאו 3 קורסים

תטא הילינג


מכללת הנות
שיטה שפותחה ע"י ויאנה סטייבל, הילרית שחלתה בסרטן סופני, ויצרה שיטה שריפאה אותה, וצברה הדים בכל העולם. בבדיקה מדעית מה בדיוק קורה במהלך הטיפול, נראה כי מוח המטפל עובר לגלי
חדרה

הילינג


מדיסין המכללה לרפואה טבעית
הילינג הוא רפואה אנרגטית, היכולת להפוך אנרגיית חיים ומחשבה חיובית לכוח מרפא, כוח שמחזק את המטופל ומאפשר לגופו ולנפשו להיכנס לתהליך החלמה. בהתאמה, הילר הוא אדם המחבר את אנרגיית הבריאות
חיפה

הילינג- הכשרת מטפלים


מכללת הנות
הכשרת מטפלים מעמיקה לטיפול בבעיות פיזיות ונפשיות בעזרת אנרגיות ונגיעות קלות. ההכשרה מעלה את המודעות העצמית ואת הצמיחה האישית, ולכן הקורס מיועד הן למעוניינים להיות מטפלים בהיליניג והן למעוניינים לעבור תהליך
חדרה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לא כל אחד יכול להיות מחנך

תקציב החינוך במדינת ישראל הוא הגבוה ביותר מבין כל משרדי הממשלה. כן, אפילו גבוה מתקציב משרד הבטחון. אלא שבניגוד לבטחון

מהו הילינג, מיהו הילר ואיך זה עובד

הילינג היא שיטה המושתת על הגישה ההוליסטית ("whole" - שלם, מלא) ה"תופסת" את האדם כמכלול שלם המורכב

Pulsation נשימה ביו-אנרגטית

הפסיכואנליטיקאי, וויליאם רייך גילה כי אצל רוב האנשים תהליכי הזרימה והשחרור של האנרגיה חסומים ע"י מתחים שריריים כרוניים

ריפוי רוחני: פנייה מקרית ששינתה את חיי

כשנפרדתי מהפסיכולוג השלישי שלי (תוך שהוא ממליץ כמובן שלא לסיים את הטיפול) יצאתי לרחוב משוחררת אך עם מועקה בגודל של סלע בבטן.

אבני הטבע וכוחותיהן

ההיווצרות האיטית והמדויקת דורשת כמות עצומה של אנרגיה הנאגרת ונשמרת באבן. הודות לאנרגיה זו, הקוורץ משמש את המדע והטכנולוגיה למגוון מטרות.

קוד האש: אלכימיה של התודעה לאנושות חדשה דרך סודות אותיות הקודש

מאת: גיליה טואג זלינגר, ראש מרכז לב אוהב האנושות הישנה מבוססת על תודעה ישנה של ניתוק, הגירוש מגן העדן, חוויית

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס הילינג