מי שחושב שהוא מכיר את עצמו מצוין מוזמן לנסות קורס מודעות עצמית, ולגלות כמה דברים חדשים על עצמו, על החברה שבתוכה הוא חי ועל המניעים שלו. התחום מציע מגוון טכניקות שאפשר ללמוד בקלות שבאמצעותן ניתן להעמיק את ההכרה, לרדת לעומקם של דברים באופי ובאישיות ולהבין יותר טוב את המניעים והסיבות להחלטות מסוימות ולדרך החשיבה. כשמה כן היא – מודעות עצמית מזמינה אותה להבין את הנפש שלנו, מה משפיע עלינו, מה מחזק אותנו מה מחליש אותנו.

הלימודים שייכים למכלול גדול ומגוון של נושאים במיסטיקה ואפילו של רפואה משלימה, במקרים שבהם ניתן לחבר את המודעות לטיפול ולריפוי. הרי ידוע שכאשר הנפש בריאה גם הגוף בריא, וכאשר אדם מודע היטב לעצמו, לגופו, לחולשות שלו ולתכונות החזקות שלו – אין ספק שההוויה שלו מלאת משמעות הרבה יותר. מי שניגש לתחום זה צריך להיות בעל אומץ ותעודה לגלות על עצמו דברים חדשים שעלולים להשפיע על חיי היומיום שלו.
קורס מודעות עצמית
הלימודים מוצעים כסדנאות חד פעמיות או כחלק מתכנית אקדמית רחבה יותר. אפשר למצוא תכנים של מתחום זה כחלק מתכנית אקדמית בפסיכולוגיה או כלימודים עצמיים לצורך תעודה או העשרה. כך או כך, התכניות יכללו טכניקות נשימה ורגיעה, מגוון של שאלות לבדיקה עצמית ועזרה בהתגברות על פחדים או חששות ממה שהתשובות האישיות עלולות לגלות על הנפש.

תכניות הלימודים בתחום מגוונות מאד, בעיקר בשל העובדה שבדרך כלל מדובר בקורסי העשרה חווייתיים או לצורך תעודה בלבד. מסיבה זו ניתן לבחור האם ללמוד יום או יומיים בשבוע, בימי שישי בלבד, האם לשלב עם תחום נוסף הדומה או קשור למודעות עצמית או להירשם לקורס מרוכז של כמה ימים מלאים ובכך לסיים תוך פרק זמן קצר.

קורס מודעות עצמית ניתן למצוא בכל חלקי הארץ. ישנם מוסדות אקדמיים רשמיים או מוסקות לימודיים לצורך תעודה בלבד המציעים תכניות בכל רחבי הארץ – קורס מודעות עצמית בצפון (הגליל, איזור חיפה והכרמל ומישור החוף הצפוני), דרך קורסים במרכז הארץ, ובכל שלוחות המוסדות האקדמיים המוכרים ברחבי גוש דן וירושלים וכמובן במכללות ואוניברסיטאות הדרום – באר שבע, השפלה ואילת.

קרא עוד על קורס מודעות עצמית

נמצאו 2 קורסים

שפת גוף ופרסונולוגיה


מדיסין המכללה לרפואה טבעית
שפת הגוף היא כלי תקשורתי בלתי מילולי שבאמצעותו אנו מעבירים וקולטים מסרים בהתייחס לפרט איתו אנו באים במגע. גופנו משדר מחשבות, רגשות ומסרים עליהם קשה לנו לשלוט. מסרים שהוכחו כאמינים
חיפהנתניה

קורס מיינדפולנס


מירב - בי"ס לרפואה משלימה - האוניברסיטה הפתוחה
מיינדפולנס הינו אומנות המוּדעוּת הקשובה. אומנות זו מעניקה כלים אשר מאפשרים למקד את המודעות למתרחש ברגע זה, יחד עם היכולת להכיל את המציאות ואת הסיטואציה מבלי לשפוט אותן. תודעה חדשה
באר שבע
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

שרות תחזוקה לחיים באושר

כולנו מושפעים מהסביבה בה אנו חיים. אנחנו סופגים הלכי רוח וצורות התנהגות מחברינו לעבודה, מידידים ומכרים ומבני משפחה.

נוגדי דיכאון: עזרה ראשונה

מוכרים שלוש סוגים של המחלה: דיכאון חד קוטבי כרוני (נמשך יותר משנתיים) דיכאון חד קוטבי אפיזודי (מספר חודשים או יותר משנתיים

ללמוד בחסות המדינה – כל מה שרציתם לדעת

רבים רוצים ללמוד על חשבון המדינה והיתרונות לכך הם ברורים: מקבלים תעודת מקצוע יוקרתית במחיר מוזל במיוחד. קורסים אלה מוצעים

ואהבת לגופך כמוך - תזונה נכונה לנפש בריאה

יחד עם האובססיה לצרכנות צמחה לה ב-50 שנה האחרונות תרבות ה"ברבי" המצמיחה נערות ונשים המרעיבות את עצמן על

ניהול רשתות חברתיות – העולם בכף ידכם

בספר "זה" של סטיבן קינג אומרת הדמות של ריצ'י טוזייר שבכל אחד מאיתנו יש סוס משוגע, אפשר אמנם לאלף אותו אבל זה גורל טוב מדיי עבורו.

מיסטיקה – להכיר את הסוד הגדול

היקום שסביבנו מלא במסתורין ובסודות שאינם נהירים לנו. סודות של העבר אשר טומנים בחובם את המפתח לעתיד, כמו גם להווה.

אומנויות לחימה – לגוף ולנפש

בניגוד לדעה הרווחת אומנויות לחימה אינן ייחודיות למזרח הרחוק, ולמעשה המזרח אסיאתיים אף אינם הראשונים לפתח אומנות לחימה.

מי אתה, מר תת מודע?

נתחיל מההיבטים הכלליים. ראשית נזכיר תופעה ידועה – תופעת "ההדחקה". תופעה זו מתוארת כתגובה נפשית לאירוע או

Pulsation נשימה ביו-אנרגטית

הפסיכואנליטיקאי, וויליאם רייך גילה כי אצל רוב האנשים תהליכי הזרימה והשחרור של האנרגיה חסומים ע"י מתחים שריריים כרוניים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מודעות עצמית