אתר קורסים / תקשורת, פרסום ואירועים / קורס הפקת אירועים
קורס הפקת אירועים מקנה את הידע הנדרש על מנת ליצור אירוע מוצלח תוך הקפדה על תכנית מסודרת ומתוכננת היטב עד הפרט האחרון. בכל אירוע קטן כגדול מעורבים מספר רב של גורמים ואנשי צוות כמו גם ציוד מקצועי ויש לדעת כיצד ליצור את התיאום המושלם בין כולם כדי שביום האירוע הכל יתפקד כמו שצריך. המסלול כולל נושאים רבים כגון, תהליכי ניהול פרויקט  מתכנית ראשונית ובסיסית תוך יצירת מערך פעולה של אנשי צוות מתחומים שונים באופן מתואם ומדויק, ניהול מערך לקוחות, יחסי ציבור, קידום מכירות, הכרת סוגי האירועים השונים והדרך הנכונה לגשת לכל אחד מהם כדי ליצור הפקה מושקעת ומוצלחת.
 
הפקת אירוע דורשת יכולת ארגון ברמה גבוהה, דיוק וסדר, שכן מספיק שאחד מבעלי המקצוע לא מגיע או לא מתפקד כפי הנדרש וכל האירוע יכול להשתבש ולכן אחד הדברים החשובים הנלמדים במסגרת הקורס הוא התמודדות מול מצבי לחץ ועמידה במספר משימות במקביל באופן אופטימלי ויעיל.
 
בנוסף, ניתנת בקורס הכשרה להכנת פרזנטציה לקראת הצגת האירוע בפני לקוחות פוטנציאלים שכן, לא מספיק הכישרון והיצירתיות אלא צריך להגיע למצב בו הלקוח בוחר בכם להפקת האירוע  שלו למול מפיקים אחרים המתחרים  בכם.
 
הלימודים מעניקים כלים להפקת אירועים גדולים כדוגמת פסטיבלים עם מערך אנשים גדול ומורכב אך גם חתונות ושאר האירועים הפרטיים כך שבסיום הקורס יוכל כל אחד לבחור את הנישה המתאימה לו ביותר לתעסוקה בתחום.
 
תעסוקה עם סיום הלימודים
ישנן חברות הפקה גדולות בהן ניתן להשתלב ולאט לאט לקבל את הניסיון הנדרש ולהחליט באם להקים חברה משלכם, כאשר ניתן גם להתחיל להיות עוזר הפקה ולהפוך קורס הפקת אירועים לתחילתה של קריירה עצמאית, שכן מדובר במקצוע רווחי, עם אתגרים ועניין שניתן להתפתח בו לכיוונים חדשים ומרתקים.  הפקות ניתן לעשות עבור המגזר הפרטי והציבורי ולכן בתחילת הקריירה אפשר לנסות את האופציות השונות ועם הזמן להתמקצע בנישה מסוימת.
קרא עוד על קורס הפקת אירועים

נמצאו 3 קורסים

ניהול והפקת אירועים


המכללה העסקית של לשכת המסחר ת"א והמרכז
גם אירועים פרטיים הפכו מזמן ל"הפקה", חתונה מושקעת היום יותר מ"החדרת מוצר" של חברה מסחרית. לימודי הפקת אירועים הינם הכרחיים לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום. בכל ארגון שבו מבצעים פרויקטים
תל-אביבקורס היברידי: תל אביב ובזוםפריסה ארצית - פנים ארגוני

ניהול עיצוב והפקת אירועים


כיתת אומן
דרך הפקת ועיצוב הארועים עברה תהליך של התמקצעות ועלייה במודעות, ואירוע מוצלח נדרש להתאים ולחזק את חוויית וערכי המותג אותו הוא משרת. לשם כך נעזרים ארגונים רבים באנשי מקצוע בעלי
ירושלים

הפקת אירועים


גיסי - המרכז ללימודי הפקות אירועים
הפקת אירועים הינו מקצוע נחשק אשר משלב בין הכנסה גבוהה לבין דינאמיות, עניין והנאה. קורס זה יעניק לכם את כל הכלים הדרושים על מנת להפוך למפיקי אירועים בחברות או כעצמאיים,
קורס אינטרנטי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הפקת אירועים – להפיק את החיים היפים

מי מאיתנו לא רוצה להיות סלב ליום אחד, להנות מאור הזרקורים ולהיות בפוקוס המצלמות? רובנו לא נהנים ממעמד כזה ביום-יום אך

לימודי הפקת אירועים

למתעניינים להפוך את תכנון האירועים למקצוע ולהצטרף לאחד מבין לימודי הפקת אירועים נפרט מספר תחומי התמחות אשר מוסדות לימוד

כך הפכתי למפיקת אירועים

למרות שרוב הגברים בעולם חושבים שכל מה שנשים עושות עד שהן מתחתנות זה לשבת ולתכנן את יום החתונה שלהן, אני ממש לא הייתי כזאת.

כל הסיבות ללימודי הכשרה מקצועית

סיבה אחת יכולה להיות היעדר היכולת ללמוד במסגרת אקדמית בשל חוסר בשנות לימוד מספיקות, קשיי לימודים אלו ואחרים, היעדר מימון מתאים וכן הלאה.

הטרנד הבא באירועים: התנהג כמו בטבע

עם כל ההיי טק מסביב ועם כל ה חשמל והאלקטרוניקה , דור שנות האלפיים פלוס מבקש דווקא לחזור אל הפראי ואל הטבעי במקומות שבהם הוא יכול.

עיצוב אירועים – תהיה לך שמחה גדולה

היום כל חתונה וכל אירוע מחייבים הפקה, וזהו תפקידו של מעצב אירועים. המושג טומן בחובו את השורש עיצוב, אך המעצב נדרש לכל

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס הפקת אירועים