אתר קורסים / שיווק ומכירות / קורס תקשורת שיווקית

תקשורת שיווקית היא תקשורת תומכת מכירות, כלומר כל דבר שיכול להעביר מסר או מסרים לקהל היעד כמו ביגוד, מחזיקי מפתחות, שילוט, חומר מודפס, סרטונים, מצגות, הפקת תערוכות ואירועים ובעצם כל דבר שיוכל לשאת עליו לוגו. והיא נחלקת לחמישה מרכיבים אשר נלמדים בקורס תקשורת שיווקית והם פרסום, יחסי ציבור, שיווק ישיר ומכירה אישית.
מטרתה של כל חברה בסופו של יום היא להגדיל את שורת הרווח שלה על ידי מכירה גבוהה של המוצרים ועל ידי הגעה אל קהל לקוחות פוטנציאליים רבים עד כמה שאפשר. כל חברה שואלת את עצמה מה תהיה הדרך הטובה ביותר להעביר את המסרים שלה, בכדי להגדיל את חוג הלקוחות וכיצד היא יכולה למצות את הכלים העומדים ברשותה כדי להגדיל את הרווח. יש היום מגוון גדול של אפשרויות, וצריך לבחור את האפקטיביות ביותר בכל זמן נתון, ומול כל קהל ספציפי. ולכן חשוב מאוד לארגון שיהיה לו אדם כזה. 
קורס תקשורת שיווקית
המעוניינים ללמוד קורס תקשורת שיווקית ייחשפו לתכנים כמו: חשיבה יצירתית, דרכי פרסום ושיווק מגוונות, ניהול עסקים, בניית תוכנית אסטרטגית, פסיכולוגיה חברתית, תקשורת המונים, קידום מכירות, דוברות, יחסי ציבור, מיתוג, פרסום באינטרנט, פרסום בגוגל, הפקת כנסים, שימוש ברשתות חברתיות, כתיבה שיווקית, ניהול ובקרת תקציבים ועוד נושאים מעניינים ומרתקים שעל סדר היום.

מי שמסיים את הלימודים יכול למצוא עבודה כמנהל קמפיינים או כרוכש מדיה במשרדי פרסום, בתפקידי ניהול ושיווק בארגונים שונים, בניהול מותגים לעסקים, ביחסי ציבור, בדוברות ועוד. ההתמחות בתחום זה הופכת יותר ויותר מבוקשת בשנים האחרונות ואפילו תעשיות שונות החלו להעסיק אנשי תקשורת שיווקית על מנת למקסם את רווחי החברה.

עד עכשיו ניתן היה ללמוד תקשורת שיווקית בקורסים שונים במספר מכללות ברחבי הארץ. קורסים אשר כוללים כ-50 שעות עיוניות, וכ-30 שעות מעשיות ותרגול, לימודים אשר מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב. לאחרונה נפתחו לימודי תקשורת שיווקית כלימודים אקדמאים לתואר ראשון, לימודים אשר נמשכים שלוש שנים שלושה ימי לימודים בשבוע, וכוללים הרצאות, סדנאות, תרגול וסמינריונים. ניתן ללמוד קורס תקשורת שיווקית במספר מקומות בארץ כדוגמת: תל אביב, חיפה, ירושלים ועוד.

קרא עוד על קורס תקשורת שיווקית

נמצאו 2 קורסים

יח"צ ועתונאות


בית ספר אטליה - בי"ס לבנות
המקצוע החם והמבוקש ביותר בתחומי התקשורת; בואי לכתוב, להתפרסם ולבנות לעצמך קריירה ששכרה בצידה. מסלול לימוד זה מזמין אותך ללמוד את רזי הכתיבה העיתונאית והשיווקית מאל"ף ועד ת"ו ולהתחיל להשפיע
ירושלים

קופירייטינג וכתיבה שיווקית לדיגיטל


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
קופירייטר מחוייב למקצוענות בתחומים רבים; להבין את התנהגות הצרכנים ומה מניע אותם לפעולה, להבין את מהלכי המתחרים ולאפיין את השוק, לדעת לנתח את יתרונות המוצר או השירות שעליו לפרסם, כמו
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורסי שיווק ומכירות - האם זה כדאי?

סיבה 1 : שיווק ומכירות בכל מקום אתה לא חייב להיות איש מכירות או בעל תפקיד בתחום השיווק. עולם השיווק והמכירות

יח"צ ודוברות: להתמודד עם התקשורת בהצלחה

על אף שלעתים משרת הדובר נראית כעול על צוואר משלם המיסים ותו לא, הרי שמקצוען איכותי שיודע את העבודה יכול לסייע למעסיק שלו

קורס כתיבה - יצירה שהיא מקצוע

כתיבה היא תחום מאוד רחב, וישנם למעשה עשרות תתי-תחומים בתוכו. אחוז גדול מהכותבים מרגיש שכל טקסט שהם משחררים לאוויר העולם

ניהול מדיה חברתית – חפש את החברים שלך

אם פעם ילדים היו משחקים בחוץ בשעות היום, הרי שממוצע הזמן שמבלה כיום ילד מול מסך המחשב או מסך הטלפון הנייד הוא גבוה ממניין שעות אלו.