אתר קורסים / תקשורת, פרסום ואירועים / קורס עיצוב אירועים
כל מי שמקיים ארוע גדול ורב-משתתפים (ובעיקר זוג שמתחתן) מבקש ליצור אירוע ייחודי משלו, שייראה, ישמע וייזכר באופן ייחודי וחד-פעמי. דרישה זו מובילה לביקוש בשוק למעצבי אירועים מקצועיים בוגרי קורס עיצוב אירועים, אשר מתמחים בעיצוב חתונות ושאר ארועים פרטיים, משפחתיים ומסחריים. גם חברות פרטיות וציבוריות נעזרות בשירותי אנשי מקצוע במטרה ליצור אווירה ייחודית ונעימה באירוע שהם מפיקים, וזאת מבלי להשקיע בכך כוח אדם מתוך המערכת, אלא בסיוע מומחים מבחוץ ומיומנים במלאכתם.
 
למי זה מתאים
קורס עיצוב אירועים מיועד לבעלי כשרון אסתטי וארגוני אשר זורם בדמם, שאוהבים ליצור ולעצב בעזרת חומרים רבים ומגוונים, לעבוד תחת לחץ לקראת המטרה המיועדת, נהנים לעבוד עם אנשים ולהיות בקשר עם לקוחות, כולל כאלו שנתונים במתח ולחץ לקראת הארוע, מי שיודעים לעבוד עם תקציב נתון ומסוגלים למצוא בעצמם וחדשנות, ובעיקר להשתתף בהתרגשות של בעלי הארוע ולהיות יצירתיים אפילו ולמרות שעיצבו כבר אין ספור חתונות וארועים שקדמו לו. לימודים אלו פתוחים לקהל הרחב, כולל אנשי מקצוע מעולם העיצוב או האירועים המבקשים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, וכן לאנשים שאין להם ידע או ניסיון ורוצים לעשות הסבה מקצועית לתחום זה, או לפתח קריירה ראשונה בתחום שוקק פעילות.
 
איך לבחור
הקורסים נבדלים זה מזה בהיקפם ובתכונותיהם. הקצרים מביניהם אורכים כ-50 ש"ל והמקיפים יותר מגיעים גם לפי ארבע מכך. אין תקן מקצועי מחייב במקצוע, ולפני בחירת מוסד הלימוד מומלץ לבחון לעומק את נתוני תכנית הקורס, ולוודא שתכלול את כל הכלים והמיומנות שברצונכם לרכוש לעצמכם. חלקם מלמדים את התחום במשותף עםהפקת אירועים , על מנת להקנות לאיש המקצוע כלי עבודה מקיפים יותר אשר יאפשרו לו לתת מענה רחב יותר ללקוחות, ולתפעל בעצמו שני תחומים במלאכת ארגון הארוע. מוסדות אחרים מבחינים ומבדילים בלימודים בין שתי חטיבות אלו, ומלמדים אותן בנפרד, כל אחת באופן פרטני ומקיף יותר.
 קורס עיצוב אירועים
מה לומדים
הקורסים כוללים פרקים במלאכות העיצוב לצד לימוד בסיסי של כל מה שדרוש לאירוע כדי לעניין ולהנעים את זמנם של המשתתפים. שיעורי העיצוב עוסקים במהות הבסיסית של עיצוב אירוע, בדומה ובשונה בין הפקת ארועי שמחות משפחתיות לאירועי חברה, תורות ותיאורטיות של עיצוב כמו פאנג שווי למשל, פיתוח היצירתיות האישית, חשיבות צבעים והשימוש הנכון בהם, אביזרים נפוצים לצורך עיצוב, בניית קונספט ואווירה עיצובית, שימוש בחומרים 'חריגים' ויחודיים להקניית מראה חדשני ומיוחד, תאורה והשימוש המושכל בה, עיצוב מרכז שולחן, שימוש באוכל כפריט עיצובי, סידורי שולחנות ועוד.
 
החלק הלוגיסטי והאדמיניסטרטיבי דן בנושאים כמו עבודה תחת תקציב, הכרת פעילות אנשי המקצוע החוברים יחד לצורך הפקתו, שיתוף הפעולה הנדרש לבניית קונספט לאירוע, בחירת המקום והאווירה, וכמובן טיפול נכון בלקוחות, דבר אשר למשל בחתונות יכול להיות בעל חשיבות קריטית.

קורס עיצוב אירועים כולל באופן טיפוסי לימוד עיוני לצד חטיבה מעשית שבמסגרתה סדנאות עיצוב, סיורים באתרים, התנסות בחומרים שונים, מפגשים עם מעצבים מובילים, והתנסות בשטח בבניית ארוע הכולל את כל הטכניקות והכלים אשר נרכשו בלימודים, ויישומם המעשי בשטח. משום הביקוש הרב למקצוע, מתקיימים הלימודים בבתי ספר ומכללות רבות כמעט בכל פינה בארץ. בעמודים הבאים תוכלו למצוא לימודי עיצוב ארועים החל בטבריה, עכו וחיפה בצפון, ועד באר שבע בדרום.
 
קרא עוד על קורס עיצוב אירועים

נמצאו 3 קורסים

שזירת פרחים ועיצוב אירועים


הקמפוס הקולינרי
אם את מוכשרת בעיצוב, יצירה והכנת יצירות אומנות, מסלול זה יסלול לך את הדרך להצלחה. במהלך הקורס תקבלי הכשרה לעבודה כמעצבת אירועים, שוזרת פרחים, מעצבת בארים ומעצבת מתנות. המסלול כולל עבודה
ירושלים

שזירת פרחים ועיצוב אירועים


גיל שקד - עיצוב פרחים
במסלול זה נלמד כיצד להפוך כל אירוע לסביבה מעוצבת בלתי נשכחת, באמצעות סידורים בלתי שגרתיים וחדשניים, ובעלי נוכחות חזקה. בעיצוב אירועים נעשה שימוש בחומרים מסוגים שונים ורבים; בחירתם בידי האומן
פתח תקווה

ניהול עיצוב והפקת אירועים


כיתת אומן
דרך הפקת ועיצוב הארועים עברה תהליך של התמקצעות ועלייה במודעות, ואירוע מוצלח נדרש להתאים ולחזק את חוויית וערכי המותג אותו הוא משרת. לשם כך נעזרים ארגונים רבים באנשי מקצוע בעלי
ירושלים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הפקת אירועים – להפיק את החיים היפים

מי מאיתנו לא רוצה להיות סלב ליום אחד, להנות מאור הזרקורים ולהיות בפוקוס המצלמות? רובנו לא נהנים ממעמד כזה ביום-יום אך

לימודי הפקת אירועים

למתעניינים להפוך את תכנון האירועים למקצוע ולהצטרף לאחד מבין לימודי הפקת אירועים נפרט מספר תחומי התמחות אשר מוסדות לימוד

כך הפכתי למפיקת אירועים

למרות שרוב הגברים בעולם חושבים שכל מה שנשים עושות עד שהן מתחתנות זה לשבת ולתכנן את יום החתונה שלהן, אני ממש לא הייתי כזאת.

משרד העבודה - כל הפרטים אודות הקורסים

במקום לשבת ולשוטט באינטרנט על מנת ליצור את הפאזל השלם הזה שקרוי 'לימודים דרך משרד הכלכלה', אתר קורסים קיבץ עבורכם

למה לך קורס שזירת פרחים

מקצוע שזירת הפרחים מתאים לכל מי שאוהב את מלאכת הידיים, אוהב את הצבעוניות, הריחניות והשילובים האינסופיי ם שניתן לעשות עם פרחים.

הטרנד הבא באירועים: התנהג כמו בטבע

עם כל ההיי טק מסביב ועם כל ה חשמל והאלקטרוניקה , דור שנות האלפיים פלוס מבקש דווקא לחזור אל הפראי ואל הטבעי במקומות שבהם הוא יכול.

עיצוב אירועים – תהיה לך שמחה גדולה

היום כל חתונה וכל אירוע מחייבים הפקה, וזהו תפקידו של מעצב אירועים. המושג טומן בחובו את השורש עיצוב, אך המעצב נדרש לכל