אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / לימודי ספורט אקסטרים
ברוכים הבאים לקטגוריית לימודי ספורט אקסטרים, שהיא כנראה הכיפית ביותר בכל האתר, אבל בהחלט לא מתאימה לכל אחד. בעמודים הבאים תוכלו למצוא מסלולי לימוד רבים בתחומים מגוונים ושונים מאוד זה מזה, כאשר החוט המקשר ביניהם הוא לימודים חווייתיים, אינטנסיביים ומהנים, המיועדים אך ורק למי שמחפשים ריגושים, אדרנלין ואקשן. לכל בעלי הלב החלש מומלץ בזאת להמשיך בבטחה לאחת הקטגוריות הבאות.
 
בתוך הגדרת ספורט אתגרי ואקסטרים נכללים ענפים שהקושי לבצע אותם, יחד עם הסיכונים והריגוש שהם מספקים הם גבוהים מאוד. דוגמאות לכך הן תחומי טיפוס הקירות, רולרבליידס, גלישת גלים, גלישה אווירית וגלישת עפיפונים, מרוצי מכוניות, מוטור קרוס ואופני בי.אם.אקס, צניחה חופשית, קפיצת באנג'י, סקי, טיפוס סלעים, פארקור, צלילה וסקייטבורדינג. ישנם עוד שפע תחומים וענפים נוספים, אך חלקם טרם התאזרחו בארץ. אחדים משום הדרישה לציוד ייחודי שאינו בנמצא, אתרים ומתקנים יקרים ומורכבים שטרם נבנו כאן, אחרים משום חדשנותם שטרם הוטמעה אצלנו. וישנם גם מקצועות הדורשים תנאי שטח שאינם זמינים בישראל, כמו למשל צלילת מערות, טיפוס הרים או רבים מענפי הספורט האתגרי האהובים ביותר שתובעים תנאי שטח קפואים אשר אינם זמינים בארצנו כמו סנדבורדינג, גלשני ואופנועי שלג או טיפוס קרח. נתנחם בכך שזכינו ביתרונות אחרים כמו ימי שמש רבים וארוכים המעניקים שפע הזדמנויות לעסוק בחוץ בענפים אשר כן פעילים אצלנו.
לימודי ספורט אקסטרים  
מול המחסור (הזמני, ניתן לקוות) במגוון המקצועות אצלנו, ניתן להבחין בשפע רב בשני ענפים, והם סנפלינג וספורט ימי, אשר מי שיבקש לעסוק בהם, ימצא שפע של אפשרויות.
גלישת המצוקים מקובלת ופופולרית מאוד בארץ, וישנם אתרים רבים יחסית בהם ניתן לעסוק בכך, כמו מערת קשת, נחל זוויתן, נחל קומראן, נחל תמרים ומחצבות קדומים. את כישורי הסנפלינג ניתן ללמוד או למטרות פנאי והרפתקה, או לימודי הדרכה, מה שמקנה כלי עבודה נפלא למדריכי טיולים למשל, שיכולים כך להרחיב ולהעשיר את הדרכותיהם בהרבה עניין וחוויה למטיילים. תחום נוסף ופופולרי הוא רכיבת אופניים אתגרית, אשר עבורה תוכלו למצוא קטגוריה נפרדתכאן .

עבור מי שמחפשים אפשרויותך ללימודי ספורט אקסטרים, עוד תחום אותו מומלץ לבדוק הוא נושא הספורט הימי שמקובל בארץ יותר ויותר, וישנן כמה וכמה מסגרות בהן ניתן לרכוש הכשרות בו. בבתי ספר אלו ניתן לרכוש רשיונות לאופנועי ים, סירות מנוע ויאכטות, אשר יאפשרו גם למי שלא עשה קורס חובלים בשירותו הצבאי להשתלב בתחומים אלו. ענפי הספורט הימי נגישים כיום בשלל מרכזים ומרינות לאורך חופי הארץ, ומציעים שפע פעילויות ספורטיביות ואקשן, כולל אפשרות לקחת או לשכור יאכטה, איתה ניתן לשוט לאורך חופי הים התיכון או ים סוף במסגרת פרטית, ספונטנית וחופשית.
קרא עוד על לימודי ספורט אקסטרים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

עצות לצוללים מתחילים

נעלי צלילה : אם אתה בד"כ עושה צלילות חוף וצלילות סירה, מומלץ להשיג זוג נעלי צלילה וסנפירי רצועה. לבישת נעלי הצלילה

על הסכנות בספורט אתגרי

בנוסף, גם גם התווספו ענפים חדשים, ברמה כזו או אחרת של ביזאריות ועשרות מקומות המציעים קורסים בספורט אקסטרים , החל מרכיבה

מזכירה רפואית – הבחירה הנכונה

מקצוע המזכירה הרפואית הופך לפופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות. הטרנד שהתחיל במספר קליניקות פרטיות ויוקרתיות הפך עם השנים

מהי נהיגה אתגרית, על מה ולמה

נסיעה שקטה לפי כל הכללים בין מקומות שונים ו"רגילים" טובה לעיר, ליישובים ולכפרים. אך מחוצה להם, במקומות שמיועדים

אין עליי – אני טכנאי

כולנו זקוקים לתיקון של מכשירים שונים, אם זה מכשיר הסלולר שלנו, המזגן, המקרר או כל מכשיר אחר. אף אחד מאיתנו לא אוהב את

איך בוחרים אקסטרים

בעוד שני האחרונים בונים את הפעילות בהתאם לקפה שבסופה, הרי שיש סוג אחר של אנשים שאוהב להתאמץ, להזיע, לפחד ולהתגבר ברמה כמעט יומיומית.

להיות קצת יותר ממישהו אחר ולמצוא עבודה

כל מעסיק פוטנציאלי מתחיל לקבל עשרות אם לא מאות קורות חיים ברגע שהוא שולח לאוויר את מודעת הדרושים שלו. אם אתם רוצים להיכנס

קורס משיטי יאכטות - הדרך להגשים חלום

הקורסים המועברים ע"י בתי הספר לשייט המובילים נעים בין מסלולים קצרים של 2-3 מפגשים של מספר שעות הנותנים מידע בסיסי,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום לימודי ספורט אקסטרים

ביה"ס למקצועות ספורט

קורס מדריכי כושר, אירובי, שחייה, אופניים, תנועה לגיל הרך באישור מנהל הספורט