אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / קורס מדריכי אופניים

קורס מדריכי אופניים מכשיר מקצועית באחד מתחומי הספורט והפנאי הפופולריים ביותר בארץ, אשר הולך וקונה לעצמו עוד ועוד אוהדים. כיום כל מי שיסע בסוף השבוע בכבישי הארץ או יטייל באתרי הטבע, יפגוש ללא ספק לא אחת, אלא כמה קבוצות רוכבים אשר יצאו למסעותיהם השבועיים. ניתן לזהות ביניהן קבוצות מקצועניות יותר, אשר להן יסוד תחרותי, ואחרות שעוסקות בכך לצרכי הנאה בלבד. חלקן כוללות קהל צעיר יותר, המתרכז במסלולים מאתגרים וקשים, וקבוצות אחרות יסתפקו בעיקר בנסיעה שלווה יותר בצידי הדרכים. הכשרה בהדרכת אופניים לקבוצות ילדים, נוער ומבוגרים הן ברמה התחרותית והן ברמת התחביב. בהתחשב בכך שאופניים מהווים לא רק כלי תחבורה, אלא בעיקר כלי ספורט, הרי שיש הגיון רב בלימוד רכיבה בדרכי השטח ובכביש על מנת להגיע לתוצאות רכיבה טובות יותר.
קורס מדריכי אופניים
הקורס כולל לימודים עיוניים ומעשיים המשלבים הכשרות ספורט, הכרות מעמיקה עם עולם האופניים והגברת יכולות הדרכה ספציפיות לתחום זה. במהלך הקורס לומדים המשתתפים אנטומיה ופיזיולוגיה על מנת לדעת כיצד משפיעה הרכיבה על גופנו, תורת האימון, פסיכולוגיה של ספורט, תזונת ספורטאים, בניית אימון תחרותי, בניית מסלול רכיבה, ניווט, קריאת מפות, אימון אישי ואימון קבוצתי, אימוני כושר המשלבים רכיבה ואספקטים שונים, תיקון תקלות דרך באופניים, חוקי תעבורה הקשורים לרכיבה, אימון ילדים, אימון מבוגרים, שיטות הדרכה, יסודות ברכיבת שטח, כללי בטיחות ובטיחות בדרכים ועזרה ראשונה.

עבודה אחרי הקורס
בוגרי קורס זה יכולים לפתח קריירה בכמה מישורים: ניתן להדריך קבוצות, בין אם מדובר ברכיבת שטח ובין אם מדובר ברכיבת מסלול. ניתן גם להדריך באופן פרטני לצורך הכשרה לתחרות או כשיעורי רכיבה אחד על אחד, להשתלב בחברות המציעות טיולי שטח וכן הלאה. קורס מדריכי אופניים מתקיים במקומות רבים בארץ, ביניהם: קצרין, כרמיאל, הקריות, תל אביב, הוד השרון וירושלים.

קרא עוד על קורס מדריכי אופניים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ציוד לרוכבים מתחילים

אין ספק שרכיבה על אופניים היא ספורט שיכניס אתכם לכושר, יוריד את אחוזי השומן בגוף שלכם ויגרום לכם הרבה מאוד הנאה (למי שאוהב את זה כמובן).

הקריירה תקועה? נסו לצאת מהשביל

רבים מאיתנו מחפשים את הסיפוק האישי בעבודה וצועדים שנים במקום מסיבות אלו ואחרות. יש הנשארים באותו מקום עבודה בגלל נוחות

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מדריכי אופניים

ביה"ס למקצועות ספורט

קורס מדריכי כושר, אירובי, שחייה, אופניים, תנועה לגיל הרך באישור מנהל הספורט