אתר קורסים / ספורט, התעמלות ותנועה / קורס מדריכי חדר כושר

קורס מדריכי חדר כושר הוא כיום מיומנות מבוקשת. עושה רושם כי כולם בימינו שוקדים על בריאות טובה, והמודעות אליה רק הולכת ועולה עם הזמן. שמירה על הכושר ואיתו הארכה של תוחלת החיים מבוססת על שני גורמים עיקריים: תזונה נכונה ופעילות גופנית. כל אחד מוצא את הפעילות הגופנית המתאימה לו: יש מי שמפעילים את גופם על ידי רכיבה על אופניים, יש כאלה שמתמידים בשחיה, יש שנרשמים לחוג תנועה כלשהו כמו אירובי, פילאטיס או יוגה, יש את מי שיעדיף לעשות הליכות מהירות או ריצות. יש גם את מי שיעדיף לקבל את האפשרות לעסוק בכל התחומים תחת קורת גג אחת, והיא מכון הכושר. המדריך נמצא בו על מנת לעזור לאנשים ולכוון אותם לתרגילים הנכונים להם על מנת להשיג את התוצאות הרצויות להם תוך הקפדה על תנועות נכונות ובמידה המתאימה לכל מתאמן. הסמכה זו ניתנת על פי חוק הספורט ומטעם מינהל הספורט, והוא חובה מעשית לכל מי שרוצה לאמן, בין בחדר הכושר ובין אם מחוצה לו. הסמכה זאת היא הכרחית להשגת אישור וביטוח לפעילות, כך שללא תעודה זו הסיכויים לעסוק בתחום, ובעיקר כשכירים, שואפים לאפס.קורס מדריכי חדר כושר

תוכן הקורס
קורס מדריכי חדר כושר כולל גם לימוד עיוני וגם התנסות מעשית. הלימודים העיוניים כוללים לימודי אנטומיה ופיזיולוגיה, הכרת המכשירים הנמצאים בחדר הכושר, מהן ההשפעות של כל אחד, על אילו שרירים הוא עובד, כיצד להתאים לאדם את דרגת הקושי המתאימה לו, תרגול מובנה, אימון קטינים, תכנון ויישום תוכניות אימון. ישנם לימודי עזרה ראשונה שהם חובה על מנת לעבור את הקורס. תנאי הקבלה הם גיל 17 ומעלה, ראיון אישי ומבחן כושר מעשי. במקומות רבים ניתן ללמוד את המסלול על חשבון הפקדון הצבאי.

אפשרויות תעסוקה
קורס מדריכי חדר כושר מאפשר לעבוד עם סיומו בכל אחד ממכוני הכושר הרבים המפוזרים ברחבי הארץ. הוא יכול לאמן גם באופן אישי ופרטי. אנשים רבים מעדיפים להתאמן באופן פרטי בעזרת מאמן שמגיע אליהם הביתה או עובד איתם בחדר הכושר באופן פרטי. קורס מדריכי חדר כושר מתקיים במקומות רבים בארץ ביניהם: תל אביב, ירושלים, אשדוד, עפולה ושדרות במוסדות לימוד העוסקים בספורט,

קרא עוד על קורס מדריכי חדר כושר
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מדריכי חדר כושר - לחיות נכון

שמירה על הכושר הגופני הינה חשובה ביותר לבריאותנו, בעיקר בעידן המודרני בו אנו לא מפעילים את גופנו בזמן העבודה, דבר הגורם לו "להתנוון".

לזוז עם החיים: קורס מדריכי אירובי

בימים שבהם לא הספקתי להגיע לשיעור, בגלל עומס בלימודים או בגלל העבודה, הרגשתי פחות חיונית ופחות ערנית מאשר בימים שבהם סחטתי מעצמי את המקסימום.

כאב ספורטיבי

כשאנחנו מסתכלים על ספורטאים אנחנו רואים את הגוף החטוב, את הזיעה הנוטפת, את ההצלחה, המאמץ והתהילה. העניין הוא שאנחנו

משחקי הכיף – ליהנות מבישול

מי מאיתנו לא עמד מול סירים בחייו והתפעל מהקסם של תבשיל מבעבע? בישול הוא לא רק הכנת אוכל אלא הרבה מעבר לכך, והימים בהם

הכשרת מדריכי ספורט וריקוד: להיות מאמן

אחרי שנים שבהם עבדתם במגוון תפקידים מכובדים בתעשייה, בחברות פרטיות או במשרדים ממשלתיים, הגיע משבר גיל הארבעים (השלושים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מדריכי חדר כושר

ביה"ס למקצועות ספורט

קורס מדריכי כושר, אירובי, שחייה, אופניים, תנועה לגיל הרך באישור מנהל הספורט