אתר קורסים / תואר אקדמי / .B.sc תואר ראשון במדעים
.B.sc תואר ראשון במדעים, הוא דלת לסקרנות ולרצון לדעת שהביאו את האנושות לקדמה, צעד קטן למדען הוא צעד גדול לעולם. המדע מסייע בפתרון בעיות, בהבנת הסובב אותנו, ביכולתו של האדם להגיע להתפתחות ולקדמה. כיום, תחום המדעים מבוקש, מתפתח ויוקרתי. מדעים הוא שם כולל המאגד בתוכו מגוון נושאים גדול מתחומים רבים, בהם מדעי המחשב, מדעי הסביבה, כדור הארץ, מטאורולוגיה, אקולוגיה, אקלים, אטמוספירה, מים, איכות הסביבה, כימיה, ביולוגיה, מתמטיקה, פיזיקה, אסטרונומיה, ביולוגיה מולקולארית וננוטכנולוגיה.

לימוד תחום מדעי הסביבה משלב בתוכו מדעי יסוד ככימיה ופיזיקה, לימודי מחשב ואנגלית ולימודי סביבה. בוגריו הם מומחים סביבתיים ומוכשרים לעבודה בפיקוח ובשמירה על תקנים, במפעלים, ברשויות שונות, בגופים לאיכות הסביבה, מוסדות ממשלתיים וירוקים. תחום זה התפתח וחשיבותו עולה ככל שגדלה ההבנה וההכרה כי איכות הסביבה היא חיונית להמשך החיים על פני כדור הארץ. תחום מדעי החיים כולל נושאים ככימיה, פיזיקה וביולוגיה על תתי הנושאים שלהם ובוגריו משתלבים בהדרכה, מחקר ופיתוח, מעבדות, חברות ומוסדות מחקר וגופים ממשלתיים.
.B.sc תואר ראשון במדעים
ניתן ללמד מדעים בבתי הספר לאחר שילוב לימודי חינוך והוראה עם תואר במדעים, תוך לימודי דידקטיקה ופדגוגיה של התחום – איך ללמד מחשבים או פיזיקה או כימיה? הסטודנטים רוכשים ידע במדעים, ידע בחינוך והדרכה כיצד לשלב ביניהם במערכת הבית ספרית. לימודי המדעים בבתי הספר הם יוקרתיים, בעיקר בכיתות הגבוהות. לימודי תעודת הוראה בשילוב תואר במדעי החיים מקנים מגוון אפשרויות, שכן הם מאפשרים לבחור במסגרות חינוכיות ובמקצוע ההוראה או לעסוק בעבודה במחקר, פיתוח, גופים ירוקים, משרדי ממשלה.
 
בתחומים רבים במדעים קיימת דרישה למחקר ומבוקשים לימודי המשך ותואר שני, שלישי ומחקרים בתחום. בוגרים רבים יכולים להמשיך ולהתקדם בכיוון זה באוניברסיטאות, בגופים ציבוריים ופרטיים, במעבדות מחקר בבתי חולים ובמחקרים נוספים.
הלימודים נמשכים בין 3 ל- 4 שנים, בשבוע לימודים מלא, בהתאם לשילוב התוכניות והחוגים הנבחר. במדעים דרישות הקבלה גבוהות יותר מתחומים אחרים, אך קיימים הבדלים משמעותיים בדרישות בין האוניברסיטאות והמכללות השונות ובין החוגים והתוכניות הנבחרות. קיימות מכינות ספציפיות לתחומים מסויימים.
 
לבעלי .B.sc תואר ראשון במדעים אפשרויות התעסוקה מגוונות, במפעלי ביוטכנולוגיה, בתעשייה הכימית והביולוגית, מעבדות רפואיות, מעבדות מחקר, בבתי חולים, במפעלי תרופות, ברשויות שונות, בחברות ממשלתיות, בגופי איכות הסביבה השונים, בתחום מדעי הסביבה ניתן להשתלב בעבודה בשמירה על תקנים של איכות הסביבה והמים ובתכנון.
קרא עוד על .B.sc תואר ראשון במדעים

נמצא קורס אחד

תואר ראשון B.Sc במערכות מידע


המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן
עולם העסקים המודרני מאופיין ב-  Big Data . כמויות עצומות של מידע אשר יש לשמר, לנתח, לכרות מהן את המידע ולהגיע למסקנות אופרטיביות. על מנת לעמוד באתגרים אלה יש צורך
רמת גן
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

בים, באוויר וביבשה: תואר ראשון בגיאוגרפיה ומדעי הסביבה

אם בעבר היו לימודי תואר ראשון בגיאוגרפיה מתמקדים בהווה ובעבר שהביא אותנו למצב שבו כדור הארץ נראה כעת, הרי שהיום לימודי

מידע על תואר ראשון במדעי ההתנהגות

הלימודים בתחום מדעי ההתנהגות הם מרתקים וחופפים במידה רבה ללימודים בתואר בפסיכולוגיה. גם תחומים כמו סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

לימודי תואר ראשון לחיילים משוחררים

תקופת הזמן של השחרור מהצבא מעט מבלבלת, ולחלק מהמשתחררים לא קל לבחור את תחום לימודי תואר ראשון שלהם. לא כולם יודעים בשלב

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום .B.sc תואר ראשון במדעים