אתר קורסים / הנדסאים / הנדסאי תעשיה וניהול
לימודי הנדסאי תעשיה וניהול הם בסיס להשתלבות בשוק העבודה בתפקידי ניהול בכירים בענפי המשק השונים. הצורך למצוא פתרונות לבעיות וקשיים בתוך ארגונים יצר פיתוח חשיבה ושיטות מחקר שהמטרה שלהם היא להגדיל את התפוקה ובד בבד להוזיל את העלויות. שיטות המחקר מתבססות על מודלים מתמטיים ולכן  תחום זה שייך לתחום ההנדסי.
בכל חברה, בכל עסק, בכל ארגון ישנה שכבה של מנהלים הדואגים לתפקודו השוטף של הארגון מצד אחד, ולצמיחתו ותכנון לעתיד מצד שני. בשכבת הניהול מתקבלות ההחלטות החשובות והאסטרטגיות של הארגון, כמו גם קבלות תפעוליות המתקבלות על בסיס קבוע יום יום. היכולת לנווט ארגון לכיוון מסויים, לזהות את הכיוון הרצוי, ולהביא אותו למקום הנדרש בעבודה יום יומית ומאומצת, דורשת ידע וכלים רבים, הנלמדים כולם במסלול זה.
הנדסאי תעשיה וניהול אתר קורסים
מהם נושאי הלימוד
במסגרת המסלול לומדים את כל המבואות של לימודי המנהל העסקי, לרבות קורסים בכלכלת מיקרו, כלכלת מאקרו, מימון ופיננסים, שיווק, תקשורת, פסיכולוגיה עסקית, מכירות, ניהול התפעול, ניהול תהליכים עסקיים וכדומה.
עוד לומדים הסטודנטים מגוון רחב של אלמנטים הדרושים לכל מנהל בכל דרג, כדוגמת עבודה עם גליונות אלקטרוניים ותוכנות אופיס, כלים לעיבוד נתונים סטטיסטיים, כלים להערכת עובדים, ומגוון רחב של תוכנות ומערכות לניהול רצפת ייצור, ניהול צוות עובדים וכוח אדם ועוד.
במסגרת הלימודים נדרשים הסטודנטים לבצע מחקרים וחקירת מקרים עסקיים המדמים את עבודתו של המנהל במציאות. נעשים תרגולים של ניהול צוותי עובדים, ניהול קווי יצור, ניהול עבודה שוטפת ותהליכי קבלת החלטות. כמו כן מתנסים הסטודנטים בעבודה אמיתית מול מנהלים בחברות המשתפות פעולה עם מערכת הלימודים ומסייעות לסטודנטים להתנסות במצבי ניהול אמיתיים.

למי מיועדים לימודים אלה
לימודי הנדסאי תעשיה וניהול מיועדים לכל אדם המבקש להיכנס לעולם הניהול, לרכוש לעצמו את כל הידע והכלים הנדרשים כדי לנהל עסק, מחלקה, אגף ואף חברה, וכן להצטייד בתעודה יוקרתית אשר נחשבת במקומות עבודה רבים כאינדיקציה לרמת אינטליגנציה גבוהה, כישורי עבודה, ויכולת לימוד והתפתחות. בתום הלימודים יקבל כל סטודנט תעודה המסמיכה אותו כהנדסאי תעשיה וניהול, ומאפשרת לו לעסוק במגוון רחב של תפקידי ניהול.
לימודי הנדסאי תעשיה וניהול זמינים במגוון בתי ספר ומכללות ברחבי הארץ: חיפה, תל אביב, ירושלים, נתניה, באר שבע ורמת גן.
קרא עוד על הנדסאי תעשיה וניהול

נמצאו 4 קורסים

הנדסאי תעשיה וניהול – לוגיסטיקה


המכללה למינהל - בי"ס להנדסאים
ההתפתחות הנדסת התעשיה והניהול למקשה אחת קרתה במקביל לתהליך המודרניזציה שהחל בעקבות המהפכה התעשייתית. משום הצורך בפיתוח ומציאת פתרונות יצירתיים, החלו לפתח שיטות מחקר חדשות ומציאת פתרונות להוזיל עלויות של
חיפה

הנדסאי תעשיה וניהול – מגמת שיווק וניהול


המכללה למינהל - בי"ס להנדסאים
המגמה מכשירה בוגרים להשתלבות כאנשי שיווק ומכירות בשווקים תחרותיים ודינמיים. פיתוח מיומנויות שימוש בטכניקות כמותיות ואיכותניות לצורך ניהול מערכות שיווק ומכירות. הלימודים מתאימים למועמדים המעוניינים לרכוש ידע ומיומנויות, על מנת
ירושלים

הנדסאי תעשיה וניהול - מערכות ייצור


המכללה למינהל - בי"ס להנדסאים
 הנדסאי תעשיה וניהול עוסק באופן שוטף בהקמה ובניהול של  אנשים, מערכות, מכונות וחומרי גלם אשר כולם שוטפים מלאים לתפוקות הארגון. התמחות לימודי מערכות ייצור מקנה ידע ניהולי הנדרש לפיתוח מיומנויות
ראשון לציוןאשדודירושלים

הנדסת תעשייה וניהול .B.Sc


המכללה למינהל - בי"ס להנדסאים
תפקידו של מהנדס תעשייה וניהול הוא במיטוב של מערכות ותהליכים המשלבים טכנולוגיה ואנשים. מהנדס תעשייה וניהול הוא בעל ידע ומיומנויות במגוון נושאים, כגון: ייעוץ ארגוני ומבנים ארגוניים, התנהגות ארגונית,  קבלת
חיפה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הנדסאים לתעשייה

הנדסאי הוא בוגר לימודי הנדסאי (לא הנדסה) שסיים שנתיים של לימודים ועבר בהצלחה את כל הבחינות הדרושות, הן אלו הפנימיות

קורסים אינטרנטיים – ללמוד בנעלי בית

האינטרנט שינה את חיינו בהרבה מאוד תחומים, ולאחרונה הוא מאפשר גם ללמוד ולקדם את עצמנו מהבחינה המקצועית. מי שאינו זקוק לתעודה

ההבדל בין מהנדס תעשיה וניהול להנדסאי תעשיה וניהול

לימודי הנדסה היו מאז ומתמיד תחומי לימוד מבוקשים מאוד. בעבר, אם הייתה לך חשיבה מדעית ואם אהבת לקחת את התיאוריות ולהפוך אותן למעשה, הלכת ללמוד הנדסה.

הנדסאי, מהנדס ומי שביניהם

כל מי שמתעניין בלימודי הנדסה יודע להגיד שלימודים לקבלת תואר מהנדס אורכים ארבע שנים ואילו לימודים לקראת תואר הנדסאי אורכים שנתיים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום הנדסאי תעשיה וניהול