קורס אמנות מקנה את היכולת לבטא את עצמם על ידי שימוש בכל מיני חומרים ובהרבה תחומים כמו ציור, פיסול, וויטראז', ומעניק כלים בסיסיים בתחום היצירה. זו הדרך הטובה ביותר להיכנס לעולם זה, שכולו עניין, יצירה, סיפוק וריכוז.
קורס אמנות

איפה כדאי ללמוד
כדאי ללמוד אצל מי שיש לו הרבה ניסיון בתחום. התלמידים אינם חייבים ללמוד קורסים מקצועיים מאוד במכללות הגבוהות, גם סטודיו גדול ומוכר המנוהל ע"י אמן ומורה מוצלח יכול להיות מספיק בתור התחלה. כדאי ללמוד אצל אנשים שיש להם את האהבה למקצוע, ומלמדים בקבוצות קטנות. ידוע כי למידה בקבוצות גדולות מאבדת את הקסם, ואין תשומת לב לכל תלמיד כמו שיש בקבוצות קטנות. מי שכבר מיומן מאוד בתחום אותו הוא מבקש ללמוד, מוטב שימצא בית ספר או מכללה ברמה מקצועית גבוהה יותר, אבל הדבר נדרש כאמור רק לאלו שכבר מיומנים מאוד בתחומם, ו"סתם" קורס לחובבים לא יספק את דרישותיהם המורכבות והמקצועניות.

להגשים חלום ישן
מבין המבוקשים בתחום הוא קורס ויטראז', הרבה אנשים המבקשים ללמוד את התחום מגשימים חלום ישן כמו ליצור חלונות צבעוניים בסלון ביתם או אהילי טיפאני, אומנות זו היא עתיקה מאוד ויש בה הרבה טכניקות כמו עבודה בתלת ממד. במסגרת הקורס הסטודנטים ילמדו את תולדות, שפת ופילוסופיית האמנות, ניתוח יצירות מהעת העתיקה ועד ימינו.

מעבר לתחום העיוני, ייתקיימו סדנאות בליווי מרצים מומחים בתחום. המטרה של הקורס המעשי זה לפתח כישורים שונים כמו רישום, ציור, ופיסול הנעשה בחומרים שונים כמו אבן, עץ וחמר. גם עיצוב גראפי, יצירה דיגיטלית וצילום. טכניקות מודרניות יילמדו ויתנו אפשרות של ביטוי לסטודנט הלימודים המעשיים יכללו הגשת עבודות ופרויקטים שיוצגו אף בתערוכות בית הספר. מי שמעוניין לעסוק בתחום כשליחות ומקצוע, קורסים אלו יקנו כלים רבים, והרחבת הרקע, השכלה והשקעה בתחום יקנו לכם פרנסה בו. גם מי שאינו מעוניין להתפרנס מיצירותיו, יוכל לעסוק בהוראה בתחום, או לפנות ללימודי תואר ראשון לשם קידום בתחומים כמו אוצרות, מחקר אמנותי ועוד.קורס אמנות נלמד במגוון בתי הספר והמכללות לאמנויות המוכרים ברחבי הארץ.
קרא עוד על קורס אמנות

נמצאו 2 קורסים

סדנת שיפוץ רהיטים


סטודיו לאומנויות העץ
אם יש לכם רהיטים ישנים מסבתא או שסתם מצאתם ברחוב, בואו לעזור להם לחדש את נעוריהם, ולהפוך אותם מגרוטאה למשאת לב. במרכז הסדנה עבודה מעשית בליווי הסברים תאורתיים והדגמות של
נעורים - בית ינאי

צביעה על עץ


סטודיו לאומנויות העץ
רכישת ידע וניסיון מעשי בשיטות וטכניקות צביעה מסורתיות, דקורטיביות ומודרניות. הלימודים מקנים ידע ונסיון החל מתחילת הכנת העץ לצביעה בהתאם לסוג הצבע ולטכניקת הצביעה המבוקשת, ועד לגימור הסופי של הרהיט.
נעורים - בית ינאי
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

למה כדאי ללמוד ציור

ציור יכול להיות שער לעולם שלם. ציירים כמו ליאונרדו דה-וינצ'י, פיקסו, ון-גוך ורמברנט, התחילו כולם מציורים פשוטים, כך שאין לאף אחד במה להתבייש.

מהו קורס אמנות סביבתית

מה הקשר בין תרבות אמנות ורוח לבין אקולוגיה וסביבה? ניתן לנצל את כוחו של האמן ואת השפעתה של  האמנות על דעת הקהל, ולמצוא

אספנות - אתמול היום ומחר

שוק האספנות הולך ומתרחב בשנים האחרונות ותופס חלקים נכבדים מתוך שוק אספנות העתיקות והיצירות המסורתיות של המאה ה-18 וה-19,

מה לעשות עם כל הבגדים האלה?

אין ספק שהדבר הטוב ביותר לעשות עם שקיות הבגדים הגדולות שנותרו מאחור בעת ניקיון האביב (הידוע גם בכינויו 'העינוי

מכינה לעיצוב – מוכנות לאמנות

לימודי עיצוב ואדריכלות הם תחום מבוקש ויוקרתי. רמת המעצבים בישראל עולה ובשל הביקוש הרב, בין המועמדים המנסים להתקבל בכל

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס אמנות