אתר קורסים / לימודי גרפיקה / לימודי תוכנות עיצוב
לימודי תוכנות עיצוב מקנים יכולות במספר תוכנות יסוד המובילות את הענף, ומשמשות כארגז הכלים הבסיסי והמקובל במקצוע. כל אחת מהן עוסקת בהיבטים מעט שונים של התחום, וביחד הן מעניקות למעצבים המקצועיים את כל אפשרויות העבודה. בנוסף, הכלים "מתכתבים" זה עם זה, ויש לדעת איך לייבא כהלכה קבצים מתוכנה אחת לאחרת, כדי להטמיע אותן בצורה מושלמת זו בזו להמשך העבודה. הפופולאריות ביותר הן אינדיזיין, אילוסטרייטור, פוטושופ ופלאש, אשר עבור כל אחת מהן תוכלו למצוא באתר מדור נפרד ומלא אפשרויות. קטגוריה נפרדת זו מיועדת למסלולי לימוד תוכנות אחרות וייחודיות יותר כמוV-Ray , שהיא תוכנת רינדור המסייעת בהפקת הדמיות ואנימציות פוטוריאליסטיות ואינטגרטיבית לתוכנות כמו מאיה,3ds Max וסקצ'-אפ לייטרום, הגזורה מפוטושופ ומשמשת לעיבוד מורכב של תמונה לשימושם של צלמים; וראומפלן, תוכנה המשמשת ליצירת הדמיות פוטוריאליסטיות בעיקר לעיצוב ולתכנון מטבחים. כל אלו ואחרות מציעות כלים מקצועיים אשר התוכנות הנפוצות והמקובלות מהן לא מעניקות.
לימודי תוכנות עיצוב  
לימודי תוכנות עיצוב אלו מקנות מיומנות שימוש מעשית: לומדים להכיר את סרגלי הכלים, כיצד לערוך שינויים בעיצובים כגון שינויי צבע, גדלים והיבטים, ועבודה אינטגרטיבית על עיצובים בין מספר תוכנות, בין אם מדובר בתמונות וקטוריות, צילומים, או הדמיות, שרטוטים ותלת-מימד. העיצוב נמצא כיום למעשה בכל אחד מתחומי חיינו, החל מבתים ובגדים, עבור דרך ספרים וחוברות, ועד משחקים או מכוניות. מלאכת העיצוב בפועל, שנעשתה בעבר בכלי עבודה מכניים וידניים נעשית היום כולה בעזרת מחשבים ותוכנות ייעודיות. מי שרוצה ללמוד היום עיצוב חייב ללמוד את השימוש בכלי העיצוב הממוחשבים, להכיר ולדעת להעזר בהם. לשם כך בעצם נועדו ההכשרות המוצגות בהמשך.
 
מסלולי לימוד אלו הם לרוב מודולאריים; אפשר ללמוד קורסים קצרים על כל תוכנה, ואפשר להעמיק בהיכרות או ללמוד מכלול שלם של כלים, מה שמאריך את המסלול. במקרים רבים ההדרכה היא יחידנית, וניתן לקבוע את קצב ההתקדמות באופן עצמאי, כנגזרת מצרכי התרגול של כל תלמיד.
אפשר ללמוד במספר מכללות בכל רחבי הארץ. כמעט בכל מכללה בעלת נגיעה כלשהי בתחומי העיצוב או המחשבים מקיימת קורסים ייעודיים לרכישת מיומנויות אלו, הן כהשלמות מקצועיות עבור מעצבים המבקשים להרחיב את האמצעים בהם נעזרים, או כהכשרת בסיס המיועדת למי שמעוניין להתמחות בתחומים צרים וממוקדים באחת ממלאכות העיצוב.
משום הייחודיות של הקורסים, והעובדה שהקהל אליו הם פונים הוא מצומצם מטבעו, חלקם המכריע של לימודי תוכנות עיצוב מתקיים במרכז הארץ בלבד, אך אחרים נערכים בכל מקום בו ניתן למצוא מכללה לעיצוב או מחשבים, למשל בחיפה, באר שבע או ראשון לציון.
 
קרא עוד על לימודי תוכנות עיצוב

נמצא קורס אחד

מבצעים גרפיים לדפוס ולפרסום


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
תכנית התמחות מקצועית בעיצוב גרפי לפרסום, ועיצוב תקשורת חזותית. המסלול מכשיר מבצעים גרפיים בעלי מיומנויות רחבות המותאמות לעולם הטכנולוגי העכשווי והדינמי. הלימודים מיועדים לכל המעוניינים ללמוד תוכנות גרפיות, להשתלב כאסיסטנטים או
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

אנשי QA – שומרי התוכנה

אחת המהפכות שהתרחשו בשנות ה- 70 של המאה הקודמת היא מהפיכת האיכות. חברות הבינו כי זול הרבה יותר להבטיח את איכותו של המוצר

לימודי עיצוב גרפי - לעצב לעצמך מקצוע

קורס עיצוב גרפי מעודדים את היצירתיות, מאפשרים לחלום ולהמציא עולם יש מאין, דבר היוצר תחושה מדהימה. אלא שעם סיום הלימודים

כשאנחנו מדברים על פוטושופ

רבים מהמשתמשים יעידו שזו תוכנה קלה לשימוש ושניתן ללמוד אותה באופן עצמאי, ללא צורך ללמוד קורס פוטושופ. האמת היא, שלמרות

חמש סיבות ללמוד עיצוב גרפי

עיצוב גרפי הוא האפיק היעיל והמבוקש ביותר להתפרנס ממקצוע יצירתי, אשר נהנה מביקוש גבוה ויציב במשק. להלן כמה מהסיבות המובילות