אתר קורסים / לימודי גרפיקה / קורס אפטר אפקטס
כאשר אנחנו צופים בכתבות בחדשות, בסרטוני פרסומת או תדמית או בסרטונים מורכבים אלו ואחרים, אנחנו לא מודעים כלל לעובדה שמאחורי כל אותם קטעים עומדת תוכנה בשם אפטר אפקטס (After Effects), שהיא תוכנה בעלת כישורים ייחודיים לעיצוב סרטוני וידאו ברמה גבוהה. הקורס נותן את הידע להשתמש בכל הכלים שמציעה תוכנה זו, והוא מיועד הן לאנשי מקצוע בתחום, והן לחובבנים אשר מעוניינים לשדרג את סרטוני הווידאו הביתיים שהם מצלמים. התוכנה מאפשרת שילוב של כישרון אומנותי ויצירתיות עם שימוש בטכנולוגיה, עבור מי שאוהב את השילוב בין שני תחומים אלה.

תכני הלימוד של תוכנה זו המיועדת לגרפיקאים, צלמי ווידאו, עורכי וידאו ואנשי אנימציה כוללים עריכת שינויים בסרטי ווידאו, הוספת אפקטים שונים, הוספת טקסטים וכתוביות ופרקים רבים אחרים. בזמן הלימודים נחשפים הלומדים לכלים המצויים בתוכנה, מתנסים בעבודה איתם, וכן לומדים לעומק את כל היכולות שהתוכנה מציעה. בין התכנים הנלמדים ניתן למצוא שיעורים בבניית קומפוזיציה, בעבודה בשכבות, בבניית דמויות, ביצירת נרטיב, פרקים ביצירתיות ובפיתוח מחשבתי לצד נהלי עבודה נכונים בתוכנה, דוגמת כן שמירת העבודה בפורמט רצוי וכן הלאה.
נושאים נוספים אשר נלמדים הם היכרות עם שפות תכנות ועיצוב נוספות, אשר קשורות לעיבוד גרפי. בנוסף, לומדים כיצד לעצב חלקים ספציפיים בסרט וידאו, כמו לדוגמא פתיח לסרט או פתיח לסדרה טלוויזיה.
קורס אפטר אפקטס
בוגרי לימודים אלו יכולים להשתלב במגוון גדול ביותר של משרות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה כמו: בימוי ועריכה של קליפים, עיצוב סרטים מסוגים שונים, בימוי ועריכה של סרטי פרסומת ועוד. בוגרים אלו לרוב נחטפים לשוק העבודה ומוצאים את מקומם בחברות הפקות או שהם מקימים עסק עצמאי משלהם.
קורס אפטר אפקטס יכול להצטרף למסלולים שונים ומגוונים, יש מסלול של קורסים בודדים ותכליתיים למי שרוצה להכיר רק תוכנה ספציפית זו, וניתן לבחור גם במסלול אחר והוא ללמוד את התוכנה במסגרת לימודי קולנוע ווידאו לתואר ראשון, לימודים אשר נמשכים שלוש שנים. גם כאשר בוחרים ללמוד את התוכנה באופן נפרד, יש לשים לב לכך שהקורסים מוצעים במגוון רחב של היקפים ורמות התעמקות, על פי הצרכים המקצועיים הפרטניים אותם מבקשים לרכוש במהלך הקורס. למי שמתעניין בלימודים אלה מומלץ אם כך לבחון את האפשרויות המוצעות באופן מדוקדק, כדי לבחור את המסגרת שתתאים ביותר לצרכיו.
באתר קורסים אנו מנסים להציג בפניכם את כל הפרטים אשר יסייעו לכם לבצע החלטה מושכלת וחכמה בבחירתכם; מומלץ לקרוא את תוכניות הקורסים וכך למצוא מי יהיה זה שיענה במדוייק לדרישות הלוגיסטיות שלכם ולרכישת רמת המיומנות אותה אתם מבקשים.
קרא עוד על קורס אפטר אפקטס

נמצאו 3 קורסים

אפטר אפקטס After Effects


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
הקורס יכשיר את הלומדים ליצירת אפקטים מיוחדים, יצירת גרפיקה בתנועה ואנימציה. באמצעות התוכנה, אשר עיקרה הוא עבודת שכבות, ניתן ליצור קומפוזיציות מתמונות דוממות, מקטעי וידאו ומאלמנטים תלת-ממדיים. כמו כן ניתן
תל-אביב

אפטר אפקטס - After Effects


מכללת מנטור
מרבית הקליפים והפתיחים בטלוויזיה וביוטיוב נוצרים כעת בעזרת אפטר אפקטס, תוכנת הקומפוזיציה והאפקטים לווידאו הנפוצה בעולם. בקורס זה נלמדת המיומנות לשילוב צבע, מלל, אלמנטים גרפיים ותלת מימד בוידאו, ולקחת כל
רמת גן

עריכת וידאו ופוסטפרודקשן


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
מטרת תכנית זו היא הכשרת יוצרי סרטים עצמאיים לכל סוגי המדיה, יוצרים המשמשים כמפיקים, במאים, צלמים ועורכים של סרטים קצרים. תחום זה הפך כיום למקצוע מבוקש; ליצירת כל פרסומת, סרטון
מקוון
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

ממיקי מאוס עד בובספוג: אנימציה אתמול והיום

השאיפה ל"אנימציה", או בעברית – הנפשה, התבטאה למשל בציורי מערות בהם נראו חיות מרובות רגליים, מתוך כוונה