אתר קורסים / הנדסאים / מכינה קדם הנדסאית
מכינה קדם הנדסאית היא תכנית לימודים המיועדת לאנשים המעוניינים ללמוד את מקצועות ההנדסה, ורוצים להגיע מוכנים עם כל הידע המקדים הנדרש על מנת לממש את עצמם בצורה המיטבית במסגרת הלימודים לתואר הנדסי.
לימודי ההנדסה הם לימודים בעלי מאפיינים ברורים עם נטייה לעולם המתמטיקה, המספרים והצורות. תחומים אלה הם לרוב תחומים שאנו נוטים לשכוח לאחר שנים בהן לא ביקרנו בבית ספר, בין שזה בגלל שירות צבאי ובין שהחלטנו להתחיל ללמוד בגיל מאוחר יחסית. בנוסף, לימודי ההנדסה כוללים עוד מגוון רחב של תחומים המבוססים במרביתם על תחום המתמטיקה והמספרים. על מנת ללמוד את מקצועות ההנדסה בצורה היעילה ביותר, יש צורך להגיע לתחילת הלימודים כאשר החומר הבסיסי והיסודי ביותר, יושב טוב בראש ומפנה את מאמצי החשיבה לחומרים החדשים הנלמדים.
מכינה להנדסאים אתר קורסים
מה כוללים הלימודים
במסגרת לימודי מכינה קדם הנדסאית עוברים רענון של כלל מקצועות המתמטיקה כדוגמת אלגברה, טריגונומטריה, סטטיסטיקה בכלל וסטטיסטיקה יישומית. בנוסף, בהתאם לתחומי ההנדסה הנבחרים, ניתן לעבור רענון והעשרה גם בתחומי המדעים המדוייקים כדוגמת פיזיקה וכימיה.
המכינה מאפשרת גם ללמוד קורסים בתחום המחשוב והרובוטיקה לטובת הפונים לעולם התוכנה, וכן קורסים בתחום האלקטרוניקה והחשמל לפונים לתחומים אלה. כמו כן, קיימים קורסים של מבואות הנדסת הרכב, הנדסת בניין, הנדסת מכונות והנדסת חומרים. כל סטודנט יכול לבחור את מגוון הקורסים המתאים לו על מנת ליצור מוכנות כמה שיותר גבוהה לקראת תחילת לימודי ההנדסה בפועל.

למי זה מתאים
לימודי מכינה קדם הנדסאית מתאימים לכל אדם המעוניין לפנות ללימודי מקצועות ההנדסה, והוא מרגיש כי הידע הבסיסי אינו נמצא בידיו. בין שהסיבה לכך היא שכחה, ובין שהסיבה לכך היא חוסר בידע מלכתחילה, לכן נלמדים כל המקצועות היושבים ביסוד עולם ההנדסה, על כל ההיבטים והחלקים המרכיבים אותם.
הלימודים מועברים בדרך כלל על ידי מכללות מקצועיות המלמדות את מקצועות ההנדסה עצמם. לימודי המכינה מועברים באותם מבנים, ונהנים מכל השירותים, כולל שירותי מעבדה, המסופקים במבנה. ניתן ללמוד את מסלול המכינה בתל אביב, חיפה, ירושלים ובאר שבע.
קרא עוד על מכינה קדם הנדסאית

נמצא קורס אחד

מכינה טכנולוגית להנדסאים


המכללה למינהל - בי"ס להנדסאים
לימודי המכינה הטכנולוגית מקנים את תנאי הקבלה הנדרשים ללימודי הנדסאים עבור מועמדים אשר אינם עונים על הקריטריונים ותנאי הסף הנדרשים.   מקום הלימודים אשדוד, ראשון לציון, חיפה, ירושלים, אילת.   מתכונת הקורס 2 סמסטרים בלימודי יום
ראשון לציוןאילתאשדודחיפהירושלים
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

הנדסאים לתעשייה

הנדסאי הוא בוגר לימודי הנדסאי (לא הנדסה) שסיים שנתיים של לימודים ועבר בהצלחה את כל הבחינות הדרושות, הן אלו הפנימיות

הנדסאי, מהנדס ומי שביניהם

כל מי שמתעניין בלימודי הנדסה יודע להגיד שלימודים לקבלת תואר מהנדס אורכים ארבע שנים ואילו לימודים לקראת תואר הנדסאי אורכים שנתיים.

הנדסאי גז: הברירה הטבעית

אחד המסלולים החדשים ביותר שנפתחו בישראל הינו המסלול להכשרת הנדסאי גז. לדברי משרד האנרגיה, הסיבה העיקרית לפתיחת תוכנית הלימודים

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום מכינה קדם הנדסאית