אתר קורסים / קורסים ברכב ונהיגה / קורס מכונאות רכב
קורס מכונאות רכב מיועד לגברים ונשים שמבקשים להשתלב בעבודה במוסכים ומרכזי טיפול ברכבים. בוגרי הקורס יוכלו להתחיל את עבודתם כמתלמדים מיד בסיום הקורס. ההכשרה המקצועית האיכותית שקיבלו תאפשר להם להתקדם במהרה אל תפקידים בכירים יותר ולהתמודד עם עבודות מורכבות. בתקופה בה ישנה כמות כה גדולה של רכבים על כבישי ישראל מכונאי הרכב נהנים מכמות גדולה של עבודה וזוכים לביקוש רב.
קורס מכונאות רכב מהווה הצעד הראשון לקראת כניסה לענף מבוקש ומשגשג המאפשר לבוגריו להשתלב במוסכים בכל רחבי הארץ. העבודה מתקיימת בשעות נוחות תוך הענקת זכויות סוציאליות מלאות. חשוב לציין כי התכנים המקצועיים בקורס מכילים מידע שימושי אודות כל מערכות הרכב החדישות והישנות. הכשרת מכונאי רכב מוסמך דורשת לימוד של כל המערכות וכלי העבודה הקלאסיים לצד המערכות החשמליות החדשות והמשוכללות.

בחינות סיווג ומתן רישיון ממשרד התמ"ת
כל בוגר קורס יוכל לקבל גם רישיון מקצועי מטעם משרד התעשייה והמסחר. בכדי לקב את הרישיון יש לעמוד במבחן הסמכה כאשר ישנן 3 רמות של הכשרה מקצועית בתחום. סוג 1 מיועד למתחילים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום. סוג 2 מיועד למתקדמים שכבר מחזיקים בתעודת סוג 1 ושתי שנות ניסיון מעשי לפחות. הדרגה הגבוהה ביותר היא סוג 3. הדרגה מיועדת לבעלי תעודת סוג 2 ו-6 שנים של ניסיון מקצועי.

תכני הלימוד בקורס
נושאי הלימוד משתנים בין המסלולים השונים בקורס מכונאות רכב אשר דרגת הקושי עולה בהתאם להתקדמות ברמה. מכונאי רכב בכיר מתבקש להשתתף בכל שלושת הקורסים. ברשימת התכנים אפשר למצוא: הכרת המוסך, הכרת מערכות הרכב, טיפולים שוטפים לרכב, בדיקות אבחון לרכב, איתור תקלות, הכרת המנוע, החלפת מסננים, החלפת מצברים, החלפת שמנים, עבודה עם מערכת הבלמים, הכרת מערכת החשמל של הרכב וטיפול בתקלות מיזוג אוויר.
קרא עוד על קורס מכונאות רכב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

כל המסלולים של לימודי קורס מכונאות רכב

כמעט לכל אחד מאיתנו יש רכב, וככל שהזמן מתקדם הולכות המכוניות ונעשות משוכללות יותר. אם פעם ארגז הכלים של המכונאי כלל

הפרטים שכדאי להתייחס אליהם במפרט טכני

במדינת ישראל, בניגוד לארצות הברית לדוגמה, קניית רכב היא אחת מההוצאות המשמעותיות של כל משק בית ואיש אינו מתייחס אליה בקלות דעת.

הכשרה מקצועית למבוגרים על חשבון המדינה

מבוגרים רבים שעמלו במהלך חייהם בעבודה פיזית מייגעת נתקלים במחסום הגיל שבו הם כבר אינם יכולים להמשיך לעבוד באותה המסגרת,

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס מכונאות רכב