אתר קורסים / קורסים ברכב ונהיגה / קורס ניהול צי רכב

תחת אחריותו של מנהל צי הרכב בחברות הגדולות ישנה אחריות רבה והוא מפעיל צי יקר ערך של עשרות או מאות רכבים. כישורי ניהול גבוהים הם המפתח לקבלת החלטות נכונות בענף. אם בעבר נהוג היה להפקיד את ניהול התחום בידי מחלקת משאבי אנוש כיום כבר מדובר במשרת ניהול נפרדת ובכירה. ניהול צי רכב נדרש להעניק שירות פנימי לעובדים לצד עבודה עם חברות ליסינג, מוסכים ומערך גדול של ספקים. השירות ניתן לעובדים בהתאם להסכמי העבודה תוך גילוי אחריות אישית ונהיגה זהירה. מכוניות הן נכס יקר שנמצא בבעלות החברה. עובד שלא משתמש ברכב כראוי לא יוכל להמשיך ליהנות מההטבה. כישורי ניהול נחוצים בתפקיד בכדי לנהל את הענף ביד רמה, לגייס ספקים חדשים ולהנהיג נהלים של נהיגה בטוחה וחיסכון בדלק.
קורס ניהול צי רכב אתר קורסים

למי מיועד הקורס
ההשתתפות בקורס מומלצת למנהלים שמקבלים לידם את ניהול תחום זה בחברה, למנהלים בחברות שעוסקות בהסעות או הובלות ושאר מועמדים שמבקשים לרכוש לעצמם הכשרה מקצועית מבוקשת. בכל קבוצת לימוד ניתן לפגוש צעירים ומבוגרים שמגיעים מכל מיני תחומים. בתום הקורס תוענק לכל משתתף תעודת בוגר קורס ניהול צי רכב מטעם בית הספר. את התעודה אפשר יהיה לתלות על קירות המשרד או להציג בראיון העבודה הבא.

נושאי הלימוד העיקריים
חשוב להבהיר כי מדובר בראש ובראשונה בקורס ניהול. המשתתפים בקורס זוכים בהכשרה ברמה גבוהה בענף הניהול ולומדים כיצד להיות מנהלים טובים יותר, איך להניע עובדים, כיצד לכתוב נהלים ואיך אפשר יהיה להנהיג שינויי התנהגות בארגון. תכני הלימוד המובילים בענף הם: תורת הניהול והארגון, כתיבה ועריכה של נהלים והוראות טכניות, דיני תעבורה ותקנות, שירותי הובלה, תקנון ניהול בארגונים, תחזוקת רכבים ונהלי בטיחות, נהלי ביטוח ועבודה עם שמאים וחברות ביטוח, חישובים כלכליים לחישוב עלויות השימוש, ניהול עובדים ויחסי עבודה וארגון צי רכבים באמצעות תוכנות מחשב. הלימודים מתקיימים במתכונת של לימודי ערב או לימודי בוקר, כאשר הם דורשים מפגש אחד שבועי בן 4-6 שעות לימוד. קיימים קורסים בתל אביב, קורסים בירושלים, לימודים בחיפה, לימודים בראשון לציון ועוד.
קרא עוד על קורס ניהול צי רכב

נמצא קורס אחד

קציני בטיחות בתעבורה


טוב - מכללה להכשרה מקצועית
כל ארגון המחזיק מספר מסוים של כלי רכב, מחויב להעסיק קצין בטיחות בתעבורה שתפקידו לדאוג לכל ההיבטים הבטיחותיים הנוגעים לכלי הרכב של הארגון. היבטים אלה כוללים, בין השאר, את ניהול
כפר סבא
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

קורסים מקצועיים בענף הרכב

בעולם הרכב קיימים לא מעט מקצועות העוסקים בטיפול בכלי רכב הכוללים גם עבודה עם אנשים. מקצועות אלה מתאימים לאלה אשר אוהבים

ניהול הוא מקצוע

אנשים רבים טועים לחשוב שניהול הוא להגיד לאחרים מה לעשות, לצעוק עליהם כשהם טועים ובאופן כללי להיות אסרטיביים וכוחניים.

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס ניהול צי רכב