לימודי שיאצו מיועדים לשוחרי הרפואה האלטרנטיבית, שמעוניינים לרכוש מקצוע כמו גם דרך חיים ברוב המקרים. קורס שיאצו מקנה את כל הידע והכלים לאבחן ולטפל בשיטה זו והוא נלמד ברמה העיונית וברמה המעשית כאחד תרגום המילולי של המונח שיאצו הוא "לחץ אצבע" ואכן שיטת טיפול אלטרנטיבי פועלת בגישה זו. בשיטה זו מיישמים על הגוף טכניקות "לישה", לחיצה, הרפיה ומתיחה המבוצעות ללא שימוש בשמנים וכן, כאשר המטופל לבוש בבגדים נוחים. שיאצו היא שיטת טיפול שאינה פולשנית המתבססת על הרפואה הסינית ופותחה ביפן. מטרתה לשחרר חסימות אנרגטיות ולהביא לזרימה תקינה של האנרגיות בגוף. ההשפעה בתום טיפול שיאצו עשויה להיות מגרה וממרצה או מרגיעה בהתאם למטרת הטיפול. שיאצו

כאשר כואב לנו האינסטינקטים הגופניים שלנו מגיבים ללחיצה או מגע באזור הפגוע. הפעולה הפשוטה הזו מעוררת את הגוף להגיב ובאופן טבעי להקל על הכאב שאנו חווים. שיטת השיאצו מנצלת עיקרון זה ומשלבת אותו עם ידע אנטומי ופיזיולוגי על מנת לטפל במצבים שונים כגון בעיות שרירים, מפרקים, מערכת העיכול, מיגרנות, דיכאון, עייפות ולחץ .
בין הנושאים הנלמדים במסגרת הקורסים: תורת היין יאנג, תרגילי הרפיה וריכוז, תרגילי נשימה, אבחון באמצעות הבטן, שיטות לחיצות וטיפול, דרכים לאיזון הגוף, הנחיות מתי אסור לטפל ועוד. הלימודים נמשכים בין שנה לשלוש – בהתאם לסוג התעודה, כאשר ניתן ללמוד לתעודת מטפל, לימודי שיאצו לתעודת מטפל מוסמך או מטפל מומחה בסיום הלימודים משתלבים הבוגרים במרפאות רגילות ומרפאות של רפואה משלימה, או עובדים כעצמאיים .
קרא עוד על לימודי שיאצו

נמצאו 2 קורסים

שיאצו


מדיסין המכללה לרפואה טבעית
לימודים על פי אסכולת יואן-שיאצו הייחודית והנרחבת. סגנון זה נשען על הרפואה הסינית והיפנית העתיקה ועל היבטים מסגנונות מודרניים יותר. תהליך הלימוד מלווה בהקניית עקרונות זן-בודהיסטיים כגון מדיטציה, שלווה פנימית,
נתניה

שיאצו - מסלול מוסמך


מכללת הנות
ריפוי נפשי וגופני ע"י שימוש במגע והתחברות לאנרגיה פנימית. שיאצו משלב בין הנפש והגוף – וכולל מגע ולחיצות בגוף המטופל, תוך התחברות אליו ולנשימותיו, והבנת הנקודות הגופניות אשר מאפשרות התחברות.
חדרה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

שיאצו - אודות השיטה ולימודיה

"שיאצו" משמעו לחץ אצבע, ומן אותה טכניקת הריפוי נגזר השם. ריפוי המגע הנ"ל נעשה באמצעות כפות הידיים, האמות,