כנראה שימי הבורדה והמסרגות חוזרים, המלאכה שהייתה שייכת בעבר רק לסבתות הפכה לטרנד החדש בקרב הצעירים ובמיוחד הצעירות. ההתעסקות עם המסרגות משרה רוגע ושלווה. יד מוכשרת ,תוכל לסרוג פריטים יפים לבית או ללבוש. ניתן להפוך את התחביב למקצוע משני והתחביב עשוי אף להיות רווחי. הרבה צעירות היום מעוניינות לעבור קורס סריגה על מנת להכין לעצמן צעיפים וסוודרים ולהעביר את זנן בשלווה ורוגע. ניתן לפתח את התחביב גם למקצוע רציני יותר כמו אביזרי אופנה וקישוטים. התלמידים בקורס יכירו את חומרי הגלם והכלים שמשתמשים ונעזרים בהם בזמן הסריגה. נושאים כמו החלפת צבעים, הרחבה והצרה, שיטת חיבור וגימורים לבגדים מוכנים ואפליקציות. הקורס מיועד לקהל הרחב בכל הגילאים כולל נוער וגיל הזהב, הלימודים מיועדים לותיקים ולמתחילים שמעוניינים בתחביב חדש שיוכל למלא שעות רבות של עניין, ריכוז ויצירה, אשר יפיקו גם תוצרים יפים ואישיים, שכל אחד ישמח לקבל ולתת במתנה.
קורס סריגה
אמנות מרגיעה
סריגה היא סוג של אמנות שמאפשרת ביטוי אישי ופיתוח יצירתיות ודמיון. היא נחשבת לפעילות מרגיעה מאוד והיא מאוד מתאימה לאנשים עם בעיות קשב וריכוז. הקורסים כוללים לימוד סריגה במסרגה אחת, בשתי מסרגות ולימוד קריאת הוראות. תלמדו להכין צעיפים, תיקים, כובעים גרביים, בגדי תינוקות, סוודרים ואפילו בובות. הקורס נלמד בלימודי בוקר וערב כך שמי שמעוניינת בו תוכל לבחור לה את השעות המתאימות. קורס סריגה מוצע במגוון מסגרות החל מלימודים במכללות לעיצוב ועד ללימודים בבתים פרטיים שאותו מארגנות קבוצות נשים.

חוג לסריגה בחנויות צמר
קורס בחינם יש לכאלה הרוכשים את המסרגות והצמר בחנויות הצמר השונות, ישנם גם קורסים מקצועיים יותר מטעם החנויות המוכרות צמר שעולים כ-180 ₪  לחודש. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע. ניתן גם ללמוד סריגת תכשיטים שהפכה להיות פופולרית בתחום התכשיטנות ולשלב את שניהם. ניתן ללמוד באמצעות מסרגה אחת או שתיים, ולהכין בזמן קצר מאוד גרביים לתינוק, כיפה מפיות ועוד. קורס סריגה ניתן ללמוד בהרבה מקומות בארץ ובמסגרות שונות הקורסים ניתנים ברחובות, ראשון לציון, תל אביב ובעוד ערים בארץ במסגרת בתי ספר לאופנה או במסגרת של בתי ספר פרטיים או חנויות תחביבים המעבירות קורסים אלו.
קרא עוד על קורס סריגה
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

מה לעשות עם כל הבגדים האלה?

אין ספק שהדבר הטוב ביותר לעשות עם שקיות הבגדים הגדולות שנותרו מאחור בעת ניקיון האביב (הידוע גם בכינויו 'העינוי

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס סריגה