אתר קורסים / לימודי גרפיקה / קורס אינדיזיין
תוכנת אידיזיין היא אחת מתוכנות העיצוב של טקסטים וגרפיקה הנוחות ביותר לעבודה, ולכן היא מקובלת מאוד לשימוש במשרדי פרסום, בסטודיו לעיצוב ובבתי דפוס. עבודה באמצעות שילוב תוכנה זו עם תוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ נותנת בידי כל מי שעוסק בתחום העיצוב כלי עבודה טובים וחזקים להפקת כל מוצר ברמה ובאיכות גבוהים ביותר. בהתחשב בנתונים אלו, קורס אינדזיין מיועד לכל מי שרוצה לעסוק בעיצוב גרפי באופן מקצועי.
אינדיזיין היא תוכנה אשר מומלצת ביותר לגרפיקאים, מאיירים, בוני אתרי אינטרנט, מעצבי פנים, מעצבי אתרים ואדריכלים. היא מאפשרת הפקת חוברות, ספרים, בדים, כרזות, מודעות, ואתרי אינטרנט ברמה גבוהה, הכוללת גרפיקה וטקסטים מדויקים ומסודרים. תוכנה זו ניתנת להתקנה הן במחשב מקינטוש והן במחשב PC עם הבדלים בין הגרסאות.
קורס אינדיזיין
מי שיודע לעבוד עם מחשב, לפתוח ולסגור קבצים ולשמור אותם, ומי שמכיר את ההפעלה הבסיסית של מחשבים באמצעות תוכנת ההפעלה, יכול לפנות ישר להכיר את התוכנה ואת היכולות שהיא מעניקה לעובד באמצעותה משום שהעבודה בה דומה לעבודה עם תוכנות מוכרות אחרות.

בלימודי אינדיזיין לומדים להכיר את סרגלי הכלים המגוונים שיש בה צעד אחר צעד, וכן את הפקודות שהתוכנה מאפשרת. לומדים לעבוד עם כלי העריכה של התוכנה, לשם בניית אלמנטים בדרך גרפית ועיצובם תוך שמירה על קומפוזיציה נכונה ופרופורציות גם כאשר מגדילים ומקטינים אלמנטים.
אפשר ללמוד לערוך שינויים מהירים באלמנטים המעוצבים, שינויים בצבעים, טקסטורות, מירקמים ועוד, וכן, יצירת אפקטים שונים. התוכנה מציעה למשתמשים בה קטלוגים רבים ומגוונים לשימוש מיידי. כמו כן לומדים לייבא קבצי טקסט שנכתבו בתוכנות אחרות ולשבץ אותם באופן אינטגרלי בתוך העיצוב בצורה מושלמת.

קורס אינדיזיין ניתן ללמוד במקומות רבים בארץ, משום שמדובר בכלי בסיסי לכל העוסקים במקצועות הגרפיים. בהתאמה, כמעט כל מכללה העוסקת במקצועות הגרפיקה תהיה מקום טוב ללמוד בו את התוכנה. מומלץ לשים לב בפרטי כל קורס המצויין באתר, את מתכונת, היקף ונושאי הלימוד של המסלול, מכיוון שאין תקן מסודר ללימדים, וכל קורס שונה ממשנהו. כדאי בהחלט לוודא שהנושאים הנלמדים בו מתאימים לצרכים המבוקשים ועונים עליהם מקצועית, כדאי מאוד לתרגל עד כמה שאפשר יותר את תכני הלימוד גם בבית, בכדי להגיע מהר יותר לשליטה טובה ביכולות שהתוכנה היעילה הזאת מאפשרת.
קרא עוד על קורס אינדיזיין

נמצאו 2 קורסים

אינדיזיין


תפנית - מרכז ללימודי עיצוב גרפי ומחשבים
תוכנה המיועדת בעיקר לצרכי הוצאה לאור, עיצוב ועימוד קבצי טקסט. מטרתה המרכזית היא לספק כלי לעיצוב סגנונות עריכה שונים ומגוונים באמצעות כלים ייעודים. אינדיזיין מאפשרת לעצב, לעמד ולערוך קבצי טקסט
חולון

מבצעים גרפיים לדפוס ולפרסום


ביה"ס חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
תכנית התמחות מקצועית בעיצוב גרפי לפרסום, ועיצוב תקשורת חזותית. המסלול מכשיר מבצעים גרפיים בעלי מיומנויות רחבות המותאמות לעולם הטכנולוגי העכשווי והדינמי. הלימודים מיועדים לכל המעוניינים ללמוד תוכנות גרפיות, להשתלב כאסיסטנטים או
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לימודי עיצוב גרפי: רשימה ארוכה של קורסים מרתקים

קורס פלאש קורס זה מיועד לגרפיקאים מקצועיים, לסטודנטים לגרפיקה ולאנשי מקצוע מהתחום, המבקשים להרחיב את הכישורים