קורס סו ג'וק הוא קורס אשר ניתן ללמוד בו ברמות שונות של העמקה את תורה קוריאנית זו, אשר פותחה בשלושים השנים האחרונות על פי יסודות של רפואה סינית ורפואה קוריאנית עתיקות. כידוע, על פי הפילוסופיות שמקורן במזרח הרחוק, האדם הוא מכלול שלם אשר כולל גוף ונפש, אשר משפיעים זה על זה. כאשר לא מתקיים ביניהם האיזון הנכון, האדם סובל מתפקוד לקוי של המערכות, ממחלות ומכאבים.

על פי הסו ג'וק, בכף היד (סו = יד בקוריאנית), ובכף הרגל (רגל = ג'וק בקוריאנית), יש השתקפות מלאה של כל המערכות בגוף, וכל מה שקורה בהן. כאשר מערכת מאבדת את האיזון שלה, אפשר על ידי נגיעות בכף היד ו/או בכף הרגל, לאבחן את המקור לבעיה, ולטפל בה במספר כלים, ביניהם: נגיעות ולחיצות, דיקור, מגנטים, זרעים וצבעים.
מי שבוחר ללמוד את התחום יכול לבחור במסלול המכשיר אותו להיות מטפל מוסמך, או במסלול לקראת התואר מטפל בכיר או ללמוד לתואר הבכיר ביותר: מטפל מומחה. כאשר כל רמת ידיעה כוללת לימודים של שנה אקדמית שלמה. לחילופין למי שיש רקע קודם וידע ברפואה סינית, יכול ללמוד מספר קורסים של השלמה בשיטת אבחון טיפול ייחודית זו.

הלימודים כוללים תכנים רבים במספר דיסציפלינות, וטכניקות טיפוליות. הלימודים מתחילים עם היכרות של גוף האדם, המערכות המצויות בו, והמבנה האנרגטי שלו כפי שהוא בה לידי ביטוי בצ'קרות ובמרידיאנים. לאחר מכן, לומדים להכיר את השיטה הייחודית, ההיסטוריה שלה, ואת שלבי התפתחותה. השלב הבא הוא היכרות עם שיטות טיפול שונות, שלב זה כולל התנסות רבה ועבודה מעשית לתרגול הידע התיאורטי.

קורס סו ג'וק מכשיר מטפלים אשר יכולים לתת מענה למגוון חוליים כמו: כאבי גב ופרקים, עייפות, מתח, מיגרנות, אבנים בכליות, סוכרת ועוד, וכן לאפשר טיפול שאין לו תופעות לוואי לתינוקות וילדים.
קרא עוד על קורס סו ג'וק

נמצא קורס אחד

סו ג'וק


מכללת ברק
הטיפול  בשיטת סו ג'וק מתבצע במגוון שיטות כגון דיקור, עיסוי, מגנטו- תרפיה במגנטים, תרמו-תרפיה, שימוש בזרעים, שימוש בצבעים ועוד. השם סו ג'וק או (SUJOK) מורכב מ-"סו" משמעו יד, וג'וק משמעו
ירושליםאשקלוןבאר שבע
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לימודי רפואה סינית: ריצת מרתון או ספרינטים?

המסלול המלא להכשרת מטפלים ברפואה סינית נחשב לאחד ממסלולי הלימוד המרתקים ביותר והמגוונים ביותר מבין לימודי הטיפול השונים.

מה ההבדל בין רפלקסולוגיה לסו ג'וק

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול המתבצעת על ידי לחיצות של המטפל בנקודות שונות בכפות הידיים, בכפות הרגליים ולעתים גם באוזניו של המטופל.