אף על פי שמסרים רבים מועברים היום דרך המחשב באמצעות מיילים או דרך אתרי אינטרנט באופן שאינו דורש כלל התעסקות עם הדפסה, עדיין הפלאיירים, כרטיסי הביקור, הברושורים, שלטי הפרסום, המדבקות, המעטפות, אריזות של מוצרים ועוד הם חלק בלתי נפרד מחיינו. בעולם התקשורת החזותית שהוא חזק מאוד היום הדפסה יפה וברורה שדורשת בעלי מקצוע מיומנים היא בעלת חשיבות רבה.

למי מיועד הקורס?
מדובר קודם כל על העובדים בבית דפוס על תפקידיהם השונים. מדובר במנהלי הייצור בחברה המייצרת אריזות עבור מוצרים שונים, עובדי ייצור בתחומים השונים של ההדפסה, בקרי איכות בתחום. לימודים יסייעו גם לצרכניו של התחום כמו למשל מעצבים גרפיים, מנהלי רכש בתחום, או מוציאים לאור המעוניינים להתפתח ולקבל ידע בתחום המשמעותי כל כך בעבודתם.

תוכן הקורס
הקורס נותן כלים תיאורטיים וגם ישומיים. לצד לימודים עיוניים מאפשר הקורס גם התנסות בשטח בשיטות השונות הנלמדות. בין היתר הלימודים מקנים ידע על מכונות שונות, שיטות הדפסה שונות, בקרת איכות, כלים באיתור תקלות בתהליך ופתרונן. נלמדים שלבי ההבאה לדפוס, ישנה הכרה של הדבקים השונים, סוגי אריזות שונים והתאמת התהליך לכל אחד מהם. בוגר הקורס קבל ידע בכל שלב הנוגע למוצר המודפס, החל מידע עיצובי וגרפי וכלה בהפעלת מכונות

משך הקורס
משך הקורס משתנה ממוסד אחד לאחר. כל מוסד בוחר האם לערוך קורס מקיף או קורס בסיסי. משך הקורס כול לנוע ממספר חודשים עד שנתיים לקורסים הארוכים ביותר.

דרישות קבלה
אין לקורס דרישות קבלה והוא פתוח לקהל הרחב. רצוי להיות בעל תעודת בגרות.

אפשרויות תעסוקה
ניתן לאחר לימוד הקורס לעבוד בבתי הדפוס בתפקידים שונים או בתחום הדיגיטלי שיש לו ביקוש רב בגלל השימוש הרב באינטרנט.  ניתן להתמקצע בתחום ספציפי.

קורס דפוס ניתן ללמוד בכל רחבי הארץ. בתל אביב, חיפה, באר שבע, ירושלים וערים נוספות ישנן מכללות, בעיקר מכללות לעיצוב  המעבירות קורס דפוס. הקורס נותן לסטודנט תעודת מקצוע. גם המה"ט- המרכז להכשרה טכנולוגית של מדינת ישראל מעביר קורס לתואר הנדסאי.

קרא עוד על קורס דפוס

נמצא קורס אחד

מכללת שנקר - קורס מפעיל מערכת דפוס דיגיטלי!


מכללת שנקר- דפוס
מכללת שנקר, בית ספר להנדסאים, בשיתוף חברת HP-אינדיגו, פותחים בתאריך 26/10 קורס ייחודי למפעילי מערכות אופסט דיגיטלי של HP אינדיגו. מטרת הקורס הינה להכשיר עובדים כמפעילים מכונות הדפסה דיגיטלי, המשלבות
תל-אביב
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום קורס דפוס