שיטת מוח אחד מתייחסת לאדם כאל מכלול אחד, הכולל את מצבו את הפיזי, הנפשי והרגשי, ורואה בשלושתם כאחד, כלומר אם ישנה בעיה באחד מהם, אזי גם השניים האחרים נפגעים והתוצאה היא חסימה אנרגטית או מצב של חולי פיזי. בנוסף, באמצעות שיטה זו שואפים להגיע למצב של הרמוניה מוחלטת שמביאה לשחרור מחסומים ומקובעות, הגורמים לאדם לחיות את חייו בצורה שונה ממה שהיה רוצה או בוחר, ולאחר השחרור – קל לו יותר לבצע שינויים בחיים שלו.
מוח אחד

מכאן, שאם האדם חולה או חווה קושי מסוים בחייו הפרטיים – משבר במקום העבודה שלו או אפילו משבר בינאישי במערכת יחסים כלשהיא, יש לבדוק אותו כמכלול אחד של רגשות, אירועים נפשיים וגוף פיזי. האחד משפיע על השני, וברגע שיתגלה מקור החסימה וישוחרר, יחזור האדם להרמוניה, יהיה שמח ומאושר יותר ויתגבר על האתגר או על המכשול שהוצב בפניו, או על שניהם גם יחד.
התחומים הנפוצים והמתאימים ביותר לטיפול באמצעות שיטת מוח אחד הם דיכאון, משברים של מערכות יחסים זוגיות, בעיות הקשורות ללמידה – דיסלקציה, בעיות קשר וריכוז ועוד, עזרה בבחירת כיוון לחיים – מבחינת אקדמית, מבחינת קריירה או עזרה בקבלת החלטות בנושאי זוגיות. עם זאת, רבים מעידים כי הטיפול סייע להם בבעיות רבות, הן פיזיות והן רגשיות.

לימודי שיטת מוח אחד מיועדים למי שרוצה להרחיב את הידע שלו ולדעת יותר על המכלול של האדם כיישות אחת והוויה אחת, בין ומדובר בלימודים לצורך פיתוח קריירה טיפולית בשיטה זו ובין ומדובר בלימודים לצורך העשרה אישית. קהל  יעד שיכול למצוא עניין בתחום זה הוא מטפלים מהעולם האלטרנטיבי המבקשים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהעניק למטופלים שלהם כלי נוסף להיעזר בו.

הקורסים מוצעים במסגרת של קבלת תעודה או לצורך תחביב ואין מדובר בלימודי תעודה או השכלה אקדמית. התכנית מוצעת במסגרת של יום או יומיים בשבוע, וניתן להירשם במכללות פרטיות או במוסדות לימודיים פרטיים המציעים סדנאות העשרה לשעות הפנאי.
קרא עוד על שיטת מוח אחד

נמצא קורס אחד

קינסיולוגיה א' כולל מח 1


מכללת ברק
תחום טיפולי רחב הכולל בתוכו את "מח1" על שלביו השונים. שתיהן שיטות טיפול הוליסטיות היעילות לטיפול בבעיות שונות כגון קשיי למידה, הרגלי אכילה, בעיות רגשיות, מחלות פיזיות וגיל ההתבגרות, קינסיולוגיה
ירושליםאשקלוןבאר שבע
Personal Service

אנחנו נעשה את כל העבודה בשבילך

עדיין מתלבטים? לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות

שלח פניה

מאמרים

לא כל אחד יכול להיות מחנך

תקציב החינוך במדינת ישראל הוא הגבוה ביותר מבין כל משרדי הממשלה. כן, אפילו גבוה מתקציב משרד הבטחון. אלא שבניגוד לבטחון

מתעניין בלימודים?
הדרך הקלה לאיתור קורס

לקבלת מידע נוסף ללא התחייבות:

אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות
חזרו אלי

מסננים בתחום שיטת מוח אחד